مهربانی خود را تبدیل داخلی & بیرونی جهان

هرگز محبت انسان شده است مهم تر از طول Covid-19 بحران است. مهربانی نه تنها به دیگر انسان که مشاغل از دست رفته, عزیزان, غذا در بشقاب خود را در آزادی و سلامت و برخورد با سوء مصرف و اعتیاد و برداشت بلکه محبت به حیوانات گرسنه در خیابان ها به طبیعت و از همه مهمتر محبت به خود است. ترحم خود flagulation است که به نوعی به خودمان. به تداوم بدبختی است و تنها قصد بزرگ کردن خود به خود درد و نا امیدی و غم و اندوه و خشم و غم و اندوه است. من خواندن این پست بسیار جالب است که گفت: “اگر یک دختر است که حمل یک فنجان قهوه داغ و کسی که دروغ گفتن به او و قهوه ریخته… چرا قهوه نشت?” مردم می آیند تا با بسیاری از پاسخ “چرا که آن را بیش از حد پر چون کسی ضربه به او به خاطر آن داغ بود و برگزار شد بیش از حد به دلیل ظرافت و غیره و غیره و غیره” اما پاسخ ساده است: “به دلیل وجود قهوه در فنجان”. همین کار را با احساسات. تنها چیزی است که در داخل شما می توانید آمده ریختن از شما. هنگامی که شما ببینید مردم رجزخوانی و raving یا بدبینانه در مورد جمعیت, اقتصاد, زندگی, مردم, روابط و غیره آن را تنها بازتابی از آنچه که در آنها است. شخص دیگری را مشاهده همان شرایط و همان افراد بسیار متفاوت است. خود محبت همه چیز را تغییر میدهد. لحظه ای که شما در یک جای خوب عاطفی و ذهنی شما را با طنین آن و شروع به خوب دیدن اطراف کشف نقره لنت پیدا کردن راه حل و شاید حتی کمک به دیگران پیدا کردن مجموعه ای جدید از چشم است. این مستند به ارمغان آورده است بهترین در بسیاری از ها و بدترین ها در بسیاری از به عنوان به خوبی. همه آن خوب است زیرا می توان آن را بسیار الهامی و مسهل به افراد و خانواده ها نیز هست. بسیاری از سرخوردگی مقید کردن بیش از سال در حال حاضر باید یک خروجی و برای شفا واقعی اتفاق می افتد که ما نیاز به خالی کردن زباله ها قبل از پر کردن آن با چیزی فوق العاده است. نه این که رفتار بد و منفی باید مجاز به تداوم و تبدیل به قابل قبول در هر صورت اما این مهم به رعایت هنگامی که آن را بسیار مورد نیاز غلیان احساسات و هنگامی که آن را تبدیل شدن به یک منفی مزمن راه از عملکرد. کلمه مهربانی است. وقتی که شما تماشای دیگران رنج می برند و با احترام به آنها. زمانی که شما رنج می برند و با احترام به خودتان است. شفاهی و احساسی ایرانی در هر کس و همه چیز را در اطراف شما نمی تولیدی توانمند سازی مثبت و یا یک راه حل برای هر یک از مشکلات خود و اگر هر چیزی آن را فقط آن را بدتر می کند. شکستن چرخه یکنواختی نارضایتی سوزش و نا امیدی با یک کلمه ساده مهربانی. بیشتر به شما آن را تمرین بیشتر زندگی خود را تبدیل. بیشتر جام خود را پر از مهربانی بیشتر شانس که مهربانی سرایت به دیگران است. مانند یک اثر موج دار شدن, مهربانی, انتقال خواهد خود را به دنیای درونی و بیرونی خود را در جهان. این مستند سخت است در همه. هر کس خود مبارزه داخلی و خارجی در میدان جنگ در جنگهای. نوع است.

1. این Covid-19 مستند دارای led برای من صرف زمان زیادی را در خانه. من در یک زندگی مشترک و خانواده و همه می گویند در زندگی من است. من یک نوجوان و در حال حاضر هر کس با وسواس کرسی چقدر مهم است برای من برای یادگیری به طبخ. من نفرت صرف وقت در آشپزخانه من. من نمي دونم چرا همه اصرار دارد که یک دختر باید انجام دهید این است. چگونه می توانم آنها را به ترک من به تنهایی و به انجام آنچه من می خواهم به انجام.

