مزایای بیکاری هستند تاسیسات – اگر بیکار می توانید دسترسی

زمانی که پیتسبورگ رستوران ها که در آن Ciara بیلی کار می کرد تا به حال در ماه مارس او به سرعت ثبت یک ادعا برای مزایای بیکاری. اما در حال حاضر هفته بعد او هنوز مطمئن نیست اگر ادعا پذیرفته می شود چه رسد به زمانی که اولین بار او را بررسی خواهد رسید.

“این واقعا ترسناک به خصوص در حال حاضر که پول رو به کاهش است,” خانم بیلی می گوید توصیف چگونه او کشش به بودجه مواد غذایی در گذشته برای خودش و او 8 سال.

چالش های مشابه در حال بازی کردن سپاه به تازگی بیکار آمریکایی پس از تلاش برای جلوگیری از coronavirus به ارمغان آورد بخش عمده از اقتصاد را متوقف کند. میلیون ها نفر از مدعیان هستند پرداخت می شود. اما سازمان های دولتی که اداره مزایای در حال تقلا برای کارکنان این ماجرا تلفن بانک ها و پچ های غیر مرسوم نرم افزار. این مسابقه برای کمک به بیکاران آموزش درس سخت در آمادگی برای یک برنامه به طور گسترده ای به عنوان یک خودکار و تثبیت کننده است که مردم می توانید تعداد به دنده دوران اقتصادی سخت است.

“شده است وجود دارد عدم توجه کشور به این برنامه می گوید:” جولیا Simon-Mishel متخصص در جبران خسارت بیکاری در فیلادلفیا کمک های حقوقی.

واشنگتن

هر روز صبح Ciara بیلی از خواب بیدار در 7:45 a. m., تماس, پنسیلوانیا وزارت کار و صنعت که از آن باز می شود در 8:00 a. m. و منتظر در انتظار تنها به قطع.

خانم بیلی برای ثبت نرخ بیکاری در ماه مارس پس از دو پیتسبورگ رستوران جایی که او مشغول به کار بسته و با توجه به COVID-19 شیوع. او می گوید: بسیاری از همکاران او شروع به دریافت مزایای بیکاری اما یک بررسی هنوز وارد صندوق پستی خود را.

“این ترسناک واقعا ترسناک به خصوص در حال حاضر که پول رو به کاهش است. داشتن دختر من می توانم در [کار] در جایی که ضروری مانند یک فروشگاه مواد غذایی و کار و خانه می آیند ؟ ” می گوید خانم بیلی که 8 سال تنها یک ریه و رفته به یک بیمارستان برای آنفولانزا مانند علائم در گذشته است. “من می خواهم به خانه می آیم … و قرار دادن هر کس دیگری در معرض خطر بیش از حد.”

مانند بسیاری از آمریکایی ها این مادر تنها در حال حاضر نیاز به مزایای بیکاری برای زنده ماندن رکود اقتصادی است که فشار بیکاری به نرخ دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. با بیش از 26.5 میلیون آمریکایی داشتن ظ تعداد مدعیان بیکاری در آخرین پنج هفته بسیار ضرورت این مشکل ساخته شده است که آن را سخت را برای آمریکایی ها به شیر به حیاتی و کمک های وعده داده شده.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

میلیون ها نفر از مدعیان بیکاری در حال پردازش با موفقیت و در عین حال تجارب با این ماجرا خطوط تلفن سایت اشکالات و weekslong تاخیر شده است تقریبا به عنوان معمول است. این مشکلات تا حدودی منعکس کننده ناقص و یا نرم افزار منسوخ شده و تا حدودی به آنها نشان می دهد یک شکست تخیل: که عمده اقتصادی شوک می تواند آمار بسیاری از کارگران به سرعت. این مسابقه برای کمک به بیکاران آموزش درس سخت در آمادگی برای یک نفع به طور گسترده ای به عنوان یک “به صورت خودکار و تثبیت کننده” در اقتصادی سخت است.

“در حال حاضر برای اکثریت [بیکاری] مردم مزایای بیکاری جبران تنها به صورت درآمد آنها در حال رفتن برای دسترسی به, می گوید:” جولیا Simon-Mishel با نظارت وکیل برای جبران بیکاری واحد در فیلادلفیا کمک های حقوقی. “شده است وجود دارد عدم توجه کشور به این برنامه پس از دوره متحده در حال مبارزه برای پردازش این تعداد باور نکردنی از ادعا.”

در بالای آن همه, تلاش کنگره برای جلوگیری از گسترده تر سقوط اقتصادی اضافه شده اند فشار اضافی بر روی متحده که اداره کشور بیمه بیکاری سیستم. قانون اخیر وعده اضافی 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری و افزایش واجد شرایط بودن به طوری که خود اشتغالی یا فرفره کارگران می توانید واجد شرایط. بسیاری از کشورها هنوز هم در تلاش برای ارائه این مزایای جدید.

“برای سال, دولت, بیکاری سیستم شده اند با کمبود بودجه روبرو از اداری دیدگاه می گوید:” خانم سیمون-Mishel.

برخی از خبر خوب: اضافی 600 $در هر هفته است که شروع به جریان در اکثر ایالت می گوید: اندرو Stettner یک بیکاری متخصص در قرن بنیاد. پردازش ادعا می کند به نظر می رسد به بهبود او می افزاید: با 71 درصد از ادعا می کند پس از شروع بحران در حال حاضر ثبت نام به عنوان بیمه بیکاری است.

