Kanye West به طراحی Yeezy لباس خط فاصله

این Yeezy فاصله مجموعه اولین سال آینده خواهد شد و شامل پیراهن و تی شرت و شلوار جین برای مردان و زنان و کودکان است.

عکس: اوان Agostini/آسوشیتد پرس

Gap Inc. شرط بندی که مناسب hoodie و دیگر لباس های طراحی شده توسط موسیقی و مد مترادف Kanye West کمک خواهد کرد که آن را بیرون از آن yearslong رکود است.

گاه به گاه-لباس خرده فروش است teaming تا با آقای غرب را مد نام تجاری Yeezy در یک مجموعه به نام Yeezy شکاف است که اولین سال آینده با توجه به شرکت. Yeezy دریافت حق امتیاز و بالقوه سهام بر اساس جلسه اهداف فروش.

آقای غرب که دارای 21 جایزه گرمی و که Yeezy مد نام تجاری بود tie-up با Nike , Inc. و در حال حاضر یکی از با Adidas AG است صحبت در مورد تمایل به همکاری با فاصله در مصاحبه های مختلف در طول سال. او در فاصله فروشگاه در حالی که در حال رشد در شیکاگو و حتی ای در مورد خرده فروش در سال 2004 آهنگ “سفینه فضایی است.”

“من باور دارم که Yeezy است مک دونالد و اپل پوشاک” آقای غرب گفت: وال استریت ژورنال در مارس. “به منظور ایجاد اپل پوشاک بعدی فاصله آن را به یک اختراع جدید است. به اختراع چیزی است که خیلی خوب است که شما حتی نمی توانید اعتبار برای آن به دلیل آن را به هنجار شده است.”

شکاف رز به شهرت در 1990s توسط پانسمان یک نسل از آمریکایی ها در آن khakis و تی شرت اما تاکنون پیشی سریع-مد های زنجیره ای و جدید e-commerce بازیکنان. فروش آن کاهش یافته است هر سال پس 2013, پایین کشیدن نتایج در پدر و مادر Gap Inc., که در آن رئیس جدید آن اجرایی سونیا Syngal در تلاش است به مد یک چرخش در وسط یک بیماری همه گیر.

خانم Syngal گفت: در مجله ممکن است که او با استفاده از تحول ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس “به refashion این شرکت برای آنچه ما می خواهیم آن را به نگاه مانند بیش از 50 سال آینده است.”

آقای غرب که در رسانه های phenom و کارآفرین کیم کارداشیان به مدت طولانی برگزار مد آرمان. در سال 2009 او محبوس در خانه مد ایتالیایی Fendi. خود را بالا پایان خط Yeezy کفش آدیداس برای اولین بار معرفی شده در سال 2015 منتشر می شوند در مقادیر محدود و به سرعت از فروش.

به تازگی به عنوان 2018 او امیدوار است برای تبدیل شدن به مدیر هنری Louis Vuitton لباس های مردانه. پس از برخی از غلط شروع می شود, Yeezy بازگشت به باند فرودگاه مد در این سال با یک نشان می دهد در پاریس که به دست آورد بررسی مثبت است.

در Yeezy را کودی Wyo., studio, Mr. غرب کار کرده است در تکمیل hoodie. نسخه خود را دلپذیری است و کمی برش در کمر. “Hoodie مسلما مهم ترین قطعه پوشاک در دهه گذشته” آقای غرب گفت: این مجله در ماه مارس است.

یک نسخه از hoodie—همراه با تی شرت و شلوار جین برای مردان و زنان و کودکان—در دسترس خواهد بود در فاصله فروشگاه و وب سایت خود را ابتدا در سال آینده. قیمت خواهد شد در خط با فاصله دیگر ارائه شده و به گفته یک سخنگوی شرکت.

علامت های تجاری به طور فزاینده ای teaming تا با نوازندگان و دیگر افراد مشهور به عنوان آنها در تلاش برای ماندن مربوطه. در سال گذشته ریحانا خواننده همکاری با LVMH Moët هنسی Louis Vuitton SE برای ایجاد یک برچسب جدید به نام Fenty, در حالی که لیدی گاگا امضا مقابله با آمازون.com , Inc. برای ایجاد یک زیبایی مجموعه برای خرده فروش آنلاین.

Gap Inc., که همچنین دارای قدیمی نیروی دریایی و موز جمهوری مارک چرخش به میلیارد و 932 میلیون دلار ضرر در سه ماه آوریل تا 2 یک دوره زمانی که 90 درصد از آن بیش از 3300 فروشگاه در سراسر جهان بسته شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فروش کاهش یافت و 43 درصد به 2 میلیارد دلار.

به عنوان فروشگاه بازگشایی فاصله است squabbling با صاحبخانه از جمله Simon Property Group, این کشور بزرگترین مرکز مالک بیش از عدم پرداخت اجاره. حتی قبل از همه گیر شکاف تجاری شده بود و بسته شدن فروشگاه ها و تحلیلگران انتظار دارند آن را به کوچک بیشتر است.

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8