نگه داشتن اقتصادی ما مهمات خشک

به دنبال بالا از پایین مشکلات ما به نظر می رسد هرگز پایان با این حال با آرامش و اطمینان بخش بود که از بالا به پایین پیام. پایان دادن به این دوگانگی در ادراک تنها می تواند کمک کند.

اول, بخش, حجاب که کفن حقایق است. ما در میان مدت رکود در بهترین و کوتاه رکود اقتصادی در بدترین حالت.

اقتصاد آهسته پس از Q4 2017-18 زمانی که رشد ناخالص ارزش افزوده (2011-12 قیمت) با سنجش زمان بالا 7.9%. پس از آن واقعی رشد بیش از هشت محله همواره به 3 درصد در Q4 2019-20 MOSPI را فشار دهید توجه داشته باشید مه 29 سال 2020 است . رشد تولید ناخالص داخلی (واقعی) در سال گذشته فقط 4.2% کامل 2.6 درصد کمتر از 6.8 درصد رشد سال قبل است.

در شرایط فعلی که بیشتر مربوط به درآمد دولت سال مالی 2019-20 سنجش رشد در تنها 7.2 درصد در مقابل 11 درصد سال قبل است. جای تعجب نیست پس از آن, مالیات بر درآمد در سال گذشته فقط Rs 13.6 تریلیون یا 18 درصد کمتر از هدف تجدید نظر Rs 16.5 تریلیون مجموعه در ماه جولای سال 2019.

بالاتر استقراض به را تشکیل می دهند از دست دادن تومان 3 تریلیون دلار در مالیات بر درآمد مربوط به کاهش رشد تولید ناخالص داخلی – به همراه آماری نقطه ضعف از کاهش تولید ناخالص داخلی به عنوان مخرج توضیح می دهد که چرا کسری مالی (استقراض خالص به نسبت تولید ناخالص داخلی) در سال گذشته در آمد در 4.2 درصد و 3.3 درصد به عنوان هدف قرار داده است. آماری عذر نژاد کمبود مالی کنترل.

دوم ما شروع سال مالی 2020-21 با یک اقتصاد است که به صراحت به رسمیت شناخته شده توسط دولت است. این “نلسون چشم” استراتژی is a self-هدف به دلیل “نگاه به درون” اولین گام در جهت معکوس رکود.

در نظر گرفتن آن دشوار است برای متقاعد کردن کسب و کار و ارث افزایش غنی به سفت شدن کمربند اگر دولت خود را تبدیل چشم خود را به شدید چالش های اقتصادی است. شاهد تکان دهنده ولخرجى پاسخ از شرکت ها به COVID مربوط انسانی فاجعه مهاجران در حال فرار قرمز پرچم شهری تله بیماری است.

Bombay, Inc. پرت مقداری پول به PM مراقبت صندوق. اما آن را تا هیچ موازی آژانس برای کاهش بهداشتی و اقتصادی اضطراری با توزیع تخصص و تجهیزات و یا محلی مهارت های سازمانی و نه در حال وجود امواج عمیق جبران کاهش در سراسر مدیریتی و کارگر کادر به اشتراک گذاری ملی درد.

آن است که هیچ یک مورد که کاهش شغل – زمانی که لازم است برای بقای کسب و کار – باید ممنوع شود. اما نه به اندازه کافی قصد نمایش داده شده به معاشرت هزینه های رکود داخلی, در داخل شرکت. آیا “Honchos” حتی در مورد مراقبت و حفاظت از شأن و منزلت و درآمد کارکنان?

سوم حساسیت مودی دولت به هر چیزی منهدم صحنه, نام تجاری از آن مطلق است مبهم به کسانی که برای آنها دولت عمیق تمسخر تفکر توده ها.

این مودی متریک از موفقیت سیاسی – برنده هر بازی شیر یا خط سیاسی up – is نامناسب برای پایدار تسلط. کاملا به سادگی مانند LG پلیمر واحد در ویساکاپاتنام (ویساکاپاتنام) که برش گوشه ها در نظارت و ایمنی دستگاه را نتواند به اندازه گیری سیاسی دما در یک شیوه ای است که به اندازه کافی پیشرفته سیگنال های سیاسی پریشانی.

آن است که تنها پس از انتخابات از دست داد که BJPs بارومتر سیاسی خواهد سیگنال نیاز به تاکتیک های جدید – احتمالا کنه خیلی دیر به عنوان در Vizag استایرن واحد دست زدن به.

این نظريهپردازی از “تفکر جمعیت” در اطراف 2014 BJP پیروزی بود که چشم انداز “توسعه به عنوان در گجرات” پرداخت سود سهام سیاسی. اخیر انتخابات موضوعمهم تکراری است که اعتقاد و اعتماد را می توان تولید شده توسط اپتیک و برنده انتخابات توسط آخرین مایل و در آخرین لحظه هدیه (PM Jan Dhan یا PM Kisan Samman) یا مدیریت سیاسی پس از انتخابات که در کارناتاکا واقع شدهاست.

