گوگل صاحب غالب ابزار در هر لینک در زنجیره پیچیده ای بین آنلاین از ناشران و تبلیغ کنندگان. عکس: Pierre Teyssot/زوما پرس

وزارت دادگستری رسیده به بیش از یک دوجین شرکت در آن ضد تراست کاوشگر گوگل از جمله ناشران, تبلیغات, تکنولوژی, شرکت ها و آژانس های تبلیغاتی به عنوان شرکت تبلیغات آنلاین ابزار تبدیل شدن به یک تمرکز اصلی تحقیقات با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

در ماه های اخیر بخش شده است نما به طور فزاینده ای دقیق سوالات—گوگل به رقبا و مدیران در داخل شرکت خود را در مورد چگونه گوگل تبلیغات شخص ثالث و کسب و کار در تعامل با ناشران و تبلیغ مردم می گویند. که کسب و کار دیجیتال ساخته شده تا حد زیادی در این شرکت در سال 2008 کسب آگهی شرکت فن آوری DoubleClick.

بسیاری از سوالات مرکز حدود دو حرکت می کند که گوگل ساخته شده است که در سال های اخیر است که ناشران و رقبا می گویند باید کمک به تحکیم قدرت خود است. برای اولین بار بود که گوگل ادغام آگهی خود را سرور, پیشرو ابزار برای وب سایت ها برای قرار دادن فضای آگهی برای فروش آن تبلیغ, تبادل, صنعت بزرگترین دیجیتال, آگهی های بازار است. دوم حرکت بود که گوگل تصمیم به نیاز به تبلیغ برای خود را با استفاده از ابزار به فروش فضای آگهی در یوتیوب.

“آنها زوم در سمت راست موضوعات و این چیز خوبی است” گفت: Michael Nevins, مدیر ارشد بازاریابی افسر هوشمند AdServer که باعث می شود یک رقیب تکنولوژی تبلیغ به گوگل.

Google ad-tech کسب و کار شامل نرم افزار استفاده می شود به خرید و فروش تبلیغات در سایت در سراسر وب. این شرکت دارای غالب ابزار در هر لینک در زنجیره پیچیده ای بین آنلاین از ناشران و تبلیغ کنندگان به آن قدرت منحصر به فرد بیش از کسب درآمد از محتوای دیجیتالی است. بسیاری از ناشران و تبلیغات رقبا را متهم می کند که آن را به این ابزار با هم—و به آن متعلق و عمل خواص مانند جستجو و یوتیوب—در ضد رقابتی راه.

گوگل یک واحد الفبای Inc., GOOG -2.62% معتقد است که ad-tech صنعت رقابتی است و حرکت می کند که از آن ساخته شده به ادغام محصولات بودند با هدف ایجاد یک تجربه بهتر برای مشتریان.

پروب را افزایش تاکید بر ad tech یکی از دلایلی است که اداره ضد تراست رئیس ماکان Delrahim, recused خود را در هفته گذشته مردم آشنا با این تحقیقات گفت. در سال 2007 آقای Delrahim توصیه گوگل در تلاش خود را به دریافت تاییدیه از کمیسیون تجارت فدرال برای خرید DoubleClick.

در علاوه بر این به کاوش تبلیغات دیجیتال وزارت دادگستری و مقامات در حال بررسی دیگر جنبه های گوگل کسب و کار. برخی از شرکت هایی که مصاحبه شده اند در حال رقبای صدمه دیده تسلط خود را جستجو و تلفن همراه کسب و کار مانند Yelp اردک اردک برو و اوراکل Corp. با توجه به برخی از افراد آشنا با این موضوع.

وال استریت ژورنال ناشر اخبار پارسیان دیرین گوگل منتقد بود و در میان ناشران تماس با آنتی تراست محققان همراه با نیویورک تایمز شرکت ، Gannett Co., Nexstar Media Group, Inc. و Condé Nast, Inc., برخی از مردم گفت. بلومبرگ پیش از آن گزارش در تماس با برخی از ناشران.

در همین حال دولت به طور کلی وکیل که در حال پیگیری خود را در گوگل بررسی ملاقات روز سه شنبه با مقامات وزارت دادگستری بالقوه گام به سوی هماهنگی نزدیک از دو پروب. مقامات دولت ارسال احضاریه به گوگل در پاییز بود که تحت سلطه سوال در مورد عملکرد داخلی آن ad-tech products.

