ژول Feiffer یک لجبازی پوچ و شمارش کودکان کتاب


حسن نیت ارائه میدهد از HarperCollins Publishers

“هوشمند جورج” توسط ژول Feiffer, Michael di Capua کتاب, 40, صفحات

به عنوان یک پسر با زن سن بالا در 1930s و ’40s ژول Feiffer تا به حال سر خود را به خاک سپرده شد در صفحات خنده دار.

“اولین آرزوی من اولین رویاهای من اولین شادی در نگاه, ویژه, یکشنبه مکمل – رنگ مکمل می گوید:” آقای Feiffer که در زمان تبدیل به یک برنده جایزه پولیتزر کاریکاتوریست. “آن را خالص و زیبا و بی گناه در زمانی که بی گناهی اجازه داده شد.”

جعل مسیر خود را در زمینه زنهایی با این حال آقای Feiffer اغلب جذب نسبت به, تاریک, گاز گرفتن طنز. او نگهداری هفتگی کمیک استریپ در صدای روستا از سال 1956 به سال 1997 است. این نوار کمیک جمع آوری شد به کتاب و به عنوان یکی از این دوره نشان داد اسیدی را در سیاست و جامعه: “بیمار بیمار است.”

کمیک مورخ برایان واکر جایگاه آقای Feiffer در درون یک سنت از 1950s-عصر antiestablishmentarians از جمله کمدین لنی بروس و ضرب و شتم نویسندگان. “آنها استفاده می شود برای تماس با این بیمار طنز’ – مدت که استفاده شد تقریبا در راه موهن در مورد این موضعی اعترافی طنز” آقای واکر می گوید.

در سال 1993 آقای Feiffer تصمیم به سعی کنید از یک نوع است که در نهایت مجدد او را با معشوق خود را یکشنبه مکمل های: ادبیات کودکان. هارپر کالینز منتشر شده است و فقط “هوشمند جورج” عاقبت به یکی از آقای Feiffer ترین همواره محبوب کتاب “پوست جورج” از سال 1999. کتاب اصلی که متمرکز شده بر روی یک سگ به نام جرج که بارکس تنها بعد از تلنگر است به فروش بیش از 300000 نسخه.

بلند معوق عاقبت مراکز در همان خیره پوچ: در این زمان جورج مبارزه با خود علاوه بر رویاهای که او تحصیلات ریاضی توسط یک گربه یک دسته از حیوانات مزرعه و یک سبیل پرپشت دامپزشک که آشنا خواهد بود از اوایل کتاب. مفهومی برای تلفن های موبایل به اندازه کافی ساده اما آقای Feiffer مدتها تلاش با عاقبت.

چند سال پیش به عنوان او در مورد به کشتی سوار در یک ماشین سوار از خانه اش خارج شهر نیویورک او حل و فصل به تولید یک طرح قبل از سفر بود. “من fiddled و faddled نوشت و یادداشت ها در سر من و jotted همه چیز را,” او می گوید. “و من خدا را در آن زمان من به شهر من عاقبت.”

به دیرین خوانندگان خود را ایجاد کرد صدای نوار آقای Feiffer اواخر-حرفه ای به نوبه خود نسبت به ادبیات کودکان ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده. در ربع قرن پس از اولین بازی خود را در این ژانر بزرگسالان جوان رمان “مرد در سقف” آقای Feiffer اتحاد نوتبوک یک جریان ثابت از آثار برای خوانندگان جوان. “ترکیب بصری و کلامی داستان سرایی از خود ایجاد کرد صدای نوار انجام تصویر کتاب فقط به نظر می رسد مانند یک نتیجه طبیعی” می گوید: Michael di Capua آقای Feiffer سردبیر.

در ابتدا آقای Feiffer مقاومت نقاشی حیوانات. “اما در جایی در امتداد خط آن را سرگرم کننده,” او می گوید.

او می گوید که او دستور کاریکاتوریست جوان به دنبال غرایز خود را. “من نه آنقدر نویسنده از این چیزها,” او می گوید. “من تجربه این کتاب به عنوان آن اتفاق می افتد و من فقط اتفاق می افتد به آن مرد فشار دادن مداد یا قلم یا قلم مو در اطراف” او می گوید.

آقای Feiffer – در حال حاضر در حال کار بر روی یکی دیگر از عاقبت “پارک جورج” – هیچ برنامه ای برای قرار دادن دور خود نقشه کشی ابزار در هر زمان به زودی. “من 91 در حال حاضر,” او می گوید. “زمانی که من نشستن در جدول رسم من می تواند هر چیزی را که من تا کنون انجام شده معلوم می شود.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>