یک نماینده توزیع کارت کسب و کار به یک کارجو در یک نمایشگاه کار در میامی در مارس 11.

عکس: مارکو Bello/مهر نیوز

واشنگتن—تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای اولین بار مزایای بیکاری به شدت افزایش یافته در هفته گذشته از افزایش تعداد مدعیان بیکاری به کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

مدعیان اولیه بیکاری افزایش 70,000 در این هفته به پایان رسید شنبه, مارس 14 تا بطور تطبیقی فصلی 281,000 مارک چهارم بزرگترین پرش برای رفع بیکاری در رکورد به سال 1967. آن را نیز به ارمغان آورد ادعا می کند به بالاترین سطح از سپتامبر سال 2017, پس از طوفان هاروی که زده آمریکا و مختل فعالیت های کسب و کار.

تعدادی از کشورها به طور خاص ذکر شده coronavirus مربوط به اخراج در هفته گذشته این گزارش گفت:. بسیاری از کشورها گزارش شده بالاتر اخراج در خدمات صنایع به خصوص رستوران ها.

بررسی دوره برای پنج وزارت کار بود قبل از انتشار بسیاری از کشورها آغاز شده و گزارش شماره بالاتر ادعا می کند این هفته مربوط به تعطیلی کسب و کار با توجه به کوروناویروس.

“قطعا آن را مانند به نظر می رسد ما باید یک افزایش قابل توجهی در هفته آینده گفت:” جاش رایت اقتصاددان ارشد در iCIMS Inc. “این یک فاجعه ملی است که در حال حاضر به شکلگیری یک بحران مالی و اقتصادی.”

مسیر تعداد مدعیان بیکاری در میان مدت بستگی دارد که چگونه بسیاری از شرکت های نقدی بافر به کمک آب و بحران, او گفت:.

در اوایل این هفته بسیاری از ایالت دستور داد تا کسب و کار در مکان های عمومی مانند رستوران ها و بارها به طور موقت نزدیک به محافظت در برابر گسترش coronavirus. حکم آمار اشتغال در اوقات فراغت-و-صنعت مهمان نوازی که حساب برای حدود 11 درصد از اشتغال بخش غیرکشاورزی به خصوص سخت است.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت نشانه به قانون تسکین لایحه ای برای کمک به خانواده ها و کارگران, دیترویت, خودرو سازان به توقف کار در گیاهان خود را در آمریکا و فدرال رزرو اعلام جدید اعطای تسهیلات به امید کاهش آشفتگی بازار: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

متحده از جمله آنهایی که بزرگ مانند نیویورک با تجربه عجله ناگهانی برای مزایای بیکاری هر چند مشخص نیست چند درصد از آمریکایی ها به دنبال منافع بودند بیکار furloughed یا کاهش ساعت کار.

نیویورک را در سایت به ثبت نام برای مزایای بیکاری است که به طور متوسط 250,000 باری در هر روز 400% افزایش بیش از معمولی خود را به طور متوسط به گفته یک سخنگوی وزارت.

اوهایو چهار روزه در کل برای رفع بیکاری از طریق پنج شنبه بود 111,055 در مقایسه با حدود 4000 برای مدت مشابه هفته گذشته است. کانکتیکات filers فرستاده شده بیش از 30000 جدید ادعا می کند بین دوشنبه و سه شنبه در مقایسه با فقط 2,500 تمام هفته گذشته است. متحده مانند میشیگان و کنتاکی نیز گزارش داد حجم خوشه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیا یک دولت با یکی از بالاترین تعداد coronavirus موارد گفت: در روز شنبه جلسه توجیهی که دولت دریافت 80,000 بیمه بیکاری برنامه های کاربردی سه شنبه در مقایسه با متوسط 2000 ادعا می کند در هر روز به طور معمول.

واشنگتن دولت دیگر شاهد تعداد زیادی از coronavirus موارد است که استخدام بیش از 100 کارکنان جدید برای پاسخ به یک پرش در بیمه بیکاری برنامه های کاربردی و گسترش خدمات به مشتریان خود را به مدت هفت روز در هفته.

فقط یک زن و شوهر از هفته پیش بازار کار به نظر می رسد قوی تأکید چگونه به سرعت ویروس roiled اقتصاد ایالات متحده. در ادامه ادعای کسانی ظ توسط کارگران بیکار برای بیش از یک هفته شماره 1.701 میلیون در هفته منتهی به 7 مارس یک تاریخی کم سطح پنجشنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد. در ادامه ادعاهای گزارش شده با یک هفته تاخیر.

استیون حمله رعد اسا ارشد ایالات متحده اقتصاددان در شرکت تحقیقات TS لومپارد روز پنجشنبه گفت او انتظار می رود نرخ بیکاری به پرش به 10.6 درصد در سه ماهه دوم احتمالا آوریل بر اساس چه وزارت کار جمع آوری اطلاعات.

در طول رکود اقتصادی و نرخ بیکاری به بالا از 10 درصد در اکتبر 2009. از آن پیشی گرفته است که سطح تنها یک بار پس از جمع آوری داده ها آغاز شد و در سال 1948 هنگامی که آن را به 10.8 درصد در سال 1982.

مزایای بیکاری هستند طراحی شده برای خدمت به عنوان یک منبع درآمد جایگزین که می تواند ثابت کند فوق العاده مهم برای آمریکایی ها در طول بحران به سرعت در حال حرکت است که بسته شدن کسب و کار. دیگر درآمد-حمایت از اقدامات در حال بررسی در کنگره است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه امضا و به قانون لایحه را که حداقل دو هفته از پرداخت مرخصی اضطراری برای مردم در برخورد با این ویروس اثرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز پیشنهاد دو دور با لينک مستقيم پرداخت بالغ بر 500 میلیارد دلار برای آمریکایی ها ابتدا در تاریخ 6 آوریل و مارس 18 به عنوان بخشی از $1 تریلیون بسته محرک.

نوشتن به سارا در Chaney sarah.chaney@wsj.com و امره Omeokwe در amara.omeokwe@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im