جنگ کارگیل د-hyphenated ایالات متحده-روابط هند از پاکستان و هند تحت فشار قرار دادند به سمت هواپيمايی

در 26 جولای سال 2020 هند بزرگداشت 21 سال کرگیل پیروزی بگیریم و شهادت سربازان. کارگیل جنگ در سال 1999 می شود بیشتر مربوط به امروز tensed امنیت محیط زیست در هند شمال غربی مرز. چینی نفوذ در Galwan دره و پاکستان نفوذ در کرگیل قرعه کشی شباهت به هر دو اتفاق افتاده است زمانی که هند در تلاش برای بهبود روابط با پاکستان و چین بود. بلکه هر دو حوادث تنها شکست هند به امید صلح تحت فشار قرار دادند و هند به بیشتر واقع بینانه در برخورد با آن دو قوس رقبا. کرگیل جنگ بود یک لحظه نقطه عطفی به عنوان آن را در معرض هند دفاع مصلی و مجموعه ای آمریکا-هند روابط به سمت de-hyphenation از پاکستان است.

هر چند این عملیات Vijay دوباره تمام پست های هندی در کرگیل از پاکستان, درگیری در معرض هند dulled قابلیت دفاع – از سیستم هوش به کمبود مهمات توپخانه و دقت هدایت اسلحه. اما این درگیری ها همچنین تحت فشار قرار دادند هند به بهبود لجستیک و اطلاعاتی قابلیت تمرکز بر جزئیات تمدید و پشتیبان سیاست و به سمت مدرن سیستم دفاع. هند سوار بر نوسازی داخلی دفاع صنعت که تنوع اسلحه خرید از روسیه به دیگر پیشرو پیشرفته دفاع ملل شد و عمده تمرکز سیاست. عملیات ویجی نشان داد که علاوه بر ارتش هند کوه جنگ با قابلیت پشتیبانی از هند نیروی هوایی بود و مهم در پیروزی.

برای قرار دادن در بالا در حال حاضر زمینه با چانه را تهاجمی نظامی ساخت و چین-پاکستان امنیت nexus تنها تشدید و زمانی که هند و چین در بن بست است نهفته در سخت و ناهموار از هیمالیا در هند نیروی هوایی قابلیت می شود قابل توجه است. فرانسه تحویل میراژ-2000 در سال 1999 و در حال حاضر هواپيمايی است که مهم است و افزایش هند نیروی هوایی. هند روابط با فرانسه قوی و انعطاف پذیر است که در آن دفاع بخش قابل توجه است. فرانسه به شدت حمایت هند در برابر پاکستان حمایت تروریسم و نظامی چینی ماجراجویی. با وجود هند پیشرفت در فضا و برنامه توسعه موشکی ادامه وابستگی به واردات برای بالا پایان بازو محصولات در معرض دهه از عدم روشن چشم انداز از آن دفاع صنعت و تجدد از سلاح های صنعت در یک slapdash شیوه با هزینه و زمان سرریز.

بعلاوه کرگیل نفوذ تبدیل به پاکستان بزرگترین اشتباه استراتژیک به اسلام آباد نمی تواند پیش بینی پیامدهای جهانی. پاکستان نه تنها در مواجه بین المللی خواری و بیگانگی اما کرگیل هموار راه را برای ما شیب به سمت هند است. برای اولین بار ما بازدید روابط هند و پاکستان به طور مستقل و عینی و پاکستان برای قرار دادن دو جنوب آسیا قوس رقیب در خطر یک جنگ هسته ای. ایالات متحده-هند ارتباط بود که در آن ایستاده شایستگی و دیگر به روابط ایالات متحده و پاکستان. این آشکار است در دوران ریاست جمهوری کلینتون در سفر به جنوب آسیا در سال 2000 زمانی که در هند او پنج روز و سازنده درگیر با نخست وزیر Vajpayee. اما کلینتون به پاکستان سفر او از پنج ساعت و به سخنرانی مشرف به توقف تروریسم فرامرزی. بعد از آن رئیس جمهور جورج دبلیو بوش دنبال یک سیاست از د hyphenation بود که مورد استقبال نخست وزیر Vajpayee که به دنبال یک سری از سیاست خارجی طرح از جمله 2004 گام بعدی در همکاری استراتژیک که به دنبال گسترش آمریکا و هند روابط به بالا – تکنولوژی دفاع فضا و غیر نظامی انرژی هسته ای.

