توسط Sylvia Jaggi Vasudev

آن اتفاق افتاده است. یک روز Shankaran Pillai کردم تغذیه با همسر و خانه را ترک کرد. پس از سه روز سرگردان خیابان ها رفت و به یک رستوران برای صبحانه. “من می خواهم یک خانه مناسب-وعده غذایی پخته شده,” او گفت: ببخشید خانم. پیشخدمت آورده او تمام غذاهای مورد علاقه خود را و Shankaran Pillai با ذوق خوردند. اما پس از آن او به نام پیشخدمت دوباره. “آیا شما فکر می کنم شما می تواند نق نقو من فقط یک کمی از او پرسید: plaintively. “من هنوز هم دلتنگ.”

بنابراین مهم نیست که آنچه در آن است: هنگامی که شما عادت به چیزی اعم از خوشایند یا ناخوشایند شما نمی توانید آن را رها!

کارما به معنای واقعی کلمه به معنی ‘,’ action ‘ اما از کجا این عمل بوجود می آیند ؟ از اراده که به نوبه خود مصمم است با شناسایی با باریک حس فردیت. این شناسایی ناشی از حافظه است. شما فکر می کنید شما یک فرد را به خاطر حافظه خود را به شما می گوید ، آن بد نخواهد بود از این رو برای توصیف کارما به عنوان حافظه است.

همه چیز را که شما به نظر خودتان را محصول از خود گذشته است. بدن خود را فقط یک پشته از مواد غذایی شما مصرف بیش از زمان. ذهن شما یک پشته از برداشت ها و ایده های شما در imbibed در طول زمان است. هر دو خلق از گذشته است. چه با شما تماس خود را ‘شخصیت’ است که به سادگی یک تجمع حافظه است. جوهر از همه چیز شما به نظر خودتان است karmic.

شما ممکن است به یاد داشته باشید آگاهانه آنچه اتفاق افتاده است 30 سال پیش اما, آن است که کار بر شما. آزمایش اثبات این است: اگر کسی که می داند هیچ چینی, مثلا, در معرض این زبان زمانی که او در خواب عمیق سال بعد تحت شرایط هیپنوتیزم او در واقع می تواند مطلق همان ده احکام چینی.

به طور مشابه آنچه اتفاق افتاده است 30 میلیون سال پیش است که هنوز رمزگذاری شده در بدن خود را. همه چیز که تا به حال در این سیاره رخ داده است که هنوز از یاد برد چرا که بدن خود را فقط یک قطعه از این سیاره است. ذهن خود را فراموش کرده زندگی به عنوان یک تک سلولی بودن اما بدن خود را به یاد. ذهن خود را فراموش کرده بزرگ مادر بزرگ خود را اما او بینی هنوز نشسته بر روی صورت خود. ژنتیک است که در اصل حافظه است. اگر چه مردم فکر می کنم حافظه تنها به معنی ذهن و حجم حافظه که بدن حمل است که بسیاری از میلیارد برابر بیشتر است.

جاذبه به karmic الگوهای قدرتمند است زیرا بسیاری از افراد تجربه ایمنی در آشنا. هنگامی که شما در حال 18, زندگی به نظر می رسد پر از امکان. اما همانطور که شما مسن تر رشد آن اغلب احساس می کند مانند انتخاب شدن. به عنوان karmic ماده را افزایش می دهد, فهیم ذهن طول می کشد عقب و شما کار به طور فزاینده ای توسط عادات و الگوهای چرخه.

ذاتی قدرت هوش انسان شده و تکه تکه به atomised اشکال از فکر و احساسات است. این باید تبدیل به یک منبع غیر قابل بیان درد و رنج و نابودی است. از آنجا که مردم هستند تا با شناسایی خود را تکه تکه فردیت شکل های حافظه خود آنها را مشاهده کنید هر کس دیگری به همین ترتیب. در نهایت این جهانی است که غالب است. ایجاد است مانند یک بازی ویدیویی: هنگامی که آن را بیش از چیزی است که در سمت چپ بر روی صفحه نمایش. حتی سوسو به نشان می دهد چه یک بار بود.

زمان آن رسیده است که برای انسان به فراتر از اعوجاج لنز کارما – لنز است که باعث می شود آنها را اشتباه طرح به صورت واقعی خود را تکه تکه حافظه محور روانی ایجاد باور نکردنی به عظمت زندگی خود را. زمان آن رسیده است تا از خواب بیدار به این واقعیت وجود دارد که تنها یک جنایت علیه زندگی: به اعتقاد شما آیا چیزی غیر از زندگی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de