روزنامه نگار می خواهد روسها اعتقاد به امکان تغییر

ایوان Golunov یک تحقیقی روزنامه نگار منفجر شد به چشم های عمومی زمانی که او دستگیر شد و ناشیانه قاب توسط مسکو با مواد مخدر پلیس در ماه ژوئن گذشته. او نمادی از نحوه پوش بک در برابر فاسد, روسی, سیستم ممکن بود پس از معترضان بسیج برای دفاع از خود او آزاد شد و پلیس شکنجه گران شدند و در نهایت متهم شده است.

آقای Golunov متوجه شدم اوایل که به عنوان یک روزنامه نگار اهمیت. او فقط 16 زمانی که او این کار داده شد از چک کردن رسمی نظامی تلفات آمار از آن مواج دوم چچن جنگ در برابر تعداد واقعی تابوت در حال ضبط در روسیه و مناطق پرت و دور افتاده. او در بر داشت عظیم اختلاف.

“که کاملا هم بزنید,” او می گوید. “وزارت دفاع بوده و انتشار آمار و ارقام فقط یک بار در ماه شروع به انتشار آنها هر سه روز. و آنها بسیار دقیق تر. ما متوجه شد که تلاش های ما تا به حال ساخته شده تفاوت و آنها را مجبور به واکنش نشان می دهند به ارائه بهتر اطلاعات.”

دستگیری dimmed است تمایل خود را برای کمک به روسیه را تغییر دهید. “مردم به من بگویید که آنها باور نمی کنم که رتبه مقامات همیشه خواهد بود برای سوء استفاده از قدرت خود را,” او می گوید. “این بد است. من می خواهم برای زندگی در یک کشور که در آن مردم باید اعتماد به نفس است که مجرمان خواهد بود به عدالت به ارمغان آورد.”

مسکو

ایوان Golunov صرف بخش عمده ای از کار خود را زحمتکش در ابهام. اما در حال حاضر مردم اغلب متوقف کردن او در خیابان از او بپرسید که چگونه او را نگه داشتن و یا او را درگیر در سیاست است.

این نوع تشخیص چهره است که همه جدید برای 30-چیزی روزنامه نگار کار کرده است که عمدتا به صورت انتقادی رسانه های خبری در اپوزیسیون متمایل حاشیه روسیه رسانه های طیف است. اما او منفجر شد و به چشم های عمومی زمانی که او دستگیر شد و ناشیانه قاب توسط مسکو با مواد مخدر پلیس در ماه ژوئن گذشته – و سهوا ایجاد یک تعلیم لحظه به لحاظ سیاسی آگاه روس ها و دیگر روزنامه نگاران.

به اکثر روسیه ناظران آن نگاه drearily آشنا – سازش ناپذیر خبرنگار حذف شدن توسط مقامات فاسد و دارای حق اعمال جعلی اتهامات جنایی. اما پس از آن چیزی غیر عادی اتفاق افتاده است. خود را حبس بود ملاقات کرد و سریع غلیان احساسات مردمی برای حمایت از او از جمله از بسیاری از جریان اصلی بیشتر همکاران در رسانه های روسی. سه پیشرو در مسکو روزنامه زد یکسان صفحات اول اعلام کرد: “ما در حال ایوان Golunov!”

سپس پرونده او به سرعت هم پاشید پلیس کاهش یافته است و اتهامات و ظرف پنج روز او را در این کار به انتشار مقاله ای در مورد فساد در مسکو مراسم تشییع جنازه کسب و کار است که تا به حال بدست او به مشکل در وهله اول. ماه گذشته پنج افسران درگیر در تنظیم آقای Golunov تا دستگیر شدند و به اتهام سوء استفاده از قدرت و جعل مدارک و قاچاق مواد مخدر است.

همه چیز شوکه او. “من واقعا تنها مورد حمایت عمومی برای من و پس از من منتشر شد می گوید:” آرامش به دنبال آقای Golunov نوشیدن چای در یک مرکز مسکو رستوران به تازگی. “زمانی که من در دادگاه من شنیده اغتشاش در خارج و تعجب آنچه که همه فریاد بود. اما این ایده که بیش از یک هزار نفر آمده بودند به اعتراض برای من خوب است که فقط شگفت انگیز بود. من هرگز تصور این واکنش می تواند باشد که بزرگ است.”

