عدالت Gogoi نامزدی را به مجلس: به رسمیت شناختن یک فرد که کسب و کار به معنی

بسیاری از نظرات و بحث ها قبلا گرفته شده در محل سابق رئیس دادگستری هند (CJI) که نامزد دریافت جایزه به عنوان Rajya سبها عضو برای ‘سهم برجسته در زمینه قانون’. نارندرا مودی نخست شده است نفت خام و روشن در انجام کارهایی که در آن احساس می کند مانند انجام و به طور کلی آیا تمایل به پنهان کردن اهداف خود را. این شهر همچنین دارای سرسختی برای موضع گیری خود را در صف مقابل. آن را می خواستم به عدالت Gogoi در هیئت مدیره و آن را در این راه مستقیم – مستقیم نامزدی برای مجلس. عدالت Gogoi پذیرفته افتخار با تمام فروتنی به قصد پیدا کردن یک نقطه جلسه بین قوه قضائیه و مقننه است که می تواند حمل ملت رو به جلو است.’

مخالفان و به خصوص کنگره آمده است بر دولت به شدت تشریح این یک جدی ترین حمله و تضعیف قوه قضائیه’. این نامزدی همچنین به طور مستقیم متصل به نرم افزار ایجاد تصمیم گیری توسط محترم’ble عدالت و نیمکت او که ریاست آن را بیشتر به خصوص ایودیا زمین مورد اختلاف. بزرگتر نقطه, اما وجود دارد هیچ قوانین حاکم بر این نوع از بازنشستگی پست قرار ملاقات ها و کنگره بوده است و پیشگام در غرقه شدن در این شیوه – جانشین قضات در انتصاب CJIs و همچنین ساخت و سوغات در اشکال ارسال بازنشستگی قرار ملاقات به موقعیت های مختلف از جمله سیاسی ، لیست نه می خواهد و مستمر خواهد بود وجود دارد هیچ دفاعی جز این منحصر به فرد بودن در دو فقره – یک, این اولین نامزدی به Rajya سبها سابق CJI و دو این انتساب است که اتفاق می افتد به سختی در ظرف شش ماه از بازنشستگی. اما نمی خواهد هر گونه بهتر نامزد به نامزد برای سهم برجسته در زمینه قانون ” از سابق CJI و زمان تاخیر از شش ماه و یا سال است که به سختی یک مسئله داده شده وجود دارد هیچ قانون و یا حتی کنوانسیون های حاکم بر آن است. اگر ما نجابت از چیزهایی که به نظر می رسد بهتر سابق CJI که نامزد دریافت جایزه توسط محترم’ble جمهور در برجسته سهمیه دسته از ساخته شده افراط در انتخابات مانند عدالت Rangnath Mishra ساخته شد. نامزدی قطعا بیشتر برازنده برای سابق دادگستری از انتخابات در کنگره بلیط. عدالت Gogoi تا به حال در این فضا به این باور هستند که این سوال را از خود و پیوستن به BJP نمی افتد. او را در شأن خود دست نخورده اند و همه آزادی ادامه با وجدان خود به دور از هدایت دیکته و یا شلاق از حزب.

اما داستان از عدالت Gogoi دیگر ابعاد بیش از حد و احتمالا آن را گرفته است یک دایره کامل در تا کنون به عنوان فیدر به کنگره نگران است. عدالت Gogoi بود تمام وقت کنگره سیاستمدار که در خدمت به عنوان وزیر آسام – یک خانواده پس زمینه از کنگره سیاست است. او منصوب شد و یک قاضی در کنگره تقدیر و در زمان بی سابقه ای غیر از پیشرو سه نفر دیگر از قضات به پايه بلند كن بادي انتقاد و متهم پس از آن CJI یک گام است که با توجه به سپس CJI بود به تضعیف و تحقیر’ او. کنگره یک مسئله بزرگ این است که در نقطه ای از زمان. نارندرا دولت نه تنها حفظ برازنده استقرار در آن مرحله حساس از قوه قضائیه اما همچنین موافق انتصاب عدالت Gogoi این CJI هنگامی که به نوبه خود آمد و بدون غرقه شدن و تداخل به بحث. کنگره تقدیر در مرکز شاید باید به خوبی کاهش یافته است کوتاه از این نجابت از دست زدن به همه چیز.

مهمتر از همه استدلال دیگر این به نظر می رسد تاسف دیدن نامزدی در غیر این صورت. این است که بخشنده ترین راه شناخت یک فرد پست در این زمینه خود را. در غیر این صورت چگونه یک دولت خواهد اذعان کمک از یک فرد و یک دولت احساس می کند برجسته و نمونه? البته ممکن است همیشه مخالف با دولت در مورد سهم بودن ‘برجسته’ و یا به شایستگی شناخت راه دولت آن را ندارد. عدالت Gogoi, اولین CJI نقطه از شمال شرق منطقه از کشور ما می کند باید به او اعتبار خود را به اشتراک گذاری با شکوه سهم برجسته ترین در میان کسانی که ایودیا زمین اختلاف قضاوت اختلاف داشتن شده است در انتظار برای 134 سال – عصر در واقعیت است. عدالت Gogoi می تواند به خوبی رفته آسان مانند بسیاری از اسلاف خود sidelining مورد و بازنشستگی مسالمت آمیز است. اما او جرات بل گربه در صف مقابل و در. در انجام این کار او نیز گام بی سابقه ای به تماس های بالای اجرایی به خود حکم نیست هر گونه نامطلوب خرید اینترنتی – برای اولین بار در تاریخ apex دادگاه از زمین! این یک قضاوت خود یکی از بزرگترین سهم در تاریخ حقوقی فقه ملت است. Updation از NRC برای آسام شد قابل توجه دیگر قضاوت از روی نیمکت او شرکت کردند. او همچنین ریاست بیش از یک نیمکت الزامی افشای دارایی های تحصیلی و جنایی ascendance از نامزدها ایستاده برای هر انتخابات یک نقطه عطف در راستای اصلاحات انتخاباتی. او همچنین رهبری نیمکت فرمان دفتر CJI آینده تحت حق دسترسی به اطلاعات (RTI) عمل می کنند.

عدالت Gogoi آیا باید سهم خود را از مجادلات و کسانی که بیش از حد بی سابقه ای بودند. او اولین CJI شده اند به اتهام از تعرض خود junior کارمند به آزار و اذیت خانواده اش – کارمند شده را رد کرد و پس از آن دوباره و دوباره. او به نام خود ex ارشد همکار عدالت Markandey Katju در راس دادگاه متهم او را تحقیر دادگاه تا به حال بیش از حد بد شخصی تف کرد و با او در اتاق دادگاه خود را ساخت او را سست خود رشوه دادن و درخواست برای امنیت به همراهی عدالت Katju از اتاق دادگاه. عدالت katju تا به حال همه بد خون برای او و به طور مداوم در رفت و او را خواستار نام در سیستم عامل های مختلف – به میزان تماس او را “لکه ننگی در قوه قضائیه’.

مرد قابل توجه سهم acclaims و انتقادات عدالت Gogoi به معنای کسی که معتقد است در انجام همه چیز خود را در راه منحصر به فرد نادان از آنچه که دیگران در مورد آنها احساس. و این باعث می شود او برجسته در میان برادری خود را. او آنچه او در نظر گرفته شده و کاملا شجاعانه و کاملا موثر – با وجود شایستگی خود را که همچنان مورد بحث و تجزیه و تحلیل برای مدت طولانی ممکن است پس از آن عدالت Gogoi می توانست بسیاری از پرهای اضافه شده به خود را در حال حاضر ceremonious کلاه!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>