Kamal Haasan های وعده داده شده در زمین خوب به نظر می رسد در حال حاضر ما نشان می دهد جاده به آن

Kairali Needhi Maiam حزب رئیس جمهور Kamal Haasan در دیدار با مطبوعات در چنای در تاریخ 28 فوریه سال 2020 عکس : R رامش شانکار

جمعه گذشته Kairali Needhi Maiam بنیانگذار Kamal Haasan به نام برای ‘ویراستاران’ دیدار’. از من خواسته خود را مدیر روابط عمومی آنچه در آن همه مورد است. “ببخشید آقا من قرار است به فاش کردن آن است. همه می توانم بگویم این است که آن را در مورد آینده و 30 دقیقه از وقت خود را به ارزش آن است.” من نمی توانستم آن را از همکاران با حضور در این دیدار است.

اولین چیزی که من زمانی که من به کار در روز جمعه به درخواست یکی از همکاران در مورد ‘سند چشم انداز’ کمال منتشر شده بود در این دیدار است. او دست من سند همه چهار صفحه. تنظیم دوقلو اهداف ‘reimagining Tamizh نادو” (که چگونه او جادوها آن) و “revolutionising سیاست” را مطرح گراند ایده اجتماعی مبتنی بر اقتصاد سرمایه گذاری’ در دنیوی ترین راه است. آن وعده داده شده ‘رفاه برای همه” با هیچ نقشه راه.

برای کسانی که از دست رفته گزارش روز شنبه روزنامه های, در اینجا نکات برجسته:

  • سرمایه گذاری اقتصاد مدل برای قرار دادن Thamizh نادو در مسیر تبدیل شدن به ایالات متحده$1 تریلیون GSDP (اشاره به قسمت ‘در مسیر’ اما چگونه؟)
  • ایجاد سازمانی روح ما سیاست و موتور اقتصاد ما (چگونه؟)
  • پرداخت زنان خانه دار است یک ایده که زمان آن رسیده است (چه کسی پرداخت می کند؟)
  • الهام بخش مردم با زیرساخت های سیستم های ساده و مشاغل جو (این باعث می شود حس نیاز پیچیدگی).
  • ایجاد دلگرم کننده محیط زیست که در آن هر کس می خواهد گام تا کسب درآمد بهتر (چگونه؟)

در بهترین حالت این یک لیست آرزو و در بدترین حالت — به عنوان کمال ممکن است آن را اگر آن را برای شخص دیگری سند — braggadocio پیچیده در grandiloquence داخل یک rodomontade. تا به حال کمال آن را به نام یک بیانیه ماموریت من تا به حال هیچ مشکلی با آن, اما آن را یک سند چشم انداز است که فقط یک سیاستمدار. متفاوت بودن از ما stereotypic سیاستمداران شده است Kamal نخست وعده و باید فراتر از لباس خود و نگرش است که واقع شده است یک تغییر خوش آمدید.

کمال باید به دنبال این است تا با یک چشم انداز سند ارائه پاسخ های بیشتر از طرح سوال. او باید به ما بگویید که چگونه تامیل نادو با پیش بینی کسری مالی ₹59,346 کرور (2.84% از GSDP) و درآمد کسری از ₹21,617 کرور می توانید صندوق های سرمایه گذاری. خواهد دولت را متوقف رایگان قدرت عرضه به غنی کشاورزان و به جای آن به آنها مقاوم در برابر خشکسالی دانه برای عملکرد به طوری که آنها می تواند بازپرداخت وام های خود را و نه زور دولت به چشم پوشیدن از آنها ،

با اجتماعی آن بخش از هزینه تقریبا دو برابر سرمایه خود را هزینه خواهد شد و دولت تمایز بین رفاه اقدامات و مباحث? لپ تاپ رایگان به دانش آموزان یک ابتکار بزرگ اما رایگان رنگ تلویزیون به بیکاری مردان است. می توانید آن را بهبود آن کلاس های درس و جلوگیری از استعفا به عنوان کمال را دوست Arvind Kejriwal انجام داده است در دهلی نو هستند ؟

تامیل نادو را به نرخ سواد در 80.3% (2011 سرشماری) بالاتر از میانگین ملی از 70.04%. در حال حاضر دولت می تواند راه اندازی یک داوطلب محور برنامه را به نرخ سواد فراتر از 90% (این 93.9% در کشور همسایه کرالا که در آن 94 درصد از جمعیت روستایی است که دسترسی به یک مدرسه ابتدایی) به طور همزمان پل زدن شکاف جنسیتی در سواد (از آن است که 86.81% در میان مردان و 73.86 ٪ در زنان).

می توانید آن را با برش بر روی مباحث و از طریق درآمد بهتر mop-تا صندوق پژوهش است که می تواند به توانمند سازی بخش کشاورزی و صنعت ؟ می توانید آن را جلوگیری از مداخله های ما waterbodies و پرتاب پشت میله های زندان کسانی که بیش از lakebeds با معافیت از مجازات ؟ می توانید این اطمینان حاصل شود که مردم ثبت نام یک قطعه زمین یا یک ماشین بدون پرداخت رشوه ؟ می توانید آن را فعال کردن یک سرمایه گذار برای شروع یک سرمایه گذاری بدون لیز کننده وزیر کثیف نخل? می توانید آن را ارسال لرز پایین ستون فقرات از ببو که گسترش دست خود را زیر میز ؟ خواهد شد که واقعا مشاغل دولتی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im