بسیار از وزارت دادگستری را بازجویی کرده است با تمرکز بر “کنار فروش” گوگل فن آوری است که محصولات مانند DoubleClick برای ناشران که متصل ناشران آنلاین به گوگل, تبلیغات, تبادل. تقریبا همه اخبار مهم ناشران استفاده کنید که گوگل نرم افزار. DoubleClick برای ناشران و ارز, معمولا شناخته شده به عنوان AdX شد rebranded به عنوان یک محصول به نام Google Ad Manager در سال 2018 است.

در دو ماه گذشته این گروه را کمک به آژانس های تبلیغاتی را نشان می دهد همچنین علاقه مند به “خرید طرف” مردم آشنا با این موضوع می گویند. بررسی قرار می دهد آژانس های ظریف نقطه به عنوان بسیاری از آنها با استفاده از گوگل ابزار و تکیه بر گوگل به عنوان یک عمده تبلیغات مشتری.

مرتبط

  • وزارت دادگستری ضد تراست رئیس Recuses خود را از گوگل پروب (Feb. 4)
  • دولت به طور کلی وکیل برای دیدار با مقامات قضایی به منظور هماهنگی در گوگل پروب (Jan. 26)
  • چگونه گوگل لبه رقبا و ساخته شده در جهان غالب آگهی دستگاه: A Visual Guide (Nov. 7)
  • به طور کلی وکیل پرتاب کاوشگر گوگل (Sept. 9)

نظارتی رو به رشد موشکافی باعث شده است تا برخی از مدیران گوگل به بحث غیررسمی که آیا این شرکت باید تعطیل آن شخص ثالث ad-tech کسب و کار با توجه به افراد آشنا با این وضعیت. افراد نزدیک به گوگل می گویند این شرکت است که هنوز هم در پاسخ به اطلاعاتی درخواست از وزارت دادگستری نیست و شروع به بحث در مورد هر گونه تغییرات بالقوه برای کسب و کار خود با گروه.

کسانی که می خواهند به کشف تعطیل کسب و کار توجه داشته باشید که آن را به طور پیوسته کاهش یافته است در اهمیت به گوگل به طور کلی از خرید DoubleClick در حالی که واحد های مانند جستجو و یوتیوب را به شدت افزایش یافت. در بخشی از این دلیل است که میراث DoubleClick کسب و کار متمرکز شده است بر روی صفحه نمایش تبلیغات بر روی دسکتاپ سایت ها و دسکتاپ ترافیک وب را متوقف کرده در حال رشد به عنوان کاربران وب را منتقل وقت و توجه خود را نسبت به دستگاه های تلفن همراه مردم آشنا با این وضعیت گفت.

“ما هیچ برنامه ای برای فروش و یا خروج از این کسب و کار” سخنگوی گوگل جولی Tarallo McAlister گفت. “ما عمیقا متعهد به ارائه ارزش به یک آرایه وسیعی از ناشر و تبلیغ همکاران در رقابتی بسیار بخش.”

گوگل پدر و مادر الفبا نیست شکستن نتایج مالی خود را برای تبلیغ شخص ثالث و فن آوری کسب و کار به طور خاص. این واحد بخشی از گوگل کسب و کار خدمات شبکه خود را از سایت همکاران که برای اختصاص $21.5 میلیارد دلار در سال 2019 حدود 13 درصد از این شرکت را به طور کلی درآمد. است که از 31 درصد در سال 2008, سال دابلکلیک معامله بسته شده است. گوگل می گوید آن می گذرد حدود 70 درصد از این درآمد به آن شبکه همکاران. گوگل تبلیغ شخص ثالث و کسب و کار نشان دهنده کسری از درآمد حاصل از آن گزارش گوگل اعضای شبکه واحد وزن در سود حاصل از این بخش به گفته افراد آشنا با کسب و کار.

یک مشکل در جدا کردن کسب و کار است که تبلیغ شخص ثالث و محصولات از نزدیک یکپارچه با دیگر گوگل فناوری گفت: یکی دیگر از فرد آشنا با این وضعیت.

وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه پروب افزایش حجم کار برای کارکنان در گوگل آگهی پلت فرم بخش که تا به حال به تولید مقدار زیادی از اسناد و مدارک به توضیح تصمیمات و عملیات کسب و کار به محققان به گفته افراد آشنا با این موضوع.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: در مصاحبه ای در وال استریت ژورنال مدیر عامل شرکت شورا در ماه دسامبر که او می خواست وزارت دادگستری به “ماهی و یا قطع طعمه” در پروب آن را در گوگل و دیگر شرکت های فن آوری در پایان این سال است.

نوشتن به Keach Hagey در keach.hagey@wsj.com و غارت Copeland در rob.copeland@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو