T-Mobile اجرایی John Legere صحبت می کند به خبرنگاران در خارج از دادگاه در نیویورک یک روز در طول محاکمه در ماه ژانویه است.

عکس: ست Wenig/آسوشیتد پرس

یک قاضی تصویب T-Mobile US , Inc.’s TMUS -1.07% تصاحب با حداکثر سرعت دویدن Corp. S -2.64% خواهد طلیعه چیزی بودن در یک تعادل جدید قدرت در ایالات متحده بی سیم در بازار و تست اینکه آیا سه غول رقابت خواهد کرد که به شدت برای کاربران تلفن همراه به عنوان چهار نابرابر بازیکنان یک بار انجام داد.

ایالات متحده منطقه قاضی ویکتور ماررو نتیجه معامله به ارزش 26 میلیارد هنگامی که آن را زده بود دو سال پیش نبود به احتمال زیاد به طور قابل ملاحظه ای کاهش رقابت و رد استدلال اصلی توسط گروهی از کشورها به دنبال بلوک معامله به عنوان ضد رقابتی.

“T-Mobile تعریف خود را بیش از دهه گذشته به عنوان یک maverick است که موجب شده است دو تا از بزرگترین بازیکنان در آن صنعت را متعدد pro-مصرف کننده تغییرات” قاضی نوشت:, و اضافه کرد که یک بسته معامله اجازه می دهد آن را به ادامه “T-Mobile را غیر قابل انکار موفق استراتژی کسب و کار برای آینده قابل پیش بینی.”

بیشتر

  • خواندن تصمیم قاضی
  • آنچه ادغام به معنی برای تلفن همراه خود را بیل

قاضی ماررو رد متحده استدلال که با حداکثر سرعت دویدن بدون معامله می تواند در ادامه رقابت. او همچنین گفت: مقابله با میانجیگری تنظیم کننده فدرال به راه اندازی ظرف شبکه Corp. ظرف 0.19% به عنوان یک جدید تلفن همراه ارائه دهنده خدمات به نفع مصرف کنندگان است.

این عقیده را ترک خواهد کرد و بسیاری از کشور های بی سیم به مشتریان با سه عمده اپراتورهای شبکه: Verizon Communications ,Inc. AT&T Inc. و جدید T-موبایل. شرکت کننده جدید ظرف قصد دارد با استفاده از توافق به عنوان یک سکوی پرشی برای تلفن همراه خود را جاه طلبی در حالی که ایالات متحده در کابل شرکت ها با گیر موجود ارائه دهندگان شبکه برای خود نوپای همراه خدمات.

سهام تمام شرکت های پیشرفته در premarket معاملات روز سه شنبه بعد از وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش روز دوشنبه در انتظار حکم یک نشانه آن است که سرمایه گذاران در انتظار تثبیت خواهد شد تقویت صنعت سود.

حکم یک شکست برای این گروه از 13 ایالت و منطقه کلمبیا که به چالش کشیده معامله غیر معمول دولت طرح دعوی در دادگاه در برابر ترکیبی از برکت تنظیم کننده فدرال. U. s. وزارت دادگستری و کمیسیون فدرال ارتباطات تصویب ترکیب سال گذشته پس از آنها امن امتیازات از T-Mobile و Sprint اما یک ائتلاف دموکراتیک به رهبری متحده باقی مانده ديپلمات. پرونده به دادگاه رفت در ماه دسامبر.

10-نقطه در صندوق پستی خود را

دریافت روزانه تور با راهنما از بهترین قاشق و داستان در وال استریت ژورنال. برای ثبت نام در 10 نقطه عضویت در خبرنامه.

قاضی ماررو گفت: ایالات متحده به ارمغان آورد یک مورد که به نظر می رسد قوی و ممکن است به اندازه کافی به حکم ادغام دستور در صنایع دیگر. اما او گفت: به سرعت در حال تغییر بی سیم در بخش های مختلف بود.

قاضی متقاعد شده بود هر دو شهادت با حداکثر سرعت دویدن از مدیران که تلاش حامل شد و سقوط از پشت, با وجود آنچه او به عنوان “شجاع تلاش” به رقابتی باقی می ماند و از ظرف که در آن قادر خواهد بود به کار عملی جدید حامل.

او همچنین اذعان کرد تلاش FCC و وزارت دادگستری قرار داده و به تهیه چهارم در سراسر کشور حامل های اجرا شده توسط ظرف. توافق نیاز به با حداکثر سرعت دویدن به فروش امواج رادیو و تلویزیون و حدود نه میلیون حساب مشتری به ظرف.

T-Mobile و Sprint صرف بیش از هفت سال به دنبال یک ترکیب در بعضی از فرم. آنها را رها تلاش های قبلی در سال 2013 و 2017 قبل از تابلوهای خود را زده یک توافق در اوایل سال 2018 است که اجازه می دهد T-Mobile را بیش از آن کوچکتر رقیب ایجاد یک شرکت نزدیک در اندازه Verizon و AT&T.

