در لس آنجلس به کشور بزرگترین زندان محلی سیستم کلانتر الکس بیانوبا در حال کار برای کاهش ازدحام برای محافظت از مردم از COVID-19. او را منتشر زندانیان زود آزاد کردن کسانی که با کمتر از 30 روز از چپ به خدمت می کنند. نمایندگان در حال دستگیری مردم کمتر با مجرم که خود را وثیقه در مجموعه 50.000 دلار یا کمتر داده استنادهای.

تعدادی از زندانیان در زندان کاهش یافته است بیش از 1000 و بازداشت کرده اند کاهش یافته و از میانگین 300 روز به 60.

L. A. شهرستان مدافع ریکاردو گارسیا در ادامه به بحث با کلانتر را در مورد مطلب راه هایی برای با خیال راحت از کاهش جمعیت اهل بیت و خطر سرایت.

رمان coronavirus که تا کنون آلوده 400 ، 000 نفر در سراسر جهان آورده و اقتصاد جهانی به نزدیکی وقفه دوباره شکل دادن به جامعه در راه های نمایشی از جمله چگونه آمریکایی ها فکر می کنم در مورد مراقبت از زندانیان.

Coronavirus “مطرح است آگاهی که آنچه در درون مسائل و تاثیر آن بر ایالات متحده می گوید:” میشل Deitch یک استاد که دارای تخصص در دولت اصلاحات. “هنگامی که ما از طریق این کابوس وضعیت ما به خوبی ممکن است مایل به ایجاد تنظیمات به سیاست های ما است که تشخیص نیاز به ادامه به برخی از این شیوه های جدید.”

Austin و پاسادنا کالیفرنیا.

برای یک زندانی فرد بازديد از خانواده و دوستان “مانند حمایت از زندگی می گوید:” ارمیا بورژوا.

آن بازدیدکننده داشته است او ادامه می دهد “به شما کمک کند خود را حفظ بشریت” – و او را می دانید با صرف 27 سال در زندان در ایالت واشنگتن.

اما زمانی که شیوع کروناویروس اعلام شد یک بیماری همه گیر مارس 11, کسانی که بازدید شد یکی از اولین چیزهایی که برای متوقف کردن. به عنوان سخت به عنوان آن را در تشکلات مردم و خانواده های خود را محافظت از بهداشت عمومی ، آقای بورژوا اذعان می کند که در ابتدا او را نمی بینم آن است که راه.

“من فکر کردم آن را بیشتر یک ماده از عدم تمایل ویروس به بیرون آمدن از زندان” به جای حفاظت از کسانی که در داخل او می گوید. “من استفاده می شود به مردم نمی مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد به زندانیان است.”

این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر جهان آورده و اقتصاد جهانی به نزدیکی وقفه دوباره شکل دادن به جامعه در راه های نمایشی. چگونه آمریکایی ها فکر می کنم و در مورد مراقبت از زندانیان یکی از آنها است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

وجود 2.3 میلیون نفر پشت میله های زندان – بسیاری از آنها مسن و بیماران بسیاری را بدون دسترسی به مراقبت های پزشکی خوبی و با آنها زندگی کرده اند از دید و خارج از ذهن برای بسیاری از آمریکایی ها. اما با کروناویروس بحران شرایط را پشت میله های زندان در حال حاضر بهداشت عمومی اولویت است.

در حال حاضر کشورهای در حال گام برداشتن به آزادی برخی از زندانیان از زندان به کاهش خطر خود را از قرار گرفتن در معرض. نیوجرسی انتشار 1,000 زندانیان از زندان های این هفته از سوی دولت رئیس دیوان عالی عدالت زیر مشابه حرکت در کالیفرنیا است. شهر نیویورک است که با توجه به انتشار حداقل 200 نفر از زندان با کمتر از سه ماه باقی مانده در احکام خود را پس از 38 زندانیان و کارکنان آزمایش مثبت در Rikers Island. آیووا در ضمن تسریع انتشار حدود 700 نفر که در حال حاضر پاک شده است برای آزادی مشروط و یا کار آزاد است.

در دوشنبه, 14 سناتور با ارسال دو حزبی نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست آن را به سرعت انتقال به خانه حبس واجد شرایط بدون خشونت فدرال زندانیان که در معرض خطر بالا برای COVID-19.

