جان بولتون خاطرات به فروش می رساند بیش از 780,000 نسخه در هفته اول

جان بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده” است که به شدت انتقادی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

عکس: کریس دلمس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون خاطرات به فروش می رسد بیش از 780,000 نسخه در تمام فرمت های از طریق هفته اول خود را در فروش در ایالات متحده ناشر Simon & Schuster گفت: چهارشنبه آخرین عملکرد قوی سیاسی کتاب.

کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” است که به شدت انتقادی از رئیس جمهور تهمت و رله داستان در مورد آقای بولتون در دولت و ارتباط آن با رئیس جمهور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش برای جلوگیری از انتشار آن را به دلیل امنیت ملی, اما, Simon & Schuster, کتاب انتشارات بازوی ViacomCBS Inc., رفتم جلو با 23 ژوئن راه اندازی.

فروش ناشر فاش شامل کتاب هایی که دستور داده شده است اما عرضه به مصرف کنندگان است. Simon & Schuster دستور داده است تا بیشتر گالینگور نسخه هایی که دست انداز این تعداد در چاپ به یک میلیون نفر است.

“ما انتظار آن را می شود در بالای لیست پرفروش در بریتانیا و استرالیا و کانادا و همچنین در ایالات متحده گفت:” جاناتان Karp, Simon & Schuster, رئیس اجرایی, در بیانیه ای. “به وضوح این است که مجذوب در چه بولتون می گویند در این سال انتخابات است و ما انتظار کنجکاوی به ادامه خواهیم داد.”

صبح روز چهارشنبه این کتاب رتبه 4 در آمازون بالا 100 فهرست پرفروش.

سابق دفتر تحقیقات فدرال مدیر James Comey را خاطرات “بالاتر وفاداری: حقیقت نهفته است و رهبری” به فروش می رسد بیش از 600 ، 000 نسخه در تمام فرمت های آن در هفته اول فروش در ماه آوریل سال 2018 با توجه به Macmillan آن ناشر است. آقای Comey کتاب نیز ارائه شده با یک نگاه به رابطه اش با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مدت خود را از خدمات.

زودتر پرفروش سیاسی عناوین در سال های اخیر عبارتند از: مایکل ولف در کتاب “آتش و خشم: در داخل تهمت کاخ سفید” که به فروش یک میلیون نسخه در تمام فرمت ها در آن چند روز اول در بازار در ژانویه 2018 با توجه به Macmillan.

باب وودوارد “ترس: مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید” فروش بیش از 750,000 نسخه تا پایان روز اول خود را در فروش در ماه سپتامبر سال 2018 با توجه به Simon & Schuster. این فروش شامل preorders اولین روز گالینگور فروش کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی.

ایالات متحده منطقه قاضی رویس Lamberth ماه گذشته گفت: آقای بولتون به احتمال زیاد “به خطر انداخته امنیت ملی” در انتشار خاطرات اما او را رد کرد و وزارت دادگستری درخواست برای جلوگیری از انتشار آن به دلیل بسیاری از نسخه های در حال حاضر توزیع شده است. آقای بولتون را انکار می کند که او نشان داد اطلاعات طبقه بندی شده.

نوشتن به Jeffrey A. تراختنبرگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de