جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه به عنوان u. k. جنگ ویروس

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و در بخش مراقبت های پس از دوشنبه شب.

عکس: توبی ملویل/ایسنا

لندن—دولت انگلیس به دنبال حفظ یک جبهه متحد سه شنبه در نزدیکی بی سابقه بحران بهداشتی در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده در بخش مراقبت شديد مبتلا علائم کروناویروس جدید.

پس از ورود به بخش مراقبت های دوشنبه شب آقای جانسون است که در یک وضعیت با ثبات و تنفس بدون کمک دستگاه تنفس مصنوعی یک سخنگوی دولت گفت. 55 سال بوده است مبتلا به پنومونی یکی از علائم Covid-19 اما دریافت اکسیژن سخنگوی اضافه شده است.

در یک یادآوری از بیشتر چالش برای دولت وزیر کابینه مایکل گوو یکی از آقای جانسون نزدیکترین همکاران او جدا خود را پس از یک عضو از خانواده اش دچار علائم ویروس. او گفت که او تا به حال هیچ نشانه خود و ادامه به کار می کنند.

پذیرش آقای جانسون به مراقبت های ویژه تحویل یک شوک به کشور فانینگ نگرانی که سلامت خود را بیشتر می تواند بدتر و او می تواند چهره هفته از بهبودی. وضعیت خطرات خروج از کشور rudderless در یک زمان کلیدی در این ویروس را گسترش.

رای گیری در ویسکانسین مجموعه به ادامه امروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پایان می رسد آن تف کرد با 3M بیش از ماسک و بریتانیا رهبری چپ در سوال به عنوان نخست وزیر است و در بخش مراقبت های ویژه. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Aaron مرحله تشکیل هلیوم وقتی/زوما پرس

بریتانیا رسمی کد دولت تعیین نمی کند معاون نخست وزیر که به طور خودکار طول می کشد شارژ هنگامی که رهبر ناتوان است. آقای جانسون واگذار شده است به وظایف وزیر امور خارجه Dominic Raab. اما از آن خواهد شد در سمت چپ باقی مانده 24-عضو کابینه برای متحد کردن پشت 46 ساله موقت رهبر.

آقای Raab خطاب به ملت ایران روز شنبه گفت که او با اعتماد به نفس آقای جانسون را بهبود می یابند. “اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که در مورد نخست وزیر, او یک جنگنده” او گفت:.

مگر اینکه آقای جانسون باعث می شود بسیار سریع بازیابی اعضای کابینه را به گرد هم می آیند برای ایجاد یک اهمیت تصمیم: زمانی که برای بلند کردن یک دولت مستند با هدف متوقف کردن گسترش Covid-19.

“نخست وزیر همیشه باقی مانده است نخست وزیر گفت:” آقای گوو. اما معلوم نیست که اگر او می تواند بازگشت به خیابان داونینگ. آقای Raab در ضمن در حال حاضر خود را میبیند در یک نقش شبیه به رئیس هیئت مدیره و البته با هیچ قدرت به حذف یا تعیین وزیران. تصمیم گیری در مسائلی مانند امنیت ملی گرفته خواهد شد توسط دولت به عنوان یک کل دولت روز سه شنبه گفت. ملکه است که به طور معمول در جریان هفتگی توسط نخست وزیر خواهد شد توسط ارشد خیابان داونینگ مقامات.

“نخست وزیر روشن ساخته است که او موثر معاون” آقای گوو گفت: British Broadcasting Corp. “او می تواند deputize برای نخست وزیر در ریاست جلسات و مطمئن شوید که تصمیم گیری ها به دنبال از طریق.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

باید آقای جانسون عبور دور آقای Raab را بیش از کمر به عنوان نخست وزیر موقت. اگر آقای Raab بیمار شد گوشته خواهد تصویب به خزانه رئیس Rishi Sunak.

در هر صورت وجود خواهد داشت یک مسابقه شتاب برای پیدا کردن یک رهبر دائم برای حزب محافظه کار که به طور خودکار تبدیل شدن به نخست وزیر داده شده حزب بزرگ اکثریت در مجلس است.

Corralling کابینه می تواند روی حیله و تزویر. کمتر از نه ماه پیش بسیاری از اعضای کابینه بودند رقابت برای رهبری حزب محافظه کار. آقای جانسون برنده آن مسابقه توسط یک حاشیه بزرگ اما چند تن از کسانی که سقوط توسط ایستگاه فرعی هنوز هم خود را به عنوان رهبران آینده.

یک چالش فوری خواهد بود آشتی دیدگاه متفاوت بین خزانه داری که نگران خاموش شدن می تواند تلفات اقتصاد و وزارت بهداشت است که در مورد این ویروس به سرعت گسترش دوباره. که چاله آقای Sunak که 39 ساله خزانه داری رئیس جمهور افزایش, حزب محافظه کار, ستاره, در برابر مت, Hancock, سابق نامزد حزب رهبر اجرا می شود که وزارت بهداشت.

“عمومی خواهد بود بسیار عصبانی اگر وجود دارد هر گونه معنا که وزرا در حال حرکت از موقعیت می گوید:” دیوید Lidington سابق مجلس که در عمل به عنوان نخست وزیر سابق ترزا ممکن است عملا معاون. “وجود دارد یک آگاهی است که در میان اعضای کابینه—که اگر آنها دیده می شود برای قرار دادن منافع شخصی جلوتر از منافع ملی خواهد شد که ملاقات با خشم.”

یک برنامه است که فرموله شده برای سهولت این کشور از مستند اما آن است که هنوز در اوایل روز است. ملی اپیدمی هنوز به اوج و بریتانیا هنوز برای به دست آوردن سهام زیادی از آزمایشات است که با آن می توانید پس از آن اعزام به تلاش برای منزوی کردن ویروس. دولت انگلیس است و انتظار می رود بررسی این مستند اقدامات در اوایل هفته آینده.

مطالب مرتبط

  • انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های
  • دومینیک Raab Johnson متحد و مبارزه با تروریسم در اروپا بی باک, مراحل برای مدیریت انگلستان Coronavirus
  • انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون بستری برای Coronavirus آزمون
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

بریتانیا نمی تواند به طور کامل بیبهره از رهبری: خدمات مدنی به احتمال زیاد نقش کلیدی در کمک به دولت حرکت چند هفته آینده. نیز وجود دارد یک بدن ایجاد کرده است که تا حد زیادی گردد دولت پاسخ تا کنون به کوروناویروس. با این حال مشخص نیست که چگونه یک کلید تصمیم گیری های بدن, C-19 خواهد بود در طول اجرای آقای جانسون نبود.

“از آن خواهد شد یک آزمایش شدید برای کابینه نظم و انضباط به عنوان در حال رشد وجود دارد نشانه ای از تنش میان وزرای بیش از خود را به چالش—یک استراتژی خروج از این مستند گفت:” مجتبی رحمان مدیر عامل در شرکت مشاوره گروه اوراسیا.

کسب و کار نظرسنجی ها نشان می دهد که اقتصاد انگلستان کاهش در ماه مارس به دولت تحمیل محدودیت در حرکت و تعامل اجتماعی است. نظرسنجی از مدیران خرید در بریتانیا ارائه دهندگان خدمات و تولید کنندگان نشان داد که فعالیت کاهش یافته و در سریع ترین سرعت از سوابق در سال 1998 آغاز شد و اقتصاددانان برآورد خروجی ممکن است به اندازه 5 درصد کمتر از در ماه فوریه.

فعالیت های است که به احتمال زیاد در آن سطوح پایین به عنوان طولانی به عنوان مستندات در محل هستند. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی تخمین می زند که برای اقتصادهای توسعه یافته مانند انگلیس خروجی به احتمال زیاد بین 20% و 25% پایین تر از حد معمول تا زمانی که این محدودیت در محل هستند.

نوشتن به حداکثر در کولچستر [email protected] و پل Hannon در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im