گالینا Arapova سر از یک جامعه مدنی است که با این نسخهها کار برای روزنامه نگاران حقوق در مرکز روسیه شهر ورونژ می گوید که آقای Golunov آزادی چیزی است که برای جشن گرفتن را در خود دارد. اما حتی مهم تر این است که الهام بخش آن داده شده به روزنامه نگاران روسیه که نیاز به آج خط بین حقیقت گویی و تحریک کننده مقامات هر روز و انتظارات از روسیه نسبتا پیچیده اخبار-خواندن ،

“من فکر می کنم ایوان پرونده هم زده تا روزنامه نگار جامعه است که به تدریج به بلوغ” در طول سال های بسیاری از خانم Arapova می گوید. “پایه درس در اینجا این است که هر روزنامه نگار نیاز به کار با امن در دانش است که او یا او می تواند بستگی به همبستگی از همکاران در یک لحظه از مشکل. این ضروری است برای همه روزنامه نگاران که می خواهید برای انجام شغل خود را صادقانه میگویم.”

آموزش برای حفاری های عمیق تر

آقای Golunov است که یک کودک از روسیه را آشفته 1990s زمانی که جامعه روسیه درون منفجر پیر ارزش سیستم کاملا بی اعتبار و تقریبا هر کس در تلاش برای دوباره اختراع خود را. پدر و مادر خود را, مسکو حرفه ای نگه داشته در حال تغییر مدرسه خود را. در یک نقطه او در بر داشت خود را در یکی از جدید تجربی مدارس که بریدن در میان شوروی سابق و زمین های بایر که در آن معلمان او را تشویق به تمرکز بر روی توسعه نفس است.

دیمیتری Serebryakov/AP

سابق روسیه افسر پلیس ایگور Lyakhovets است همراهی به یک دادگاه در مسکو در ژانویه. 30, سال 2020 است. او یکی از پنج سابق افسران رو به اتهامات ناشی از ژوئن 2019 دستگیری ایوان Golunov.

این که چگونه او را کشف نگاری او می گوید: در سن 13 سالگی. او رفت و به کار برای یک محلی رایگان مقاله با هدف جوانی که در پی روسیه ویرانگر بحران مالی سال 1998 او نوشت: در مورد counterculture آموزشی امور و دیگر خبری از خود منطقه. بعد او پیوست شهرداری کاغذ را توسط مقامات محلی که در آن او تحت پوشش این اخبار از نقطه نظر کارفرمایان خود را.

“من با خوشحالی نوشتن در مورد موفقیت, چگونه بزرگ ما مقامات محلی بودند” او می گوید. “من باور دارم من آخرین داستان برای آنها چیزی در مورد چگونه تلاش ما مقامات محلی یک کهنه سرباز جنگ تا به حال حمام خود را جایگزین. که نوع از چیزی که من انجام داد.”

او به تدریج علاقه مند شد و در مسائل سقوط کرد که کمی خارج از جعبه مانند حقوق افراد معلول و ملال انگیز سطح مسکو عمومی دسترسی برای آنها. او نوشت: یک قطعه در مورد آن و زمان آن را به مخالفت با روزنامه نوایا گازتا است که تا حدودی متعلق به رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق میخائیل گورباچف. آنها به او یک کار تمام وقت است. “نوایا گازتا همیشه در زمان در افراد جوان و به آنها یک فرصت برای کار و یادگیری,” او می گوید.

اولین مقدمه برای روزنامه نگاری تحقیقی آمد زمانی که او این کار داده شد از چک کردن رسمی نظامی تلفات آمار از آن مواج دوم چچن جنگ در برابر تعداد واقعی تابوت در حال ضبط در روسیه و مناطق پرت و دور افتاده توسط این کمیته از سربازان و مادران مردمی ضد نظامی ، او در بر داشت عظیم اختلاف.

“ما وارد لیست بر اساس آنچه از سربازان و مادران کمیته در سراسر کشور گفت: ما و منتشر شده آنها را در کنار آمار رسمی,” او می گوید. “که کاملا هم بزنید. وزارت دفاع بوده و انتشار آمار و ارقام فقط یک بار در ماه شروع به انتشار آنها هر سه روز. و آنها بسیار دقیق تر. ما متوجه شد که تلاش های ما تا به حال ساخته شده تفاوت و آنها را مجبور به واکنش نشان می دهند به ارائه بهتر اطلاعات.

