جنگل قانون: Dubey مرگ را افزایش می دهد سوال سخت

در نمونه ham-handed, مد, پلیس اقدام به خواستگاری دادگاه افکار عمومی پس از یک نظم و قانون شکست. اگر آن را Telangana پلیس در ماه نوامبر گذشته پس از ناکامی در جلوگیری از gangrape-قتل در این زمان آن را در اوتار پرادش ، سوال در مورد گانگستر Vikas Dubey سلطنت مصونیت از مجازات نیست حتی جواب داد: قبل از این روایت معطوف به خود و ناگهانی روبرو می کشتن. این amateurishness از دستگیری و پس از آن رسیدگی – عدم دستبند بدنام جنایی مشکوک به دنبال تصادف و Dubey را غیر محتمل تلاش برای فرار قبل از اینکه به ضرب گلوله کشته پایین قرار داده بود حتی بد بالیوود, درام را به شرم.

این روایت از بسته شدن نباید مورد استفاده قرار گیرد به اردک ناخوشایند سوالات مانند نقش مجرمان در سیاست و یا سیاسی حمایت در دسترس bahubalis. این یک راز است که bahubalis بالا بردن یا کمک به پارک فاقد پول مورد نیاز برای مبارزات سیاسی را از رای دهندگان در انتخابات و سکوت صدای مخالف. در بازگشت آنها تقاضا حفاظت از مقامات و بردگی را از توده ها هر دو به دست آمده به راحتی در یک ناکارآمد دولت است. زمانی که آنها عبور از خط و دعوت از ملی اسکریپت – Dubey بود قطعا تا با کشتن هشت پلیس – تبدیل شدن آنها غیر ضروری. که به نظر می رسد محتمل ترین توضیح برای Dubey دراز معافیت از مجازات با شروع از زمانی که او به ضرب گلوله کشته BJP وزیر در روز روشن در داخل یک ایستگاه پلیس در سال 2001.

وجود دارد بسیاری از کسانی که در دفاع از برخورد سازمان ملل متحد با اشاره به شکسته شدن سیستم عدالت در exoneration. این مهم است به رسمیت شناختن که برخورد قتل بیش از حد منجر به شکست از عدالت است. که راه ما هرگز می دانم که سیاسی حامی قدرتمند جنایتکاران هستند و نه چگونه بسیاری از مول آنها در نیروی پلیس است. Dubey را بازجویی های بعدی بررسی و پیگرد قانونی در دادگاه قانون می تواند مشبک ماهی بزرگ. با کنترل کردن خانه, وزارت, یکی از این زمین در وزیر یوگی Adityanath درب.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de