رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام خواهد شد اولین سفر رسمی به هند در فوریه 24 و 25 با توقف در دهلی نو و احمدآباد. او خواهد شد توسط بانوی اول Melania Trump. برنامه های در حال جریان در احمدآباد به میزبان بزرگ “Kem چو تهمت’ تجمع به آینه ‘پرونده مودی’ رویداد در هوستون در سال گذشته است. با توجه به این که گجراتی آمریکایی فرم مهم انتخاباتی حوزه مغلوب ساختن پیشی جستن احمدآباد توقفگاه بین راه می تواند اهمیت سیاسی برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بعد از این سال.

به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن هند سفر می آید در یک فرصت مناسب مقطع. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی پدید آمده صدمه ندیده – مسلما قوی تر – از استیضاح در کنگره آمریکا. محبوبیت خود را رتبه بندی در یک رکورد بالا و با اقتصاد ایالات متحده ارسال اعداد قوی او به نظر می رسد مانند حزب سوسیالیست در سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری. اضافه کردن به این واقعیت است که در حزب دموکرات کنار آن به نظر می رسد برنی ساندرز به خوبی می تواند یکی از به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن. ساندرز فقط برنده همه مهم نیوهمپشایر اولیه و باید او در نهایت بدست آوردن نامزدی حزب دموکرات در آن می تواند همه چیز را آسان برای مغلوب ساختن پیشی جستن داده ورمونت سناتور رادیکال سوسیالیستی تصویر. آمریکایی ها اعتمادی برای سوسیالیست ها اجرا می شود عمیق – مسلما انعکاس هندی بی اعتمادی سرمایه داران.

با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات چشم انداز خوب به دنبال این است که در زمان مناسب به محل هند-ما رابطه را در یک جای پای محکم. وجود دارد هیچ انکار که به منظور تعادل تهاجمی چین actualise باز و آزاد اقیانوس هند و آرام استراتژی و انتقال به یک تکنولوژی فشرده اقتصاد هند نیاز به همکاری با ما. در واقع هر دو کشور امروز در همان صفحه بر روی چندین مسائل استراتژیک از جمله در پاکستان را به حمایت از تروریسم و دفاع همکاری در حال رشد است با دهلی نو امضای چندین بنیادی توافق نامه نظامی با واشنگتن است.

اما لبه های خشن نابود و لگدمال شده است تا در تجارت با امریکا در نظر گرفتن حمایتی تبدیل شود. اگر چه تجارت دوجانبه در سال 2018 شد در مورد $142.6 میلیارد تهمت اصرار بر عمل متقابل در تعرفه ها و دسترسی به بازار است صدمه زدن به هند است. در واقع ما فقط حذف هند از لیست خود را از کشورهای در حال توسعه. این ناعادلانه است زیرا هند سرانه تولید ناخالص داخلی است و فقط در حدود 2000$. این است که دقیقا به همین دلیل جامع هند و آمریکا معامله تجاری است که نیاز به مرتب کردن این مسائل است. دهلی نو بیش از حد صفحه نمایش باید انعطاف پذیری و نگهداری به منطق است که آن را دیدم رد RCEP توافقنامه تجارت. با سازمان تجارت جهانی که به طور فزاینده کنار هند است برای رفتن برای یک تجارت دو جانبه توافق با ما.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو