کشتار سربازان ارتش هند در Galwan نشان می دهد چینی قصد تهاجمی

سخنان نخست وزیر نارندرا مودی در همه نشست در 19 ژوئن 2020 شده است انتخابی استفاده می شود توسط کسانی که مایل به غلط وضعیت فعلی در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) بین هند و چین است. نخست وزیر به وضوح اظهار داشت که “کل کشور است صدمه دیده و عصبانی اقدامات انجام شده توسط چین در لاک”. این نقطه که در آن کل دولت و ملت روشن شد روشن ساخته شده توسط خارجی وزیر امور S. Jaishankar طی مکالمه تلفنی با همتای چینی که طرف چینی را “عمد و برنامه ریزی شده عمل” در Galwan دره بود به طور مستقیم مسئول در نتیجه خشونت و مرگ را حداقل 20 سربازان هندی.

چین سرکوبگر دیپلماسی تهاجمی عمل در طول لاک آن نگرش کلی در نظر گرفتن مسئولیت برای منشاء coronavirus ها نشانه های فعلی خود را ندارند. اخیرا این حادثه در Galwan دره در شرق لاداخ را نشان می دهد جدید پرخاشگری از دولت چین حتی آن را به عنوان چهره جهان opprobrium برای اقدامات خود را در coronavirus. یکی تنها به خواندن بیانیه ای صادر کرد (18 ژوئن 2020) توسط وزارت امور خارجی در مکالمه تلفنی بین امور خارجی وزیر S. Jaishankar و همتای چینی خود, وانگ یی به درک چین تهاجمی قصد. Jaishankar گفت: وانگ یی از توافق (6 ژوئن 2020) به د-تشدید و خلاص همراه لاک رسیده در این جلسه بین ارشد و فرماندهان نظامی.

این EAM اظهار داشت: “زمین فرماندهان بودند جلسه به طور منظم برای اجرای این توافق در طول هفته گذشته است. در حالی که وجود دارد برخی از پیشرفت طرف چینی به دنبال برپایی یک ساختار در Galwan ولی در کنار ما از لاک. در حالی که این شد یک منبع اختلاف طرف چینی در زمان قبل از عبادت و اقدام برنامه ریزی شده بود که به طور مستقیم مسئول در نتیجه خشونت و تلفات. آن را منعکس قصد تغییر حقایق روی زمین در نقض تمام موافقت نامه های ما به تغییر وضع موجود” S. Jaishankar خود گفت همتای چینی.

چین سرکوبگر دیپلماسی تهاجمی عمل در طول لاک آن نگرش کلی در نظر گرفتن مسئولیت برای منشاء coronavirus ها نشانه ای از خود ندارند. Pertinently, چینی, اقدامات علیه سربازان هندی در 15 ژوئن سال 2020 را فراهم می کند روشن ترین نشانه ای از خود تهاجمی قصد. به خاطر این واقعیت است که سربازان هندی رفته بود به یک پیام برای طرف چینی بر اساس توافق نامه های خاص وارد شده و در بین هر دو طرف در 6 ژوئن سال 2020 است. به جای اجرای توافق طرف چینی خود را نشان داد بازال غرایز با حمله به هند ستون با چوب خاردار و احتمالا دیگر استفاده از سلاح های تیز. بنابراین اقدامات اخیر چین در طول لاک خود را نشان می دهد قصد توهین آمیز.

در مه از جنگ آن را دشوار است به حقایق این حادثه در 15 ژوئن 2020 اما برخی دست اول مصاحبه از بازماندگان دست به دست مبارزه با گفتن یک داستان غم انگیز است. که افراد ارتش آزادی بخش (PLA) تا به حال از قبل برنامه ریزی شده حمله علیه نیروهای هندی مشهود است به عنوان آنها آمد مسلح با میله آهن و همچنین باطوم پیچیده شده در سیم خاردار. با توجه به بازماندگان مصاحبه در Leh بیمارستان, چینی, سربازان شکار و ذبح سربازان 16 بیهار هنگ.

