هیئت داوران تصمیم می گیرد: Harvey Weinstein به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی

نیویورک

Harvey Weinstein محکوم شد دوشنبه تجاوز به عنف و تجاوز جنسی علیه زنان و بلافاصله دست به دستبند و چراغ خاموش به زندان آب بندی خود را گیج کننده سقوط از قدرتمند هالیوود studio boss به archvillain از #MeToo جنبش است.

آقای Weinstein تا به حال یک نگاه از استعفای چهره خود را به عنوان او شنیده حکم است که می تواند او را به زندان تا 29 سال است.

“این چشم انداز جدید برای بازماندگان تجاوز جنسی در امریکا, من باور دارم و آن این است که یک روز جدید است. آن است که یک روز به دلیل Harvey Weinstein شده است تا در نهایت پاسخگوی جنایات او متعهد” دادستان منطقه سایرس ونس جونیور گفت. “Weinstein باطل است, سریال درنده جنسی است که با استفاده از قدرت خود را به تهدید و تجاوز به عنف و حمله و ترفند و کلک و سکوت قربانیان خود را.”

آقای Weinstein وکلا گفت: آنها درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

“هاروی بسیار قوی است. هاروی باور نکردنی قوی است. او آن را مثل یک مرد” وکیل مدافع دانا Rotunno گفت. “او می داند که ما همچنان به مبارزه برای او و ما می دانیم که این بیش نیست.”

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن در زمان پنج روز برای پیدا کردن آقای Weinstein به جرم آزار جنسی دستیار تولید میمی هیلی در سال 2006 و تجاوز به یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013.

او تبرئه در جدی ترین اتهام دو فقره درنده حمله جنسی هر یک حامل یک حکم تا زندگی در زندان است. هر دو از این تعداد دور در کلام “Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra که گفت: آقای Weinstein تجاوز و به زور انجام شده در دهان خود را در آپارتمان او در اواسط 1990s.

از تجاوز جنسی به اتهام حمل تا 25 سال زندان در حالی که یک سوم درجه تجاوز به عنف تعداد مجازات تا چهار سال است.

صدور حکم برای مجموعه بود 11 مارس.

قاضی James Burke دستور آقای Weinstein گرفته به زندان بلافاصله. دادگاه افسران احاطه شده آقای Weinstein دستبند او را و او را در خارج از دادگاه از طریق یک درب سمت بدون استفاده از واکر او متکی برای خیلی از محاکمه. قاضی گفت: او را بپرسید که آقای Weinstein که شده بود به قید وثیقه آزاد شد پس از دستگیری او نزدیک به دو سال پیش برگزار شد در این درمانگاه پس از وکلای او گفت که او نیاز به توجه پزشکی زیر ناموفق عمل جراحی برگشت.

این حکم به دنبال هفته از اغلب دلخراش و فوق العاده گرافیکی شهادت از یک رشته از شاکیان گفت که از تجاوز, مجبور, زیر کلیک در دهان, اتوبوس, خود ارضایی, هرزه مال “که هالیوود” بهانه از آقای Weinstein در مورد چگونگی ریخته گری کار می کند.

این اعتقاد به عنوان یک عقب افتاده حساب برای آقای Weinstein پس از سال ها زمزمه در مورد رفتار خود را تبدیل به یک تورنت از اتهامات در سال 2017 است که نابود شده و کار خود را افزایش داد به #MeToo این جنبش جهانی زنان را تشویق به جلو آمده و نگه مردان قدرتمند پاسخگو برای خود سوء رفتار جنسی.

در علاوه بر این به سه نفر از زنان او به اتهام حمله به سه بیشتر زنان – چه کسی گفت که آنها بیش از حد مورد حمله قرار گرفتند توسط آقای Weinstein – همچنین شهادت به عنوان بخشی از تلاش دادستان برای نشان دادن یک الگوی بی شعور رفتار در بخشی خود را.

“Weinstein با دستکاری خود و منابع خود را وکیل خود مبلغینی و جاسوسان خود را انجام همه چیز را او می تواند به سکوت بازماندگان” آقای ونس گفت: پس از صدور حکم. او ادای احترام کردند زنانی که جلو آمد و گفت آنها تغییر دادگاه از تاریخ در مبارزه با خشونت جنسی” و “کشیده سیستم قضایی ما به قرن 21 است.”

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها قربانیان جنایات جنسی مگر اینکه اعطای مجوز به خانم Haleyi و خانم Sciorra انجام داد.

داوران نشانه آن مبارزات با Sciorra اتهامات چهار روز به مذاکرات. روز جمعه منصفه ارسال قاضی توجه داشته باشید نشان می دهد آنها به بن بست رسیده در آن شمارش بود اما به اتفاق آرا حکم بر دیگران است. قاضی گفت: آنها را به نگه داشتن در تعمق.

پس از حکم هیئت منصفه مباشر برنارد قسمت خواسته شده بود به عنوان او به سمت چپ دادگاه چگونه کوششی بود برای او شخصا و پاسخ داد: “ویرانگر است.” او نداد.

در حالی که آقای Weinstein نیست شهادت وکلای او معتقد است که هر گونه تماس جنسی رضایت طرفین بود که شاکیان به رختخواب رفت و با او به جلو در هالیوود است. دفاع ضبط بر این واقعیت است که دو زن او را به اعدام محکوم شد حمله ماند در تماس با او از طریق گرم و حتی لاسی ایمیل – و تا به حال رابطه جنسی با او را – و پس از او ظاهرا آنها را مورد حمله قرار.

