قتل softly with his song

فجایع طبیعی (بهترین راه برای مقابله با آن) باید شروع به آمدن سازمان ملل متحد اعلام کرد. قبل از اینکه نظر بیشتر, 10,000 گذشت و 1,00,000 در خطر است. اعداد شده اند خطرناکی پیش بینی شده برای تشدید می شود. ماسک های کوتاه از عرضه دست عفونی از یک شبه تولید کننده به تنهایی در دسترس هستند و به صورت صابون قوی تر لباس-لباس شویی آنهایی که ممکن است پزشکی از مطالعه خارج شدند.

قرنطینه به مدت 14 روز اجتماعی, فاصله, هوای آزاد, eateries بسته ممنوعیت سفر قطار در توقف حمل و نقل در حال اجرا از 50 درصد ظرفیت و بسیاری از آنها در لیست طولانی از مشاوره. آن را فقط نشان می دهد که نه چندان شناخته شده از “چیستی” و “چه” و احمقانه است به تصور در مورد “درمان”. پیشگیری از کلمه است.

گمانه زنی زیاد است این طبیعت لعنت پنهانی سلاح بیولوژیکی کج رفته است. التماس که اینها فقط گمانه زنی اجازه دهید برخی از داستان بود شمرد از طریق.

اولین مورد گزارش شده از ووهان در چین است که میزبان “ووهان ملی ایمنی زیستی آزمایشگاه”. آن است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و تایید شده به عنوان “تلفن همراه سطح ایمنی زیستی 4”. این بدان معناست که اگر چه ویروس تحقیقات انجام دقیق ممکن است اقدامات احتیاطی گرفته شده در, جمع آوری, بافت, انزوا تفکیک و فرهنگ است. زیستی مواد طریق با تست به خاکستر و هر گونه حفظ اجباری می آید در پرونده. بیشتر به آن از یک حدس و گمان است.

چنین اتفاق افتاده است با ابولا و SAARS. جهان با هم و پیشگیرانه دارو و واکسن کشف شد و جهان صلح آمیز است که در آن ،

داستان آغاز شده و با یک مرد گزارش با “عجیب و غریب” بیماری و فوت کرد و پنج روز بعد. به عنوان کشنده علائم تنفسی و بعد از چند ارگان شکست, مشخصات فنی, اصطلاحات پزشکی اختصاص داده شده بود “حاد تنفسی سندرم coronavirus 2 “به عنوان ویروسی علايم شبیه به SAARS. که در آن حکمت و آن را به نام COVID-19 برای جلوگیری از وحشت و نیازی احیای خاطرات کسانی که مستعد ابتلا به وحشت.

که ایتالیا باید با عبور از چین در مرگ و میر و اسپانیا نزدیک به آن باید به برخی از سرنخ به جهانی اپیدیولوژی. اگر مثلا دریا-مواد غذایی بود, ممکن, منبع, با توجه به چینی انواع و بی گناه imbibed عفونت ناگهان) در دریای مدیترانه متفاوت است semitropical دریا. این ایتالیایی ها زرق و برق دار مانند و نه سازمان ملل متحد-مهار به غذاهای مختلف. آنها ناگهان تبدیل به اقیانوس و دریا ، همه من می دانم این است که تیم فوتبال ایتالیایی است یک وعده غذایی کامل از “ماکارونی” برای شام قبل از مسابقه. نشاسته یک منبع آماده از انرژی!

اسپانیایی بسیار متفاوت در فرهنگ اما بعد از قدرت است که کشف شده زمین وعده داده شده در مقایسه با سزار رم بیشتر احساس تا بار است که در واقع نه نگرانی اقتصادی بسیار به عنوان برتری رئال مادرید و بارسلونا!

هند در زمان مناسب گام به ویژه بی ضرر عمومی منع رفت و آمد در روز جمعه. آن را به خوبی کار علمی تاکتیک. پس از تنظیم تمدید عمر ویروس در 14 روز (با توجه به 14 روز دوره قرنطینه) ممکن است به حدی منجر به شکستن در انتقال و کاهش بروز.

در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از اشاره گر. هر چند تبلیغات augurs افراد مشهور, گزارش, هنوز گزارش از ویروس بروز در نخبگان است به خصوص قابل توجه است. فراموش هفت ستاره رستوران استثنایی دریا-آماده سازی مواد غذایی است که شبیه به پیشخدمت اما نه به طور رسمی در منو ؟ تام هنکس برای اولین بار زن و شوهر, کانادا, هند افراد مشهور خوانندگان.

خاطرات من به من بگویید که این یک سنت قدیمی “به غذا خوردن چه نادر است و حتی غیر قابل خوردن”. گزیده ای از آلدوس هاکسلی داستان که در آن به عنوان یک جوان تلاش نویسنده, او طول می کشد بانوی دوستان خود به نخبگان رستوران به وانمود کردن مواد با ارزش است. او حتی قبل از برداشتن منوی سفارشات برای “خاویار”. تنها هاکسلی می تواند توصیف چگونه او عذر و بهانه خود را برای رفتن به اتاق استراحت به جلو و جیب خود را برای اندازه گیری مجموع پول نقد! بقیه شام او احتمالا می پرسد برای نوشابه به بهانه ناراحتی (ذهن) و معده!

این عید هم روزه برای پیروان مسیح. من به یاد نوح, اما سوال این است که بعد از آن آمده به quarantining بازماندگان? همچنین “عید فصح” و اگر با عذر خواهی برای uninitiated درک اعتقاد من آن است که نزدیک به زمان که خدا perpetrates که یکی باید فقط اجازه دهید “عید فصح”. من دوباره درخواست عذرخواهی در تلاش برای تفسیر یک ایمان است.

فقط یک e-mail از یک پروفسور در پوری. سالانه رته Yatra, همه چیز در مورد تغییر پروردگار Jagannath به دو مکان از جمله عمه خود را به عنوان او می افتد بیمار به دلیل بیش از حد غذا خوردن. اگر شما حذف این دو روز به او داده شده است که باعث می شود او بد, کل دوره قرنطینه از بیرون رفتن از قصر خود است 14 روز!

آمدن به اقدامات انجام شده توسط دولت هند به اعتقاد من آنها در حال گرفتن محافظ سرعت با توجه به بزرگترین جمعیت.

پرسنل پزشکی و پیراپزشکی کارکنان مراقبت هستند به عنوان بخشی از فرهنگ در شبه قاره. خصوصی به خوبی گواهی شرکت داده می شود تخفیف مالیاتی در تهیه ماسک ها و بخش نفت بیشتر می توانید عفونی در دسترس است.

نیاز فوری به درجه اثبات بوم چادر کلاه را می توان تنظیم به بیمارستان و حتی منطقه مراکز به راه اندازی بخش قرنطینه.

این کار غیر روحانی کردن باید یک حداقل دستمزد می باشد که توسط کارفرما و دولت!

مانند بسیاری از ناملایمات این یکی در حال رفتن به تنظیم مجدد فرهنگی ما عادات لازم است سازمان ملل متحد و رسوم است. خواهد روبات هوش مصنوعی و ارتباطات دیجیتال را سهم بیشتری از زندگی ما!

“jab tor daak shune keu na aashe…..
.محکمتر pathera با kaanta teri, raktamaakha,
Charantale,

ekta chalo re’ گورو تاگور

(در صورتی که پاسخ خود تماس بگیرید………,
سپس پایمال خار زیر تو آج
و در امتداد خون اندود آهنگ
سفر به تنهایی”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>