Johnson & Johnson کاهش درآمد هوا در Coronavirus تاثیر

Johnson & Johnson فروش محصولات مصرفی که شامل شامپو بچه تیلنول پزشکی و فوقانی تنفسی محصولات, افزایش 9.2 درصد در سه ماهه اول.

عکس: تیفانی Hagler-Geard/مهر نیوز

Johnson & Johnson در روز سه شنبه کاهش پیش بینی خود را برای سال 2020 درآمد با توجه به تاثیر از Covid-19 اما این شرکت ابراز امیدواری برای بهبودی بعد از این سال.

سود در J&J در نظر گرفته bellwether برای مراقبت های بهداشتی سهام شات به عنوان coronavirus بهداشت بحران سوار تقاضا برای بیش از حد دارو. در عین حال رکود در انتخابی-روشهای درمانی مانند تعویض مفصل ران و ستون فقرات, جراحی, آسیب دیده از فروش شرکت تجهیزات پزشکی.

این عملکرد نشان می دهد مختلفی تاثیر coronavirus در بهداشت و درمان صنعت با افزایش تقاضا برای روش های نجات بخش و دنده و همچنین به عنوان درمان است که می تواند از بین بردن تب در ارتباط با عفونت در صفحه اصلی در حالی که رها کردن برای عروق کرونر پزشکی است.

J&J قصد دارد به سرعت توسعه و تولید بالقوه واکسن در برابر coronavirus مدیران گفت: در طول یک تماس با تحلیلگران و سرمایه گذاران.

این شرکت قصد دارد برای شروع انسانی آزمایش یک واکسن در ماه سپتامبر با نتایج انتظار می رود در ماه دسامبر و پتانسیل آن را در دسترس به صورت اورژانس در اوایل 2021, J&J افسر ارشد علمی Paul Stoffels گفت. این انتظار در نهایت به تولید بیش از یک میلیارد دوز, او گفت:.

این شرکت قصد دارد برای شروع تولید imminently, J&J اجرایی الکس Gorsky گفت: در تماس است. او گفت که این شرکت را به واکسن های موجود در یک “نه برای سود” بر اساس اضطراری همه گیر استفاده کنید.

این شرکت همچنین افزایش سود سه ماهه خود را با 6.3 درصد به $1.01 سهم.

J&J سهام افزایش یافت 4.1 ٪ به $145.54 در معاملات صبح.

جدید, نیوبرانزویک, N. J., بهداشتی-محصولات ساز کاهش پیش بینی خود را از سال 2020 درآمد با استناد به کاهش سرعت در بازدیدکننده داشته است بیمار به دفاتر پزشکان و روش انتخابی که قرار داده شده است که به عنوان مقامات بهداشت درخواست مردم برای ماندن در خانه.

برای سال 2020, J&J گفت: این انتظار تعدیل درآمد از $7.50 یک اشتراک برای $7.90 یک سهم پایین تر از آن قبل از هدایت $8.95 یک اشتراک برای $9.10 به اشتراک بگذارید. آن را می بیند و فروش $77.5 میلیارد دلار به 80.5 میلیارد و پایین 2 درصد به 5.5 درصد از سال پیش دوره است. آن را تا به حال انتظار می رود 4 درصد به 5 درصد رشد در فروش.

در عین حال J&J گفت: این انتظار بدترین تاثیر را در فروش در طول سه ماه پایان یافت و در اواخر ماه ژوئن با آغاز بهبود در سه ماهه سوم.

این شرکت در پیش بینی جدید این فرض همه گیر قله های این ماه, J&J رئیس امور مالی جوزف ولك گفت.

اگر این ویروس شروع به گسترش دوباره در پاییز آن را نمی خواهد با همان شدت در بحران کنونی از آنجا که جهان بهتر خواهد بود آماده برای تست و منزوی موارد تایید شده او گفت:.

J&J همچنین هشدار داد رکود در اقتصاد می تواند منجر به بیشتر بیماران ایجاد در آمریکا است که می تواند بر پزشکان بازديد و روش.

این شرکت نوشته شده در سه ماهه اول درآمد خالص از $5.8 میلیارد دلار یا $2.17 یک سهم در مقایسه با $3.75 میلیارد دلار یا $1.39 یک سهم در مقایسه با سه ماهه سال گذشته است.

تنظیم درآمد $2.30 یک سهم جلوتر از $2.01 سهم تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند.

جهان فروش 3.3 ٪ به $20.69 میلیارد از سال پیش, دوره, ضرب و شتم $19.73 میلیارد تحلیلگران انتظار داشتند.

فروش در آمریکا افزایش یافت 5.6 ٪ به $10.7 میلیارد دلار از مقایسه با سه ماهه سال گذشته غیر از آمریکا فروش علامت تا 1 ٪ به $9.99 دلار ،

فروش محصولات مصرفی که شامل تیلنول پزشکی و فوقانی تنفسی محصولات مانند Zyrtec, افزایش 9.2 ٪ به $3.63 میلیارد دلار است. این شرکت اعلام کرد که تقاضا برای تیلنول بیش از حد دارو رز به عنوان مردم به دنبال استفاده از داروی مسکن برای کاهش تب و تسکین درد همراه با Covid-19.

آقای Gorsky گفت: J&J افزایش تولید تیلنول برای دیدار با افزایش تقاضا.

فروش در شرکت داروسازی بخش افزایش 8.7 ٪ به $11.13 میلیارد در حالی که کسانی که در آن پزشکی-دستگاه های کسب و کار کاهش 8.2 درصد به $5.93 میلیارد دلار به عنوان روش های پزشکی تاخیر کردم در طول این بیماری همه گیر.

مربوط تصویری

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

نوشتن به پیتر در لوفتوس [email protected] و دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im