در آب و هوای نامساعد و ارتفاع اضافه شده به بدبختی از سربازان آنها کشته شدند توسط چینی ها در قبل از عبادت حمله. Pertinently چینی تا به حال نگه داشته و مسیر حرکت سربازان هندی با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین شدند و در نتیجه قادر به برنامه ریزی حمله خود را به خوبی در پیشبرد. رسما هند اذعان به مرگ 23 از آن سربازان شجاع حداقل دو ده سربازان در حال مبارزه با زندگی و تهدید صدمات و بیش از 110 اند و نیاز به درمان.

مبارزه در Galwan آغاز شد که نیروهای تحت سرهنگ ببو فرمان برچیده چینی چادر راه اندازی در نزدیکی یک موقعیت به نام گشت نقطه 14 به دهان Galwan رودخانه. چادر برچیده شده بود پس از یک جلسه و تفاهم بین ستوان ژنرال Harinder سینگ فرمانده Leh-بر اساس چهاردهم سپاه و سرلشگر Lin لیو رئیس سین کیانگ نظامی منطقه. ظرف دو روز از متارکه به توافق دو ژنرال’ (در 6 ژوئن 2020) در طول جلسه خود را برگزار Chushul های PLA تنظیم تازه چادر در گشت نقطه 14 در داخل خاک ادعا هند است. سرهنگ بابو واحد دستور داده شد برای بررسی وضعیت زمین و به اطلاع طرف دیگر که اگر چادر شده بود نصب مجدد آن باید فورا حذف خواهند شد.

متاسفانه چینی طرف منتظر بود به کمین هند گشت و به عنوان دومی مواجه سربازان چینی در شیب یک بخش از دره هند معتقد بودند که هواپیما در حال عقب نشینی از. دولت هند ادعا کرده است که آنچه به دنبال آن بود که “عمد” در کمین نیروهای نظامی خود را توسط PLA نیروهای. زیر پروتکل های هندی, سربازان رفت و به نظارت بر تعطیلات پست توسط چینی ها. زمانی که برای اولین بار حزب رسیده PLA نه تنها حاضر به حذف چادر بلکه به ارمغان آورد بیشتر تقویت. اگر آن را نزدیک غروب هنگام تماس با حزب اول از دست داده بود به افسر فرمانده از 16 بیهار عجولانه با تقویت. چین شکستن تمام پروتکل گذاشته کمین همه جا بی خبر نیروهای نظامی که با نزدیک شدن به PLA موقعیت. چینی مرز نیروهای در Galwan اول هدفمند سرهنگ Santosh ببو شرکت از 16 بیهار هنگ.

بنابراین در وهله اول طرف چینی reneged در وعده خود را به حرکت در خارج از قلمرو. این بود که به دنبال شدید سنگ pelting در 14 ژوئن 2020 توسط طرف چینی و عظیم عمدی حمله روز بعد در نیروهای نظامی از 16 بیهار. پس چینی ها در زمین عالی بالا, ص 14, آنها قادر به پرتاب سنگ به سوی هند موقعیت دارد. آن را به عنوان هر چند سربازان هندی درگذشت بدون تحمیل تلفات در طرف چینی. سیگنال های اطلاعاتی نشان می دهد که چینی ها از دست داده و بیش از 40 از آن مردان در این مبارزه است.

نخست وزیر علیه (19 ژوئن 2020) در مورد وضعیت در طول لاک شد به معنای ارائه یک نمای کلی از شرایط حاکم و آن را روشن است که همه تلاش برای تغییر وضع موجود در طول لاک چین خواهد بود مقاومت کردند. تمرکز اصلی PM اظهارات بود که شجاعت و جوانی از سربازان ارتش هند که از دست داده و زندگی خود را در حالی که دفاع هند در 15 ژوئن 2020 و چینی تجاوز بود که عمدی و با قصد به علت آسیب. نخست وزیر همچنین اظهار داشت که ارتش داده شده بود دست به اقدامات لازم را. در دراز مدت نظامی چینی ذهن باقی می ماند فریبنده و مستعد به استفاده از زور برای رسیدن به اهداف سیاسی. که از Galwan دره درگیری در 15 ژوئن سال 2020 است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>