و به عنوان بیشتر پلیس و کلانتر بخش پایین تر بازداشت نرخ و کاوش کاهش اهل بیت جمعیت بیشتر پرسش های اساسی در حال ظهور: این است که چه کارهایی باید در تمام طول? اقدامات در حال اجرا برای coronavirus عصر قادر به زنده ماندن ویروس خود را ؟ و می تواند هر یک از این تحول بود دائمی است ؟

Coronavirus “مطرح است آگاهی که آنچه در درون مسائل و تاثیر آن بر ایالات متحده می گوید:” میشل Deitch یک استاد در دانشگاه تگزاس در آستین است که دارای تخصص در دولت اصلاحات.

“این یکی دیگر از آن در واقع بخشی از بهداشت عمومی ما سیستم” او می افزاید. “هنگامی که ما از طریق این کابوس وضعیت ما به خوبی ممکن است مایل به ایجاد تنظیمات به سیاست های ما است که تشخیص نیاز به ادامه به برخی از این شیوه های جدید.”

غیر متمرکز ماهیت آمریکا و نظام عدالت به معنی پاسخ به COVID-19 متنوع به عنوان حوزه های قضایی مختلف به دنبال حفاظت از سلامت خود زندانی جمعیت و جامعه گسترده تر در حالی که هنوز قانون اساسی انجام وظایف مانند حق برخورداری از یک محاکمه سریع.

محلی و ایالتی و فدرال و دادگاه های سراسر کشور بسته شده اند از Bexar County Texas, که در آن قضات دیوان عالی صلح را به حالت تعلیق اخراج جلسات به دیوان عالی ایالات متحده است که به حالت تعلیق شفاهی.

مارس 20, 15 متحده و ایالات متحده آمریکا اداره زندانها به حال معلق در تمام ملاقات در حالی که 37 متحده هنوز هم اجازه می دهد حقوقی بازدیدکننده داشته است با توجه به یک ردیاب نگهداری توسط مارشال پروژه. اصلاحات مدیران و اجرای قانون و در عین حال می شده اند در نظر گرفتن سه جانبه روش: کاهش پذیرش, بالا بردن سرعت انتشار و بهبود کلی بهداشت و سلامت غربالگری از زندانیان و کارکنان.

درب جلو

محلی زندان سیستم که دیدم 10.6 میلیون پذیرش در سال 2017, یک بحرانی خط مقدم در این کشور COVID-19 پاسخ.

“آنها در حال رفتن برای اولین بار از این محل شروع می شود می گوید:” استاد Deitch. آنها “نیاز به خاموش کردن توپی که در آینده به سیستم.”

در لس آنجلس به کشور بزرگترین زندان محلی سیستم و آنچه را که آنها در حال تلاش برای انجام.

L. A. County Sheriff الکس بیانوبا است کاری مشکل از هر دو به پایان می رسد. او را منتشر زندانیان زود آزاد کردن کسانی که با کمتر از 30 روز از چپ به خدمت می کنند. نمایندگان در حال دستگیری مردم کمتر – هر چند هنوز هم دستگیری خشونت آمیز و مشکوک. مجرم که خود را وثیقه در مجموعه 50.000 دلار یا کمتر داده شده استنادهای افزایش از $25,000.

تعدادی از زندانیان در زندان کاهش یافته است بیش از 1000 و بازداشت کرده اند کاهش یافته و از میانگین 300 روز به 60.

L. A. شهرستان مدافع ریکاردو گارسیا در ادامه به بحث با کلانتر را در مورد مطلب راه هایی برای با خیال راحت از کاهش جمعیت اهل بیت و خطر سرایت.

تعداد قابل توجهی از مردم برگزار شد پیش از محاکمه نیست و در عین حال محکوم به جرم — حدود 40 ٪ از جمعیت در سال 2016. بزرگترین نگرانی حاد شیوع بیماری در زندان.

“ما شده اند به ردیف هایی از مردم در زندان که خوب در جامعه اگر مراحل گرفته شده برای کمک به آنها,” او می گوید.

کلانتر بخش در نشویل, تنسی و کلیولند اوهایو در حال گرفتن اقدامات مشابه. بیش از 200 نفر از زندانیان آزاد شده از زندان شهرستان کویاهوگا در کلیولند در اوایل این ماه.

در تگزاس هفته گذشته فورت ورث اداره پلیس متوقف ساخت کلاس C بزه دستگیری در حالی که در هوستون هریس شهرستان کلانتر دفتر به دنبال دلسوز برای آزادی برخی از زندانیان در زندان شهرستان که در آن 540 نفر 56 ساله یا مسن تر از مارس 23.

در زندان

تعداد افراد 55 ساله یا مسن تر در دولت و فدرال زندانها افزایش 280 درصد بین سال 1999 و 2006. دهه بهداشت و مراقبت های بهداشتی در زندانها شده است یک اولویت پایین با توجه به هومر Venters سابق افسر ارشد پزشکی برای شهر نیویورک تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی.