قبل از کرگیل جنگ به ما تحمیل تحریم هند به دلیل آزمایش هسته ای در سال 1998 است. کلینتون دولت به دنبال رفع, روابط با هند تحت استراتژیک نامزدی – گفتگو بین آمریکا معاون وزیر امور خارجه بارق Talbott و وزیر خارجه هند Jaswant سینگ. این نیز زمانی که هند نصب شده وظیفه دلهره آور از توجیه آن آزمایش هسته ای در کاپیتول هیل که در آن هند لابی های انجام شده در توسط هند حزبی معنیدار بود. این بود که شجاعانه ترین و بلند پروازانه دیپلماتیک و سیاسی آژيتاسيون که هند همیشه به دنبال پس از استقلال با هدف پاکسازی شک و تردید در مورد آن آزمایش هسته ای و تاکید بر نگرانی های امنیتی خود را. کلینتون دولت قاطعانه بود بر هند برای امضای Comprehensive Test Ban Treaty (CTBT) که هند حاضر به ثبت نام بر روی زمین از آن به عنوان یک فرمت از هسته ای و پیمان عدم اشاعه (NNPT). برای هند NNPT تضعیف آن نگرانی های امنیتی و مغرضانه بود به نفع دائم پنج. کرگیل درگیری نیز کمک هند لابی برای تحکیم موقعیت خود در کنگره آمریکا که تنها رشد در آن نفوذ به نقش تعیین کننده در عبور از آمریکا و هند توافق هسته ای در کنگره آمریکا که به پایان رسید هسته ای pariah وضعیت و برچیده تکنولوژی انکار رژیم در برابر هند است.

هر چند 9/11 آورده پاکستان در آمریکا ارتباط استراتژیک در جنگ علیه ترور در افغانستان, روابط ایالات متحده با پاکستان پس از آن تنها بدتر شده است. پاکستان در دو بازی خود در حمایت از آمریکا در جنگ با ترور قرار گرفت که اسامه بن لادن در پاکستان است. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا با همتای هندی او نخست وزیر مانموهان سینگ نخست وزیر مودی همگرا در موضوع تروریسم است. اما رئیس جمهور با مغلوب ساختن پیشی جستن PM مودی گرفته شده ایالات متحده-هند روابط همگرایی علیه تروریسم و پاکستان یک گام جلوتر است. یک اقدام قابل توجهی با مغلوب ساختن پیشی جستن در این زمینه بوده است و لغو از بودجه نظامی آمریکا به پاکستان در روی زمین از فریب آمریکا و با استفاده از طالبان برای پیشبرد منافع خود است.

پاکستان در تلاش برای hyphenate خود را در آمریکا و هند روابط موفق نبوده است. جامعه پاکستان تبدیل شده است بیشتر ضد آمریکا و پاکستان گرفته نسبت به چین استراتژیک است. نخست وزیر پاکستان عمران خان که در زندگی هر دو غرب و پاکستان دیده می شد به عنوان آخرین فانوس دریایی از امید است. اما بر خلاف او 1980s-90s از روی لئامت دادن به عنوان کاپیتان تیم کریکت پاکستان شکست خورده است را به افسون به عنوان کاپیتان پاکستان است که در این اخبار بیشتر برای آن مرگبارترین تروریست ها از آن مرگبارترین سریع پرتاب کنند.

آمدن به COVID-19 جغرافیای سیاسی دوران چین ژئوپولیتیک برنامه بازی میان بحران انسانی است که به چالش کشیدن ایالات متحده که در آن پاکستان مناسب نیست. چین و پاکستان هسته ای/دفاع bonhomie و چین-پاکستان به کریدور اقتصادی را عمیقتر خود چشم پوشی و بیشتر قرار دادن پاکستان خاموش استراتژیک ایالات متحده رادار.

پاکستان است که دیگر مورد نیاز ما برای پایین آوردن اتحاد جماهیر شوروی از جنوب دیدگاه. دیگر پاکستان مورد نیاز است همچنین برای آن گذشته متوسط کشور مسلمان تصویر به صورت استراتژیک جذاب انرژی-غنی خاورمیانه است که از دست دادن ارتباط خود را در میان پاریس آب و هوا اجلاس اهداف و گرتا Thunberg پدیده تغییر به انرژی های تجدید پذیر منابع گاز شیل ایالات متحده انقلاب و جدید هیدروکربن منابع.

پاکستان دوباره مطرح در ایالات متحده حرکت می کند به قرار دادن آن در طولانی ترین جنگ در افغانستان اما این تنها رفتن به ناامید کننده بود برای ما. ایالات متحده-هند همکاری استراتژیک بسیار مهم است نه تنها برای چین بلکه برای پاکستان است که یک راه حل امنیتی اما یک مشکل امنیتی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de