هنگامی که در کانون توجه جهانی به جنایات جمعی, سودان, نشانه های این هفته است که این امر به نوبه خود بیش از آن سقوط دیکتاتور عمر البشیر به دیوان کیفری بین المللی جنایات جنگی مرتکب شده در طول 30 سال سلطنت. یک دهه پیش آقای بشیر بود اولین رئیس جمهور تحت تعقیب توسط ICC. او همچنین اولین رهبر به اتهام نسل کشی است. اگر محاکمه و محکوم پرونده او کمک خواهد کرد تأیید دادگاه نقش به عنوان یک جهانی تلگراف جهانی عدالت برای بدترین جنایات. این امر ارسال پیام برای دیکتاتورها در همه جا.

در عین حال در حالی که اهمیت این است که ارزش اشاره سودان خود را به دلیل دیگری اجازه دهید به یک دادگاه بین المللی در لاهه قرار دادن آقای بشیر در دفتر ثبت دعاوی حقوقی – که اشاره به یک هسته دلیلی برای عدالت است.

بله نوپای دولت جدید در آفریقا سومین کشور اذعان می کند که خود را در دادگاه ممکن است آماده به تلاش رهبر سابق نسبتا. بسیاری از قضات منصوب شد آقای بشیر. و هنوز هم قدرتمند نظامی ممکن است بخواهید یک داخلی پخش از نقش خود در جنایات جنگی است. نظامی اتحاد دست در 11-عضو شورای موقت در تلاش برای پا زدن شروع دموکراسی کمتر از یک سال پس از قیام مسالمت آمیز به رهبری آقای بشیر ایران.

از همه مهمتر این شورای انتقالی است که در یک مسابقه به امضای پیمان صلح با شورشیان جنبش های طولانی سرکوب توسط آقای بشیر به خصوص در دارفور است. که منطقه غرب رنج می برد بیشتر تحت حکومت خود را پس از یک سال 2003 شورش. بیش از 300,000 نفر کشته شدند و برخی از 2.5 میلیون Darfurians بودند مجبور به فرار. چندین گروه قومی بودند و هدفمند برای از بین بردن.

برای همه مردم بی گناه در دارفور و مناطق دیگر عضو شورای گفت محمد حسن Taishi “ما نمی تواند رسیدن به عدالت و التیام زخم” مگر کسانی که تحت تعقیب توسط ICC به نظر می رسد قبل از دادگاه. به عبارت دیگر بین المللی محاکمه آقای بشیر کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به روند آشتی میان سودان 40 میلیون نفر.

یک شورای پنج “ستون” برای دستیابی به صلح در سودان است که پاسخگویی به گذشته نقض حقوق بشر. یک بار آقای بشیر قبل از ICC یک اقدام بزرگ از عدالت تضمین شده است. و همراه با آن ملی شفا ممکن است بهتر است مطمئن باشید.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو