مستقل حق رای دادن همکاران که دارای 2 درصد از سهام خود در گیرین به نام به حال در آبجو ساز به فروش سهام در noncore کسب و کار.

عکس: Tomohiro Ohsumi/مهر نیوز

توکیو—سهامداران در آبجو ساز گیرین Holdings Co. کاملا شکست خورده پیشنهاد مستقر در لندن سرمایه گذار برای خالی کردن شرکت بهداشت و درمان-مراقبت از منابع و انجام یک سهم بیع متقابل.

مستقل حق رای دادن همکاران که دارای 2 درصد از سهام بود به نام Kirin به فروش آن یک سوم سهام در مراقبت از پوست-محصول ساز Fancl Corp. و آن اکثریت سهام دارویی و ساز Kyowa گیرین Co. صندوق پیشنهاد گیرین خرید ¥600 میلیارد (5.5 میلیارد دلار) از سهام با درآمد حاصل از فروش.

تنها 8 درصد از سهامداران رای به نفع بیع متقابل طرح با توجه به تعداد بیشتر سهام ارائه شده توسط گیرین. شرکت ها و سرمایه گذاران تبدیل شده اند محتاط در مورد buybacks به دلیل نیاز به حفظ پول نقد برای سوار کردن زمان رکود اقتصادی است.

“نتایج ما نشان می دهد سهامداران بزرگ درک ما در مورد میان مدت و دراز مدت طرح کسب و کار” گفت: Kirin اجرایی Yoshinori Isozaki. او گفت: سهامداران چالش به عنوان یک “درس بزرگ برای خودم به تاکید مجدد بر اهمیت تبیین مشروعیت و اثربخشی ما استراتژی های کسب و کار به بازار است.”

“ما امیدواریم که Kirin مدیریت می کند نه بد تعبیر کردن این انتخابات به عنوان یک چراغ سبز برای ادامه” با آن برنامه بلند مدت “بدون بررسی بیشتر گفت:” یک نماینده مستقل حق رای دادن همکاران در یک ایمیل.

این صندوق گفت: آن امیدوار فشار خود را برای تغییر کمک به Kirin پیشنهاد که تصویب شد در جلسه هیئت مدیره با اکثریت مدیران مستقل است. هیئت مدیره نیز باید دو غیر ژاپنی, مدیران, برای اولین بار در 113 ساله شرکت.

جسارت تغییرات در حاکمیت شرکتی در ژاپن سهامداران خارجی شده اند و فشار برای تغییر در بیشتر شرکت های ژاپنی گاهی اوقات با موفقیت. SoftBank گروه پارسیان. پیشنهاد کرده است به اشتراک گذاری buybacks از آنجا که $22.5 میلیارد دلار پس از فشار از نیویورک-بر اساس مدیر صندوق الیوت Management Corp.

بسیاری از فعالان و سرمایه گذاران می گویند که آنها پیدا کرده اند کمتر متضاد رویکرد به ارمغان می آورد نتایج بهتر در هنگام کار با شرکت های ژاپنی است. مستقل حق رای دادن شرکای عمومی رفت در ماه ژانویه با اعتراض خود را به Kirin تنوع استراتژی است.

دو مدیر نامزدهای پیشنهادی توسط صندوق سقوط کوتاه از تصویب. برخی از 35 درصد از سهامداران حمایت شرکت های بزرگ-حکومت متخصص نیکلاس Benes و 20 درصد حمایت دارویی اجرایی Kanako کیکوچی.

آقای Benes که سران غیر انتفاعی به نام هیئت مدیره و مدیر موسسه آموزشی ژاپن گفت: حمایت از او دریافت با وجود مدیریت اپوزیسیون نشان داد که “بخش بزرگی از سرمایه گذاران نهادی می خواستم برای دیدن بیشتر مدیران با یک واقعا مستقل چشم انداز این شرکت در هیئت مدیره است.”

او گفت: در این جلسه نتیجه “بود و نه دفاع از کیرین استراتژی بسیار به عنوان یک حکم تعلیقی.”

مستقل حق رای دادن شرکای گفت گیرین مدیریت باید تمرکز بر روی آبجو اصلی آن محصول است. گیرین مدیریت گفت که انجام این کار در حال حاضر, اما آن را نیز نیاز به پیدا کردن جدید رشد مناطق و می تواند اهرم آن تخمیر تخصص در زمینه هایی مانند مکمل های بهداشت و درمان و دارو.

Rakuten Securities استراتژیست ارشد Masayuki Kubota گفت گیرین تا به حال این ایده درست است. “در دراز مدت سلامت-مراقبت از کسب و کار است که بیشتر امیدوار کننده, بنابراین تنوع است یک ایده خوب,” او گفت:. آبجو کسب و کار هنوز هم می تواند رشد در آسیا و خارج از ژاپن است اما نه برای مدت طولانی از آنجا که کشورهای دیگر’ جمعیت نیز شروع پیری, او گفت:.

نوشتن به مگومی Fujikawa در megumi.fujikawa@wsj.com و Suryatapa باتاچاریا در Suryatapa.Bhattacharya@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im