کشته شدن هشت کنپور پلیس: پلیس باید سرکوب غیر قانونی اسلحه تجارت خصوصی و شبه نظامیان

غم انگیز کشته شدن هشت پلیس در کانپور در حالی که آنها در تلاش برای دستگیری ganglord Vikas Dubey عظیم نظم و قانون شکست شده است که گریه برای بیشتر توجه عمومی است. Dubey تا به حال بنا به گزارش بسیج خصوصی شبه نظامیان از انواع استخدام بیکار مردان جوان است. از جمله ارتش های خصوصی از باندهای جنایتکار مذهبی فرقه های مختلف و طبقه/سیاسی گروه یک تهدید برای دولت و شهروندان است. کمتر از یک پلیس شکست شایع تجارت و تولید سلاح های غیر قانونی در سراسر بسیاری از شمال هند متحده است. شکست از پلیس و سیاسی در این نمره است که در حال حاضر آمدن به خانه به جای شب بسر بردن.

همچنین بخوانید: 8 کشته در حمله در کنپور

زمانی که باندهای جنایتکار بازوی خود را با اسلحه مردم عادی نیز مجبور به تهیه اسلحه برای دفاع از خود و پس از آن گسترش اسلحه در جامعه به پلیس راه گریز به تقاضا بیشتر militarisation برای مقابله با خطرات در کار است. این خواهد بود که رویکرد اشتباه را با توجه به این سطح از خشونت در هند پلیس. به جای توسل به پوپولیسم روی این نمره تا وزیر یوگی Adityanath باید به خود نیروی انتظامی برای دریافت کرک در کنترل اسلحه و در دست گرفتن تمام اسلحه غیر قانونی.

آن را حتی می تواند یک اثر سودمند در کشورهای همسایه که لذت بردن از خود شکوفایی تجارت غیر قانونی اسلحه. این انحلال خصوصی شبه نظامیان آیا اجرا توسط عناصر جنایی و یا انواع دیگر گروه های عامل زیر روکش از مقبولیت اجتماعی باید شروع در سمت راست به صورت جدی. تا پلیس را باید جبران از دست دادن پرسنل خود را نه فقط با آوردن Dubey باند به عدالت اما همچنین چرخی را در خطر بیشتری برای نظم و قانون مطرح شده توسط اسلحه غیر قانونی تجارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de