نگه داشتن هند e-commerce شاهراه سریع و امن و قابل اعتماد

به عنوان جهان شروع به زندگی در یک راه جدید زندگی پس از Covid-19 گیر افزایش تجارت الکترونیکی فروش پدید آمده است به عنوان یک محصول مشترک در سراسر کشور در ماه های مستند. پس از خرید فیزیکی نیاز اجتماعی فاصله و ماسک و دست عفونی علاوه بر صف های طولانی مصرف کنندگان با قرار دادن ایمان خود را در تجارت الکترونیک و خرید آنلاین. نه تنها خرید آنلاین ارائه ایمنی خانه, اما آن را نیز insulates یکی از ممکن است قرار گرفتن در معرض. این تکمیل پیشرفت فن آوری و نوآوری ساخته شده اند خرید آنلاین امری عادی و همچنین تغییر شیوه مصرف کنندگان پرداخت. با یک سوم از خانواده ها داشتن خود را افزایش تجارت الکترونیکی صرف در pandemic دوره موج جدیدی از دیجیتال خریداران پدید آمده است.

هند و داستان متفاوت است. با تجارت الکترونیک می رود به لمس $98.4 میلیارد 2023, رشد سریع دسترسی به اینترنت در سراسر نیمه شهری و روستایی در بازارهای رو این بخش است. با افزایش خرید آنلاین در نظر بگیرید; هند مشتریان معاملات در بیش از 250 میلیون ماهانه بر روی انواع سیستم عامل های تجارت الکترونیک. رشد عظیم در تجارت الکترونیکی ترافیک و مقیاس را ساخته اند آن را واجب برای ‘ریل” است که این بخش را تسهیل قادر به دست زدن به معامله بار ترافیک ایمن و قابل اعتماد و نه دریافت این ماجرا زمانی که تعداد معاملات موشک وار رفتن.

امنیت اولین

در یک زمان به طور کلی یقین مانند این و به عنوان یک مصرف کننده مطلع آن را مربوط و طبیعی به دقت و توجه. رشد در تجارت الکترونیکی از دست داده است در کلاهبرداران به عنوان پیچیده cybercriminals دائما در حال حفاری برای ترک در سیستم. با توجه به یک 2019 CyberSource کارشناسی ارشد از تعادل گزارش قاطع 92 درصد از کسب و کار مورد بررسی صفحه نمایش e-commerce سفارشات به صورت دستی برای تقلب. به وضوح برجسته نیاز به قابل اعتماد خودکار, دروازه پرداخت, است که مدیریت, تقلب موثر است.

به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک شروع به آغوش دیجیتال, تجارت آنها در معرض خطر بالاتر به عنوان آنها نگاه به مقیاس رد پای دیجیتال خود را. خود را مدیریت تجارت آنلاین حضور روز به روز نیاز به باز کردن دیافراگم – از آوردن فروش به دیجیتال خط لوله در حالی که هنوز هم حفاظت از آنها را از کلاهبرداران همه بدون ایجاد زحمت و دردسر مصرف کننده. این عمل تعادل ظریف بین امنیت و کارآمد تجارب به ویژه مهم است امروز با رشد تعداد جدید به دیجیتال خریداران. آن را ایجاد یک فرصت برای اتخاذ فن آوری فراهم می کند که چند لایه امنیتی مطابق با استانداردهای جهانی و کمک می کند تا تجار سود عالی ارائه تجربه مشتری – حتی در طول ‘مینی قله” است که در آزمون واقعی از یک دروازه نیرومندی.

مرور افزایش

به عنوان مصرف کنندگان بستگی دارد بیشتر و بیشتر در تجارت الکترونیکی وجود دارد که لازم است برای خرده فروشان در نظر گرفتن جنبه های کلیدی مانند مدیریت این مینی قله و قله های فصلی. در سطح جهانی راه حل وجود دارد که عمده هندی, بانک ها و تجار با استفاده از – به دیجیتال-اولین تجار دسترسی به اعتماد و صنعتی در مقیاس پردازش پرداخت و همچنین حفاظت از مصرف کنندگان خود را از تقلب و آسیب پذیری. با یک لبه به ارائه و در مقیاس یک واحد omni-تجربه تجارت دیجیتال-اولین تجار به راحتی می توانید دسترسی به این سیستم عامل از طریق Api های اتصال به فروشگاه های فیزیکی و نقطه از فروش (PoS) پایانه های که در حمایت از این معاملات. از طریق ترکیبی از هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) و ML (یادگیری ماشین) راه حل ها و با نظارت انسان تجار واقعا می تواند آماده برای مقابله با اوج حوادث مانند فروش ساليانه دوره.

تجربه پیشرفته برای افزایش چسبندگی مشتری

به طور سنتی بی پایان صف شده اند به همین دلیل برای رها سبد در فروشگاه نیست. اجتماعی فاصله تبدیل شدن به یک هنجار جدید و مصرف کنندگان مهاجرت به تجارت آنلاین تجار نیاز به پیدا کردن یک راه برای کاهش سبد خرید رها و disgruntlement در تجارت الکترونیکی. تقریبا 51 درصد از مصرف کنندگان گزارش داده اند رها با توجه به مراحل مختلف و در واقع قبل از تکمیل پرداخت برای خرید خود را. به عنوان کاربران به دنبال امن ساده تجارب پرداخت دیگر نمی تواند از فکر به عنوان به سادگی یک معامله به پردازش می شود اما به عنوان یک توانمند برای تعامل مصرف کننده و خط رشد برای تجار و همکاری میان اکوسیستم بازیکنان خواهد شد که نقش کلیدی در دستیابی به این.

به عنوان فن آوری reshapes هندی مصرف کننده خرید و پرداخت عادات تجارت آنلاین به ارمغان آورده است مقدار زیادی از راحتی در کلیک یک دکمه. در یک جهان که در آن رابط کاربر مشخص و خطر مملو ارائه برتر تجربه خرید بدون درز با تقلب مدیریت ضروری است در جلسه رو به رشد بازار مصرف شده است. مارک های که مدیریت این موفقیت ظهور خواهد کرد به عنوان برندگان در آینده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.