مراقبت های بهداشتی در پشت میله های زندان “است ضعیف و ناکافی به خاطر آن طراحی شده بود که راه” گفت: دکتر Venters در مارس 13 کنفرانس برگزار شده توسط عدالت مشارکتی.

“ما می شنوید زیادی در مورد شستن دست ها-به عنوان مهم ترین [شیوع اجتناب] ابزار. بسیاری از زندان ها و زندان من بیش از حد در سراسر کشور به اندازه کافی ندارد, غرق,” او اضافه شده است. “و اگر به اندازه کافی وجود دارد غرق می شود وجود ندارد به اندازه کافی صابون.”

و بسیاری از زندانها و زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز هستند اگر به سر می برند نیست – یک محیط است که به گفته دکتر Venters باعث می شود مدیریت و جلوگیری از شیوع “تقریبا غیر ممکن است.”

برخی از گروه ها ارائه شده اند زندانیان با صابون رایگان و waiving هزینه برای اهل بیت, بهداشت و درمان, اما آنها باید انجام دهند بیشتر می گوید: استاد Deitch. زندانها باید گسترش دلسوز انتشار ارائه تلفن رایگان و تماس های ویدئویی ramping تا چک پزشکی و سازماندهی de-تشدید اقدامات بنابراین بهداشت عمومی محدودیت های درون زندان نمی جوش به خشونت است.

“هر چیزی که ما می توانید به هر کسی در خارج وجود دارد که نمی کند نیاز به مطلقا به وجود هوشمند از دیدگاه های انسان دوستانه بلکه به کاهش گسترش ویروس در جامعه” او می افزاید. “چه اتفاق می افتد در زندان ها و زندان نمی ماند در زندان ها و زندان ها و زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد بیماری های مسری مانند این است که به ویژه درست است.”

پشت درب

وجود دارد در مورد 9,600 افراد 60 ساله یا مسن تر در تگزاس زندان در سال مالی 2018 با بیش از نیمی از زندانیان در پشت میله های زندان برای جرائم خشونت آمیز.

“وجود دارد بسیاری از مردم در زندان است که لازم نیست به آنجا می گوید:” جنیفر Erschabek مدیر اجرایی تگزاس زندانی خانواده های انجمن. “اما شما نمی توانید فقط لگد آنها را به بیرون درب و بگو شما بعد از دیدن.’ “

هنوز هم برای زندانیان و خانواده های آنها فکر COVID-19 شیوع پشت میله های زندان است هرگز دور از ذهن – و محدودیت در ملاقات و منطقی به عنوان آنها ممکن است کمک کرده اند نیست.

برای جف Gifford و همسرش, بازدیدکننده داشته است خود را به پسر در Darrington واحد در نزدیکی هوستون شده است آنچه که آنها زندگی می کنند. پس آنها را از دست داده و آن را در مارس 13, واکنش های خود را متنوع اند.

“فکر اول من بود ‘[سد] آن وحشتناک است.’ من فکر دوم بود, تشکر از خدا, “می گوید:” آقای Gifford یک عامل املاک و مستغلات در Austin, Texas.

“این یک مبارزه است.” “ما فقط واقعا خوشحال بیماری نیست گسترش در داخل نشده است.”

“شما فقط نمی دانم چگونه به طور جدی [کارکنان زندان] در حال گرفتن مقررات تعیین شده توسط مدیریت” او همچنان ادامه دارد. “اما شما برای بهترین امید که همه شما می توانید انجام دهید. این چیزی است که ما انجام هر روز.”

چیز دیگری آقای Gifford و بسیاری دیگر در حال امیدوار است که این بیماری همه گیر کوروناویروس گذشته مردم کار و زندگی در زندان ها و زندان نیست shunted بازگشت به جامعه را در حاشیه و سیاست های جدید شفقت نمی ناپدید می شوند با این ویروس.

“همه ما نیاز به درمان هر یک از دیگر بیشتر با شفقت و مهربانی در حال حاضر [از جمله] در وادار سازد تنظیمات می گوید:” استاد Deitch.

“اگر حوزه های قضایی انجام آنچه که من فکر می کنم آنها نیاز به انجام – است که کاهش تعداد زیادی از مردم برگزار شد در بازداشت خود,” او می افزاید: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به یاد بگیرند که آن را ممکن است برای انجام این کار به سرعت و با خیال راحت و بدون قرار دادن امنیت عمومی در خطر است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im