پخت و پز است که مجموعه ای از مهارت های من معتقدم همه باید برای به دست آوردن صرف نظر از جنسیت. این تضمین می کند که شما قادر به ارائه خود را تازه و مغذی مواد غذایی به جای اینکه وابسته به سفارش و یا خوردن مواد غذایی آشغال که نه سلامت خود و کیف پول خود را هر سوغات. اما آن را نمی کند’ معنی است که شما نیاز به آن را در زندگی روزمره خود را. را در مقابله با آنها که شما را خوشحال خواهد شد به آموزش 5 راه برای طبخ تخم مرغ و 10 مورد علاقه خانواده ی دستور غذاها. نمی خواهد به شما بیش از یک ساعت در روز و پس از آن تا به شما به عنوان به چگونه شما صرف بقیه عمر خود را در 23 ساعت.

2. شوهر من گرفته مستند به یک تعطیلات از کارهای او این است که کار از خانه. من یک محقر اما من هیچ کمک به من به طور منظم کمک نمی تواند به من کمک کند. من می خواهم او را به زمین در بیش از حد. چگونه می توانم او را به انجام این کار ؟

وجود دارد 24 ساعت در روز. که شما خواب حدود 8 ساعت است. این برگ شما هر دو با 16 ساعت است. به او بگویید که اگر او در حال کار برای 8 ساعت کار روزانه بنابراین شما خواهد شد. هنوز این برگ شما هر دو برای 8 ساعت برای تفریح و زمان. محاسبه با او چه مدت آن طول می کشد به طبخ وعده های غذایی 3, پاک کردن و انجام لباس های شسته شده ، در تعطیلات آخر هفته هنگامی که او کار نمی کند به او بگویید که شما را طبخ و او را پاک و یا بالعکس و یا می توان آن را سرگرم کننده “با هم” ورزش. قرار داده و در موسیقی دوست داشتنی, آن را سرگرم کننده برای او به شرکت و به عادت آن است. تغییر عادات می تواند مشکل باشد, اما آن را بسیار ساده تر زمانی که آن را سرگرم کننده ساخته شده به جای اینکه فریاد زد: به آن که باعث ایجاد تنفر. اگر او از تخت حاضر به سادگی در خدمت چیپس و تخم مرغ آب پز نمی کردن و می گویند از آن روز خود را خاموش بیش از حد.

3. در این زمان هنگامی که ما همه صرف وقت در خانه با هم ماندن با پدر و مادر در حال تبدیل شدن دشوار است. تا آنجا که این لذت در آغاز ورزش آن را دشوار است چرا که با پیشرفت سن آنها نمی مانند محدود بودن. چگونه می توانم به شما فکر می کنم ما می تواند کمک به آنها را درک آنچه اتفاق می افتد و چرا از آن مهم است برای آنها را به خرس با ما به عنوان ما کار را برای ساعت ها و حتی ما به عنوان صفحه اصلی در ادامه به زمان کمتری برای حضور به آنها را?

از آنها بخواهید اگر آنها می خواهم برای دیدن شما شکست و بیکاری به بیش از 12 کرور مردم از دست داده اند شغل خود را به دلیل مستند. اضافه کنید که مقدار کار شما را در قرار داده است به طور مستقیم متناسب با شانس نگه داشتن شغل خود را. به آنها بگویید که شما نیاز به کمک و درک که این کار برای پرداخت هزینه های خانه است. ایجاد یک جدول زمانی خود را با ورودی که demarcates ساعت کار و زمان با هم و مسئولیت نسبت به این خانه و آن را به نگاه جذاب با دل شاد و چهره های خندان کشیده شده بر روی اسلات برای زمان هم مانند صبح چای زمان غذا یا شب پست کار قرار داده و سپس آن را تا جایی که آن را به وضوح قابل مشاهده است. آنها احساس خواهد شد شامل برنامه ریزی و احساس دیکته شده و خواهد بود در صلح در مورد آن آن را به عنوان تمام متقابلا توافق شده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>