Kejriwal نیاز به اجازه رفتن از outsider وسواس

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, اولین واکنش به معاون فرماندار آنیل Baijal overruling او در درمان “outsider” بیماران در بیمارستان های شهرستان بود که به سختی اطمینان بخش به شهرستان پایتخت ساکنان. او در توییتی که L-G تصمیم گرفت یک “چالش و مشکل” برای دهلی نو در انداخت و در یک بیت از ترساندن طلبی بیش از حد نگرانی در مورد بیماران “از سراسر کشور” جاری شدن سیل در پایتخت. او سوار توسط امیدوار به تلاش برای درمان همه.

جزئیات: LG junks دولت منظور در بیمارستان ها; ایجاد مشکل برای Delhiites می گوید: Arvind Kejriwal

در حال حاضر دو حادثه شده اند در گزارش امروز مقالات دهلی اقامت و Ghaziabad مقیم در حال مرگ پس از رد درمان در بیمارستان های دهلی. دهلی مرد پس از آن به شدت در سفر به بوپال به دنبال درمان. اینها علائم هشدار دهنده موجود بهداشت و درمان ظرفیت سریع گرفتن خسته حتی برای ساکنان پایتخت. دیو از خارج از جاری شدن سیل در دهلی بیمارستان حواس پرتی از این واقعیت است.

دهلی نو می تواند یادگیری از بمبئی که راه اندازی یک غول Covid مراقبت بیمارستان صحرایی در Bandra Kurla پیچیده با بیش از 1000 تخت و در حال حاضر برای هدف هشت برابر افزایش در بستر قدرت از طریق چنین زمینه بيمارستان. با امکان پی در پی امواج از عفونت از جمله موقت بیمارستان است که می تواند به سرعت ساخته خواهد شد سهولت بار در بیمارستان های دیگر به تمرکز بر میراث بیماری. Kejriwal نیاز به آماده شدن برای مسافت های طولانی. هیچ مقدار از سرزنش “غیر خودی” می تواند به حل دهلی ظرفیت مشکل تا زمانی که ظرفیت گسترش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>