چهارم COVID-19 متاسفانه تقویت قوی از بالا به پایین اداره کلیشه حتی در میان طرفداران عدم تمرکز. چه دولت های محلی در پریشانی به دنبال به جز حمایت بیشتر از این اتحادیه ؟ چپ لیبرال جمعیت است رونق در, انگشت, دولت برای ناکافی محرک های مالی.

وزیر دارایی Sitharaman پاسخ واگذاری قدرت با مسئولیت سریع بود و مناسب است. در مارس 17, او بدون قید و شرط آرام کسری مالی هنجار از 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی 0.5% متحده و اجازه اضافی 2.5% مالی فضایی در بازگشت به نتایج جستجو در طولانی متوقف اصلاحات در تعرفه قدرت; اجرای یک ملت یک جیره کارت; بهبود سهولت انجام کسب و کار رتبه بندی و تقویت شهرداری و دولت درآمدهای مالیاتی.

Q1 (آوریل تا ژوئن) 2020-21 یک حمام خون از شدت منفی رشد حداقل 30 ٪ بیش از سال گذشته است. کسانی که به دنبال V شکل رشد و تجدید حیات می چرخند یک پای در آسمان است. بهترین مورد برای سال مالی 2020-21 منفی رشد تولید ناخالص داخلی از 5 درصد است. بدترین است که رشد منفی 15 درصد.

ترکیب به طور چشمگیری کاهش تولید ناخالص داخلی با انباشته کردن بودجه و بدهی در ماه مارس سال 2020 از طریق مالیات پرداخت نشده بازپرداخت پروکسی استقراض دولتی شرکت ها و پشتیبانی های اضافی اقدامات در حال حاضر اعلام کرد و انتظار می رود کسری مالی از 6.9 درصد از تولید ناخالص داخلی در ماه مارس سال 2021.

چاپ پول را “محرک” بالاتر تنها می تواند در پایان فاجعه از نوع ما هنوز دوره نقاهت بعد از یک دهه پس از سال 2009. حتی چین مسلما بیشتر قوی تر از ما, اما همچنین پنج بار بزرگتر در قدرت اقتصادی محدود کرده است وام گرفتن از این سال به 8 ٪ از تولید ناخالص داخلی در دو سال گذشته است. اما آن را به خودداری از چاپ پول است. چین سیاست های پولی سال 2020 است.

برای ما نرخ تورم یک نگرانی با توجه به بازار کار سختی; آهسته به سمت عرضه پاسخ; تورم وارداتی از طریق نفت و یا تعرفه واردات افزایش یافته و به دیدار درآمد مالیاتی با اهداف و نیاز به نگه داشتن INR رقابتی است. این توافق از RBI-GOI مارس 1997 به پایان رسید که به صورت خودکار کسب درآمد از کسری بودجه باید مورد احترام برای ثبات مالی به پیروز.

تورم لطمه می زند و فقیر و بازنشستگان ترین, بر خلاف تورم-نمایه بوروکراسی و یا سرمایه گذاران و کسب و کار که به تورم بالا پس از آن کاهش ارزش واقعی خود را از وام های برجسته و واقعی هزینه استقراض. خطر تورم در حالی که ضربه شروع رشد است که یک مرد فقیر فنجان چای. در نهایت تشخیص دهد که ما همچنان یک اقتصاد ضعیف – مهم نیست که بانک جهانی به تازگی طبقه بندی شده ما به عنوان پایین, متوسط درآمد اقتصاد است. در اواخر آرون برآورده شدهاست این اصطلاحات است که هنوز شکاف های ما به عنوان “aspirational” مردم نه یک قدرت جهانی کاملا بر خلاف آنهایی که ما ترجیح می دهند برای شام خوردن با.

ما آخرین ژئوپولیتیک درد-نقطه عضلانی ادعای چین که در آن خود را در مرز شمالی با آمریکا باید با “حفر به جلو موقعیت”. این همتراز برای دوره در طول فصل گرم پس از زمستان طولانی از کسانی که غیرقابل سکونت برفی قله. با این وجود تغییر موضع مورد نیاز است برای مقابله با بهتر مجهز و بودجه دشمن.

وزیر دفاع Rajnath Singh انجام داده است به خوبی به کاهش رفت. آن زمان هنوز به صورت یک چهره با چین – یک “در وزن” است که می تواند هزینه های ما منابع نداریم.

حمل “Rooseveltian چوب بزرگ” ممکن است غیر ضروری. اما در هر “Ganga-Jamuni thezeeb” آن را می پردازد به صحبت آرام در حالی که تشویق یک دستیار برای حمل چوب باید یک ضربت سخت زدن لازم می شود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>