کاکاکا کاکا: آیا موروژان می تواند اتحاد AIADMK-BJP را در تامیل نادو نجات بخشد؟

یکی از داستان های مورد علاقه من از رقابت خواهر و برادر از اساطورات هندو: سفر هولنادا’s دیوآلوکا ‘sage Narada یک بار ارائه شده زوج شیوا- Parvati میوه الهی از حکمت ابدی – و یک معضل: کدام پسر خود را – Karthikeya یا Vinayaka – باید آن را داشته باشد (بسیار شبیه به قدرت سیاسی در تامیل نادو، میوه نمی تواند به اشتراک گذاشته شود). زن و شوهر احضار دو پسر و اعلام نژاد: اولین کسی که به بازگشت به خانه خانواده در Kailasa پس از دور جهان سه برنج میوه می شود.

عکس اعتبار: شینود آککاراپارامبیل

نه زودتر از اينکه اين زوج اعلام کنن از کارتيکيا که به ماشينش اومده بود طاووس و در رفت Vinayaka, برادر بزرگتر روبه رو, خیره شده در وسیله نقلیه خود, موش, برای یک لحظه ناامید کننده قبل از رفتن در اطراف پدر و مادر خود. پس از سه دور زدن، او اعلام کرد: “شما جهان من، جهان من است. حالا جايزه رو بده به من والدين چاره اي ندارن

پس از اتمام تور سه گانه گردباد خود، Karthikeya خشمگین بود که برادر ش کوتاه تغییر او. “ناعادلانه”، او با تکان شدید یکه و بی داد از “مخ” خود گریه کرد، و خاموش به سمت جنوب رفت، تا در تپه های پالانای تامیل نادو مستقر شود. Karthikeya همچنین با نام شناخته شده, در میان دیگران, Palaniswami و Murugan.

Yugas later, another Palaniswami and Murugan are in another race of one-upmanship in Tamil Nadu that goes to the polls — if the novel coronavirus permits — in the first half of next year. همه چیز هفته پیش ناگهان شروع شد وقتی که بی جی پی معاون رئیس جمهور پنجم پی دورایسه می گفت که بی جی پی این اتحاد را در این ایالت رهبری خواهد کرد. هنگامی که رهبری AIADMK این بیانیه را به عنوان یک سیاستمدار متقاطع به عنوان ناامیدی به عنوان وفادارتر از پادشاه دیده می شود (Duraisamy پس از اخراج از DMK در ماه مه به بی جی پی ملحق شده بود) ، Murugan در مصاحبه با تایمز هند ، گفت :”در حال حاضر” AIADMK است رهبری اتحاد ، “اما سناریو ممکن است تغییر به عنوان در وضعیت سیاسی حاکم در زمان انتخابات است.”

Palaniswami تا کنون تصمیم به سکوت، اجازه AIADMK معاون هماهنگ کننده K P Munusamy روشن (در مصاحبه TOI دیگر) که AIADMK ادامه خواهد داد به رهبری اتحاد برای انتخابات مجمع 2021. BJP هر دو Karthikeya (راه اندازی کمپین “Kandha sashti kavasam” ) ، به عنوان یک ‘خدای اصلی تامیل’ دیده می شود ، و Vinayaka (درخواست دولت اجازه می دهد تا گانشا pandals) با وجود همه گیر ، اما نعمت های ترکیبی برادران آسمانی ممکن است کافی باشد برای حزب به اجرای نژاد تامیل نادو در خود.

رئیس های موروگان ممکن است او را به انجام برخی از پستی بیشتر به عنوان نظرسنجی ها نزدیک است، اما هر چیزی بیش از این خواهد بود که یک ماجراجویی بد است که می تواند آسیب بیشتری به BJP نسبت به AIADMK باعث شود. *تیپ زعفران عاقلانه تر خواهد بود اگر آنها متوجه هستند که پالانيسومی دیگر وزیر ارشد تصادفی است که پا، ضعیف kneed و تخت پا، به کفش عظیم J Jayalali در فوریه 2017. در ابتدا به طور پیش فرض و بعد از آن با طراحی، او خود را در زمین محکم، با هر دو حزب و دولت تحت کنترل خود را پیدا کرده است.

چندی بعد از شنیده شدن برخی از مورمورها در طول هفته گذشته، پالانيسومی رهبر ارشد خود را به گوش نخست وزير یورش داد – معاون رئيس و معاون سابق وزارت امور خارجه و پنرسلوام که روز شنبه با هم در آن شرکت کرده بودند. ممکن است او OPS را مجبور به تایید نام خود را به عنوان کاندیدای CM، اما Palaniswami موفق به استخراج وعده ای برای پایان دادن به صحبت سست. این مسلم نیست که اگر رهبری او در روزهای آینده بدون چالش باقی می ماند، اما در حال حاضر Palaniswami به اندازه کافی سخت است که مجبور به تعظیم در پای لوتوس.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im