“من فقط 16 پس از آن. و در این لحظه من با درک اهمیت این کار من انجام شده بود” آقای Golunov می گوید. نظامی دادستان را برای تبادل اطلاعات و او گاهی اوقات احضار به دادگاه برای ارائه شواهد در جنگ مربوط به موارد. “من فقط اطلاع رسانی به خوانندگان من; من هم اطلاع مقامات از چیزهایی که در جریان بود که منجر به تغییرات است.”

آقای Golunov رفت و در کار برای یک رشته انتقادی رسانه های خبری از جمله گازتا تلویزیون ایستگاه Dozhd, روسی, فوربس, RBK و مجله آنلاین Slon.ru. در برخی موارد او را مجبور به ترک توسط مالکیت تغییراتی که تنگ دامنه به صورت مستقل گزارش. در زمان های دیگر او نقل مکان کرد و در محور خود بی قراری. حدود سه سال پیش او در بر داشت یک خانه با لتونی-بر اساس اخبار آژانس Meduza که او می گوید او را تشویق به انجام داستان های او احساس می شد بیشتر مورد نیاز است.

“می تواند وجود داشته باشد نتایج”

که نسخه کوتاه چگونه او در بر داشت خود را یک روز در ماه ژوئن گذشته راندند تا در برابر یک دیوار دستبند توسط مسکو با مواد مخدر پلیس در خارج از یک کافه که در آن او رفته بود برای دیدار با یک منبع و فریاد به رهگذران لطفا تلفن خود را به عنوان ویرایشگر او به همراه یک پلیس ون. پس از بیش از شش ماه از آزادی و نوظهور شهرت او هنوز هم عمیقا ناراضی.

“من می دانم که وجود دارد این است که مبارزه در درون نظام” او می گوید. “من می دانم که وجود دارد خوب پلیس که فقط می خواهید برای انجام کارهای خود را به درستی چرا که من آنها را ملاقات کرد. اما آنها نمی ساخت تفاوت. این چیزی که برای من اتفاق افتاده. آن را به جلب توجه عمومی را ناشی از یک اغتشاش بزرگ اما تا به امروز هیچ یک مجازات است. مردم به من بگویید که آنها باور نمی کنم که رتبه مقامات همیشه خواهد بود برای سوء استفاده از قدرت خود را. که بد است. من می خواهم برای زندگی در یک کشور که در آن مردم باید اعتماد به نفس است که مجرمان خواهد بود به عدالت به ارمغان آورد.

“بسیاری از مردم من می دانم که می گویند که آنها هیچ نقطه ای در رفتن به خیابان ها دست به اعتراض زدند. من به آنها بگویید که وجود دارد می تواند نتایج. من می خواهم مردم را به این باور به امکان تغییر و مقدار مصرف شخصی عمل است.”

Kirill Martynov سیاسی سردبیر نوایا گازتا می گوید که آقای Golunov مورد تقریبا بی سابقه و نتیجه آن شد شیپور برای هر کسی که می خواهد به فشار پاکت آزادی در روسیه را محکم موفق نظام سیاسی که رهبران آن هستند با این حال حساس به فشار است.

“مورد Golunov نشان می دهد که اگر مردم فریاد با صدای بلند به اندازه کافی وجود دارد و مردم در بالا که در حال حاضر به گوش دادن می گوید:” آقای Martynov. “این یک درس مهم برای هر کسی که می خواهد به زندگی در روسیه در طول چند سال آینده. وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به فریاد و به تقاضای گفت و گو با مقامات.”

همانطور که برای آقای Golunov او در حال برنامه ریزی برای شروع یک مدرسه برای تحقیقی روزنامه نگاران و آن را در جاده ها به آموزش نسل جدید در روسیه و مناطق متنوع.

“من پیدا کرده اند که بسیاری از روزنامه نگاران در خارج وجود دارد هرگز آموخته به کار متد برای استفاده از منابع و بانک های اطلاعاتی به عنوان ابزار اساسی” آقای Golunov می گوید. “من به صحبت بسیاری از مردم در مورد راه اندازی کلاس های آموزش روزنامه نگاران به بهبود بازی خود را. من دریافت پاسخ مثبت از دولت روزنامه نگاران و نیز مستقل هستند. من امیدوارم که ما می خواهیم شروع این پروژه در بهار. من واقعا علاقه در مورد این ایده است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو