قاضی را انکار می کند و با قرار وثیقه به صورت Ex-Green Beret پسر به Ghosn فرار

ایالات متحده دادستان گفت: Taylors شد کلید شرکت کنندگان در این طرح به قاچاق سابق نیسان رئیس Carlos Ghosn نشان داده شده در Jan. 8 کنفرانس مطبوعاتی در بیروت خارج از ژاپن است.

عکس: یوسف عید/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک قاضی فدرال رد وثیقه به دو ماساچوست مظنون به قاچاق Carlos Ghosn از ژاپن حاکم است که آنها در حال پرواز خطرات و عدم به اندازه کافی قوی استدلال حقوقی منتشر خواهد شد به عنوان آنها نبرد استرداد به ژاپن است.

Michael L. Taylor 59 ساله و پسرش پیتر M. Taylor, 27 دستگیر شدند در مارس در درخواست از مقامات ژاپنی. آنها برگزار شده است در بوستون-منطقه زندان شهرستان در حالی که رو به استرداد تحت یک قانون است که باعث می شود آن را غیر قانونی به بندر جنایی.

آقای Ghosn بود که زندگی در یک دادگاه نظارت توکیو خانه در حالی که رو مالی-جرم اتهامات از وقت خود را در حال اجرا Nissan Motor Co., فرار ژاپن در اواخر سال گذشته و قاچاق در داخل یک موسیقی-تجهیزات جعبه بر روی یک انتظار جت خصوصی محدود برای ترکیه است. یکی دیگر از پرواز وی را به لبنان جایی که او باقی مانده است. آقای Ghosn را رد کرده و به اتهامات مالی نادرست در ژاپن و گفت: او از کشور فرار کرد چرا که او نمی خواهد دریافت یک محاکمه عادلانه.

ایالات متحده دادستان گفت: Taylors شد کلید شرکت کنندگان در این طرح با استناد به ژاپنی ها تحقیق که شامل گسترده شواهد تصویری از تیلور’ حرکات در ژاپن است. این هفته دادستان نیز معرفی شواهد گفته نشان دادن نقل و انتقال سیم از $862,500 در ماه اکتبر گذشته از یک Ghosn حساب بانکی به یک شرکت وابسته به پیتر تیلور.

مایکل تیلور دیرین امنیت عمل و سابق ارتش سرباز نیروهای ویژه ساخته شده است که یک حرفه ای از تنظیم پیچیده در خارج از کشور نجات و ماموریت های دیگر است.

این تیلور’ وکلا استدلال کرده بود که این جفت ارز نمی ارتکاب جرم و جنایت در ژاپن با کمک آقای Ghosn نقض خود را وثیقه شرایط و فرار از کشور. وثیقه-پریدن نیست به خودی خود یک جرم و جنایت در ژاپن است. یک قانون در برابر پناه دادن به مجرمان نمی اعمال آنها استدلال کرد.

در نماز جمعه ایالات متحده دادرس قاضی Donald L. cabell در است رد آن استدلال کرد و گفت: این جرائم “به نظر می رسد به سقوط مستقیما در قلب” از ژاپن جنایی-پناه دادن به قانون است.

قاضی نیز رد تیلور’ استدلال که آنها نمی یک پرواز خطر چون هر دو قوی در خارج از کشور روابط و تجربه قبلی در پنهانی بین المللی برنامه ریزی است.

از آرشیو

در ژانویه مصاحبه با وال استریت ژورنال را نیک Kostov, Carlos Ghosn گفت که او پشیمان نیست تصرف 2009 فرصت به کار در ایالات متحده جایی که او نمی توانست “مصلوب” را برای خود پرداخت. سابق auto اجرایی به تازگی موفق به فرار, ژاپن, که در آن چهره او اتهام تخلف مالی. عکس: یعقوب راسل برای وال استریت ژورنال (در اصل منتشر Jan. 10, 2020)

در Ghosn فرار, قاضی حکم داد که مایکل تیلور “است گفته که باید با استفاده از مهارت و تجربه خود را برای برنامه ریزی و اجرای پیچیده ترین پیچیده و فریبنده طرح پوشا چند کشور و قطعا نیاز به هزینه های عظیم از زمان و پول است.”

قاضی cabell در است همچنین رد استدلال توسط تیلور که آنها باید منتشر شود با توجه به شیوع Covid-19 در زندان که در آن آنها برگزار می شود, نوشتن که تیلور را ارائه نمی دهد کافی استدلال که سرایت تهدید آنها را به طور مستقیم. قاضی چپ باز احتمال این که سلامت شرایطی در تاسیسات می تواند به سرعت در حال تغییر است.

Paul V. کلی یک وکیل برای تیلور گفت: “ما قدر این دادگاه در تجزیه و تحلیل, اما ما همچنان به این باور و قصد نشان می دهد که تیلور نیست ارتکاب جرم برای آنها که ممکن است تحویل. ما همچنین بر این باورند که این دو شهروند آمریکا و یک تزئین نیروهای ویژه جانبازان و دیگر چشمگیر مرد جوان با هیچ سابقه کیفری باید در استرالیا در طول یک بیماری همه گیر در حالی که این مسائل در حال کاونتی.”

بر خلاف عادی دادرسی کیفری وجود دارد فرض برابر وثیقه برای کسانی که رو به استرداد دادگاه باید حکم به این دلیل که ایالات متحده دارای یک فارغ منافع ملی در تضمین استرداد یک مظنون در پی یک کشور خارجی تحویل داده شده است وجود دارد.

این تیلور در اوایل این هفته افتتاح یک جبهه جدید در مبارزه قانونی خود را درخواست متفاوت قاضی فدرال در ایالت ماساچوست به اعطای آنها به قید وثیقه به صورت اورژانس. که قاضی حکم داد که تیلور باید منتظر قاضی cabell در است حکم قبل از این موضوع می تواند ادامه.

نوشتن به علامت Maremont در [email protected] و نیک Kostov در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de