جذب حداکثر سرعت دویدن تاج چشمگیر آمده-از-پشت پیروزی برای T-Mobile که در تلاش برای به طور مداوم به دست آوردن سهم بازار از یک دهه پیش. تحت اجرایی John Legere, این Bellevue بشویید. شرکت bounced بازگشت از شکست اتحادیه با AT&T در سال 2011 و در نهایت پیشی گرفتن با حداکثر سرعت دویدن در مسابقه برای اکثر مشترکین. خرید خود را از بیشترین سرعت دویدن حساب مشتری قرار داده خواهد شد این شرکت در دوم پشت Verizon.

T-Mobile را در دست خواهد بود تقویت شده توسط عظیم ذخایر بی سیم رادیویی مجوز برگزار شد با حداکثر سرعت دویدن. کسانی که در طیف منابع اجازه می دهد تا شرکت جدید برای خدمت به مشتریان بیشتر با سرویس اینترنت پر سرعت را با قرار دادن فشار بر روی AT&T و Verizon به مطابقت آنها را به عنوان حامل ارتقاء سریعتر به نسل پنجم یا 5G استاندارد.

ایالات متحده ممکن است تصمیم به تجدید نظر در این حکم و دیگر ایالات متحده در منطقه قاضی در واشنگتن باید تایید موجود وزارت دادگستری تنظیم. تلفن همراه شرکت ها نیز نیاز به ترخیص از کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون. اما ادغام شرکای موقعیت تقویت توسط خود دادگاه فدرال پیروزی.

Letitia جیمز نیویورک دادستان کل گفت: ایالات متحده در مخالفت با تصمیم و بررسی گزینه های خود را. “شکی نیست که کاهش بازار تلفن همراه از چهار به سه خواهد بود برای مصرف کنندگان بد بد برای کارگران و بد برای نوآوری” خانم جیمز گفت.

Ajit Pai FCC را رئیس و اولین فدرال رسمی به طور علنی از بازگشت به ایران گفت: ترکیب خواهد سرعت بخشیدن به استقرار خدمات 5G قرار داده و با حداکثر سرعت دویدن طیف به سازنده تر استفاده کنید و آن را بهتر خدمات به مناطق روستایی است. “این یک پیروزی بزرگ برای مصرف کنندگان آمریکایی” آقای Pai گفت.

دادگاه پیروزی نیز مزایای T-Mobile پدر و مادر Deutsche Telekom AG و ژاپن SoftBank گروه Corp., با حداکثر سرعت دویدن را صاحب اکثریت است. Softbank رئیس Masayoshi پسر یک میلیاردر سرمایه گذار که طرح میتوانست مخابرات کسب و کار در ژاپن شده بود به دنبال راهی برای نجات سرمایه گذاری ثابت کرد که کمتر موفق در آمریکا

روز سه شنبه حکم را تست این ایده که سه بازیکن بزرگ را در رقابت به عنوان موثر به عنوان چهار بود. ظرف وارد بازار با کمتر از مشتریان با حداکثر سرعت دویدن و آن را دور No. 4 در مصرف کننده تلفن همراه کسب و کار.

ظرف رئیس چارلی Ergen شهادت در دادگاه است که خود را Englewood, Colo., شرکت بهتر بود مجهز به رقابت نسبت به با حداکثر سرعت دویدن. جدید سرویس های بی سیم را سوار بیش از T-Mobile network در اول هر چند مشتریان خواهد شد و در نهایت با استفاده از یک تلفن همراه سیستم ظرف مورد نیاز برای ساخت بیش از هفت سال تحت قوانین تعیین شده توسط وزارت دادگستری و FCC.

این حکم بعید است که برای جلب رضایت منتقدان که مورد سوال واشنگتن سیاست رقابت. رئیس جمهور تهمت منصوب مقامات ارشد ایالات متحده که پاک بی سیم ادغام در حالی که دولت به طور کلی وکیل که در زمان ادغام به محاکمه همه دموکرات ها.

“من فکر می کنم این تاپیک رو مشاهده یک اجماع در عین حال که ادغام اجرای شده است بیش از حد سهل انگار” دانشگاه کالیفرنیا استاد کارل شاپیرو, یک اقتصاددان که شهادت برای ایالات متحده گفت: در طول محاکمه. وی به ادغام در شرکت هواپیمایی در بیمارستان و آبجو صنایع به عنوان نمونه.

خاویر بکررا, کالیفرنیا دادستان کل گفت: آمریکا مخالفت نشان داد که آنها مایل به مبارزه برای مصرف کنندگان حتی در مواجهه با مخالفان قدرتمند. “ما ایستاده در کنار رقابت بیش از megamergers هر زمان” او گفت:.

به طور کلی وکیل از چندین ایالت به رهبری هر دو حزب سیاسی به ادامه کار با دولت فدرال در پروب از تکنولوژی غول های بزرگ از جمله گوگل و مالک الفبای Inc. و Facebook , Inc., به عنوان مثال.

نوشتن به خود جلب کرد فیتزجرالد در andrew.fitzgerald@wsj.com سارا julia davis در sarah.krouse@wsj.com و برنت کندال در brent.kendall@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de