کرالا “زنگ اول” آموزش مجازی آزمایش خواهد بود کاملا به دنبال در سراسر هند

ژوئن 1 روز مهمی در کرالا تقویم. نه به دلیل باران های موسمی که تمایل به لمس هند سواحل در امتداد سواحل کرالا در داخل و اطراف این داده ها. روز مهم است زیرا برای نسل مدارس باز کرده اند در این روز پس از تعطیلات تابستانی با کودکان محافظ خود را از باران با چتر.

پس از تعطیلات تابستان خود را صرف در داخل خانه یک مطلب طولانی طلسم داخلی زمان خواند کودکان با دولت نگه داشتن آن تاریخ با بازگشایی مدرسه, البته از طریق آموزش مجازی. در یک آزمایش جسورانه دولت اجرا VICTERS (همه کاره ICT فعال منابع برای دانش آموزان) کانال تلویزیون دولتی وزارت آموزش و پرورش تبدیل شده به یک تجربی کلاس درس آنلاین برای کلاس های 1 تا 10 و 12.

مارک اولین بل کانال آموزشی ارائه شده است که موجود زنده از 8.30 صبح تا 5.30 بعد از ظهر با 2 ساعت اختصاص داده شده روزانه برای کلاس 12, 1.5 ساعت برای کلاس 10 یک ساعت برای کلاس های 8 و 9 با سه دوره از 30 دقیقه هر در حالی که طبقات پایین باید تنها یک دوره 30 دقیقه در هر. دوباره telecasts در دسترس هستند در شب و در شب و در تعطیلات آخر هفته. در حالی که زنده جریان آنلاین دچار مسائل مربوط به پهنای باند در اندروید برنامه Victers سایت به خوبی کار می کرد. این کلاس ها از قبل ضبط شده کافی با استفاده از گرافیک به ارائه برخی از لذت بصری برای کودکان و برخی از تیز ویرایش نیز انجام شده است به جبران این بی تجربگی معلمان در رمان آموزشی mode. ضبط شده از کلاس ها نیز در دسترس هستند در یوتیوب.

دولت وزیر آموزش و پرورش پروفسور C Raveendranath گفته است که این یک هفته آزمایشی اجرا شود. وجود دارد بسیاری از مردم در کرالا بدون هر دو تلویزیون و گوشی های هوشمند است. حصول اطمینان از دسترسی به هر کدام از این دستگاه ها مهم است و panchayats گروه خودیاری و محلی مدارس را گزارش بود کارتون به ارائه آخرین مایل اتصال برای کسانی که از عامل پس زمینه. کتاب های درسی را نیز تحویل داده شده است به کودکان خروج از کودکان در یک نقطه ضعف بزرگ بدون مواد مرجع. وزیر موافق است که داشتن کانال اختصاص داده شده برای هر کلاس می توانست بهتر از این زمان بهره وری منقسم زمانی تنظیم. نیم ساعت از کلاس های آنلاین یک روز برای کلاس های 1 تا 7 است و هیچ پاداش برای عمل بسته بندی شده در روز صرف آنها در مدارس است. همچنین درخواست شک و تردید زندگی می کنند غیر ممکن است برای کودکان به تماشای کلاس های تلویزیون.

وزیر می گوید: معلمان در مدارس که در آن دانش آموزان را مجبور به پر کردن چنین کلید شکاف و انجام وظایف مانند تکالیف و ارزیابی با استفاده از WhatsApp. با وجود همه کاستی کرالا انجام شده مهم آزمایش برای آموزش عمومی. نزدیک به 41 لاخ دانش آموزان در 12,000 دولت هیئت مدیره مدارس با کمک و غیر مسلح در حال بدست گرفتن بخشی در این آزمایش است. اگر coronavirus موارد خروش در میان باز کردن حالت و هیچ راهی وجود دارد برای مدارس به کلاس های مجازی ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید.

گرفتن تلویزیون, صفحه نمایش, لپ تاپ, تبلت, گوشی های هوشمند به BPL خانوار مناطق دور افتاده و قبیله ای hamlets مهم است. وجود خواهد داشت کاستی های اولیه هفته اما این هیچ دلیلی برای خندق امیدوار کننده آزمایش. کرالا بالید خود را در بیشتر گنجاندن اجتماعی تنظیم یک مدل برای بقیه کشور است. پس از آن فن آوری حالت های یادگیری نیز باید مراقبت به ایجاد یک شکاف دیجیتالی است که تشدید موجود اجتماعی و اقتصادی هستند. در یک ماه زمانی که شمال هند مدارس باز کرالا امیدوارم می توانید با ارائه برخی از بایدها و نبایدها برای راه پیش رو در نورد مجازی کلاس های درس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>