سخت-شارژ و پدیداری موفق فیلم اجرایی را کمک کرد به صفحه برندگان اسکار مانند “Good Will Hunting,” “داستان عامهپسند,” “سخنرانی پادشاه” و “شکسپیر عاشق” – و پرورش مشاغل از جشن فیلمسازان مانند کوئنتین تارانتینو و کوین اسمیت است.

آقای Weinstein در حال حاضر اتهامات عنوان شده علیه در لس آنجلس. در این مورد اعلام کرد فقط به عنوان نیویورک محاکمه شد در راه on Jan. 6, مقامات ادعا می کنند آقای Weinstein تجاوز یک زن و تجاوز جنسی دیگر در بازگشت به عقب در طول شب اسکار هفته در سال 2013.

نیویورک محاکمه شد اولین پرونده جنایی به وجود می آیند از یک مجموعه از اتهامات علیه آقای Weinstein از بیش از 90 نفر از جمله بازیگران Gwyneth Paltrow, سلما هایک و اوما تورمن. بسیاری از این موارد بیش از حد قدیمی به تعقیب.

در طول محاکمه Weinstein به طور منظم trudged به دادگاه stooped و نتراشیده با استفاده از واکر پس از به تازگی تحت عمل جراحی برگشت – گریه به دور از راه او به تصویر کشیده شد در دادگاه به عنوان زبر و خشن “جکیل و هاید” شکل چشم که به نظر می رسید به نوبه خود با تهدید هنگامی که خشم خود را گرفت.

“اگر او شنیده کلمه” نه “آن را مانند یک ماشه برای او” او تجاوز به عنف متهم شهادت دادند.

چندین زن شهادت داد که آقای Weinstein معاف رفتار خود را به عنوان قیمت برای پیش رفتن در هالیوود است. یکی گفت که زمانی که او خندید کردن پیشرفت او sneered, “شما هرگز آن را در این کسب و کار. این است که چگونه این صنعت کار می کند.”

دادستان وظیفه ساخته شده بود پیچیده تر است زیرا خانم Haleyi شهادت داد که او تا به حال رابطه جنسی با او را دو هفته بعد از او ظاهرا حمله کردند در حالی که تجاوز به عنف متهم که نام کسر کرده بود گفت که او تا به حال یک برخورد جنسی با او بیش از سه سال پس از آن.

مثل خانم Haleyi او فرستاده آقای Weinstein دوستانه و گاهی مخ زن, ایمیل مانند “از دست شما مرد بزرگ” و “من دوست دارم شما همیشه انجام دهید. اما من از آنها بدم میاید احساس مانند یک غنیمت تماس بگیرید.”

در طول بازجویی از آقای Weinstein وکلا آنقدر جامع است که او در اشک را شکست در ایستاده زن گفت که او فرستاده او را چاپلوس ایمیل و نگهداری از دیدن او بود چرا که او از ترس خود را غیر قابل پیش بینی خشم و “من می خواستم او را به این باور من نیست یک تهدید است.”

به بلانت است که خط از بازجویی دادستان به نام به شهادت ایستاده قانونی روانپزشک گفت که بسیاری از قربانیان تجاوز جنسی همچنان به تماس با آنها حمله و آنها امید چه اتفاقی برای آنها “فقط یک انحراف.”

در طول بسته شدن استدلال خانم Rotunno شارژ که آقای Weinstein تبدیل شده بود “هدف از یک علت و یک جنبش” – #MeToo – و خواسته داوران به چشم پوشی از “خارج کردند.” او گفت: پرونده آقای Weinstein به مبلغ “پشیمانی تغییر نام داد و به عنوان تجاوز به عنف” استدلال می کند که زنان اعمال خود را به تلاش برای پیشبرد حرفه خود.

دادستان جوآن Illuzzi-Orbon به هیئت منصفه گفت که آقای Weinstein در نظر گرفته خود را مانند یک شات بزرگ در هالیوود است که او فکر او می تواند دور با درمان زنان به عنوان “کامل انژکتور و کانکشنها.”

“جهان اجرا شده توسط من و آنها نیست به شکایت زمانی که آنها بر روی پا, تف, در, را باخته و بله تجاوز و آزار توسط me – the king,” او گفت:, تقلید آقای Weinstein.

شایعات در مورد آقای Weinstein رفتار swirled در هالیوود محافل برای مدت زمان طولانی اما او موفق به سکوت بسیاری از شاکیان با بازده, توافقنامه nondisclosure و ترس مداوم که او می تواند له مشاغل خود را اگر آنها سخن گفت.

آقای Weinstein شد و در نهایت دستگیر شده در مارس 2018 و هفت ماه پس از نیویورک تایمز و نیویورکر خود را در معرض اتهام سوء رفتار در داستان که برنده جایزه پولیتزر.

در میان مردان دیگر گرفته شده توسط #MeToo جنبش پس از رسوایی شکست: اخبار مجریان Matt Lauer و چارلی رز بازیگر کوین اسپیسی و سن. Al Franken.

آقای Weinstein محصول یک کار-خانواده طبقه از ملکه و موفقیت های به دست آمده در دو فیلم studios او ایجاد شده با برادرش باب: Miramax – نام پدر و مادر خود مریم و حداکثر – و سپس Weinstein Co.

Weinstein Co. ورشکست پس از رسوایی است. آزمایشی حل و فصل رسیده بود در سال گذشته به حل و فصل نزدیک به تمام دعاوی ناشی از رسوایی. آن را خواهد پرداخت آقای Weinstein ادعا قربانیان حدود 25 میلیون اما او نمی خواهد که به اعتراف هر گونه تخلف و یا شخصا پرداخت هر چیزی; استودیو شرکت های بیمه پوشش هزینه.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im