شلوغ زمینه دموکرات نامزد ریاست جمهوری بدست عمده نازک شدن این هفته و آن را در حال حاضر پایین آمده به دو septuagenarians یکی از آنها در نهایت خواهد بود که دیگر septuagenarian است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر. این shakeup شده است سویفت, تعجب آور و قطعی. روز شنبه جو بایدن برنده اولین دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. سه گردباد روز بعد در سه شنبه او پرواز کرد به بالا بسته است. هر چند صاحب نظران بوده است خواستار برنی ساندرز مرد به ضرب و شتم تا یک هفته زودتر سریع تحکیم متوسط رای در حال حاضر آمار او به شدت سخت است.

در حال حاضر بایدن به جمع آوری امضا از پیت Buttigieg Amy Klobuchar و مایک بلومبرگ – در علاوه بر این به یک قایق دیگر ارشد حزب تاییدیه. ترکیب این گزارش باراک اوباما خود را با زمزمه به گوش Buttigieg و شما می توانید ببینید که چگونه ساندرز حامیان دیدن آن همه به استقرار دوباره داشتن ganged در برابر آنها. بایدن که زد اولین انتخابات ریاست جمهوری به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1988 بسیار استقرار. در مقابل خود توصیف ساندرز’ سوسیالیستی زمین بوده است که تهمت نمی تواند مورد ضرب و شتم توسط همان استقرار سیاست و نیاز به یکی دیگر از شورشیان نامزد او را در.

اما نگه داشتن گذشته قابل دفاع تئوری های توطئه آنچه که قبلا تکه تکه دموکراتیک زمینه coalescing در اطراف بایدن نشان می دهد این است که خود را از زمین بیشتر کشش: مردم نمی خواهند انقلاب آنها می خواهند نتایج و احیای نجابت. نیز وجود دارد چند نشانه که تهمت خودش فکر می کند که “خواب آلودگی جو” خواهد بود یک رقیب قوی تر از “دیوانه برنی.” در سال 1988 بایدن خواسته بود رای دهندگان برای انتخاب او به عنوان یک نامزد که می تواند “اجازه امریکا گرفتن نفس خود.” این پیام ممکن است بسیاری از درخواست تجدید نظر امروز.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de