خانم بیلی معتقد است برنامه خود را در انتظار نگه داشته به این دلیل که دفتر را تکذیب کرد زودتر بیکاری ادعای او واصل پس از ترک کار قبلی در ماه فوریه است. تکرار تلاش برای برقراری ارتباط وضعیت و با این کار ثابت کرده اند که بی ثمر و دو ایمیل دریافت از دفتر بودند متناقض و گیج کننده در مورد اینکه آیا او ادعا پذیرفته شد.

حسن نیت ارائه میدهد از Ciara Bailey

Ciara بیلی (راست) خود را از دست داده رستوران اشتغال در ماه مارس و تلاش کرده است به صورت هفته به ثبت نام برای مزایای بیکاری. او است که در اینجا نشان داده شده در یک جشن تولد برای دختر, بروکلین (سمت چپ) در Koppel, پنسیلوانیا, on Feb. 1 در سال 2020 است.

“این بود که آنها به عنوان خوانده شده من پیام و نوشت هر آنچه آنها می خواستند. آنها نمی پاسخ به سوالات و یا هر چیز” او می گوید.

کشش بودجه مواد غذایی

در حال حاضر خانم بیلی و دخترش در حال زندگی کردن $355 ارزش فدرال تغذیه کمک او دریافت شده در مارس 13. او مسئول برای $70 قبض تلفن – او نجات به دفتر بیکاری – اما به لطف سخاوتمندانه مالک او نیست پرداخت اجاره از ماه فوریه.

به تصویب زمان در قرنطینه خانم بیلی و دخترش, بروکلین, راه رفتن بالا و پایین پیتسبورگ تپه عروسک های نوزاد در دو. او می گوید: او لذت می برد و صرف زمان بیشتری را با او, اما آن را نیز دلخراش زمانی که بروکلین او می پرسد برای مواد غذایی او نمی تواند استطاعت و یا چرا او نمی توانید بیرون بروید و بازی با دوستان خود.

“او فقط بیمار از خوردن همان چیزهایی که در حال حاضر و نمی توانند درک کنند که ما نمی توانیم غذا خوردن در تمام طول روز در حال حاضر می گوید:” خانم بیلی. “من کمتر از صد دلار به نام دیروز و او را به چیزهایی که او می خواهد من به او خرید و من پول را ندارد به. شکسته قلب من, شما می دانید. چه کار کنم وقتی که من نمی تواند او را به آنچه او نیاز دارد؟”

خانم بیلی را تجربه عين پنسیلوانیا بیکاری سیستم به نظر می رسد به کار کرده اند در مورد به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری در این بحران است. پنسیلوانیا شروع به پیاده کردن سیستم خود را در سال 2017 شد و در مسیر به رول کردن محصول جدید این سقوط اما اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus دارای طرح میتوانست این طرح است.

تحلیلگران می گویند آمریکا سنبله در افزایش بیکاری است undercounted تا کنون به دلیل بسیاری از خود اشتغالی یا فرفره کارگران نتوانسته اند به فایل ادعا می کند. دولت فدرال 2.2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد ایجاد شده همه گیر بیکاری کمک به گسترش منافع و پوشش این افراد اما متحده هنوز در مراحل اولیه قادر می سازد برنامه های خود را.

در حالی که هیچ سیستم دولتی رفته unstrained برخی از آنها در برخورد با خواسته های جدید بهتر از دیگران است. واشنگتن برای مثال شده است سریعتر از بسیاری از به گسترش استخر از متقاضیان و رول سینه های بزرگ پرداخت.

همراه با استخدام صدها نفر از کارگران جدید در هفته های اخیر (مانند برخی از کشورهای دیگر) واشنگتن بازرسی و نگهداری سیستم خود را پس از سال 2008 سقوط مالی و رکود اقتصادی یک تصمیم گیری است که اشتغال در سیستم سیاست مدیر دن Zeitlin می گوید کمک به آنها را جلوگیری از ادعای پردازش فاجعه است.

در مقابل بیکاری کارگران در فلوریدا مواجه اند خسته کننده به تاخیر می اندازد. همانطور که از هفته گذشته دولت بیکاری سیستم پردازش تنها 4 درصد از 850,000 برنامه های کاربردی از بحران آغاز شد در ماه مارس با توجه به اورلاندو سنتینل.

چرا دولت سیستم های شبهه

سیستم های فاسد خود را به دلیل سفتی و سنی است. بسیاری از آنها چند دهه پیر و نوشته شده بود در COBOL, یک زبان برنامه نویسی طراحی شده و در سال 1959 که از کالج دوره های آموزشی در 1980s. متحده از نیوجرسی در حال تقلا برای پیدا کردن نویسان. و حتی سیستم های جدیدتر لزوما به اندازه کافی انعطاف پذیر که مسئولیت رسیدگی به یک تاریخی سریع افزایش در تقاضا است.

“اکثر کشورهای در حال تجربه معادل [سایبری] حمله در وب سایت خود می گوید:” آقای Stettner از قرن بنیاد. “و حتی بهترین آنهایی که … نه مدرن آنها را در ابر. که محدودیت [خود] توانایی برای بسط و کنترل از راه دور کار می کنند.”

منبع: فناوری اطلاعات مرکز پشتیبانی (یک گروه حمایت از دولت بیکاری-ارتقاء سیستم)

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط ایالات متحده وزارت کار بازرس اداره کل در تشریح این موضوع با استناد به نگرانی های دیرینه از جمله این که “ایالات آهسته بوده است به نوسازی بیکاری سیستم.”

چالش ها شده اند تقویت شده در برخی از کشورها با سیاست های تغییرات در سال های اخیر کاهش می یابد که منافع و یا آنها را سخت تر برای دسترسی به, با توجه به ملی قانون استخدام پروژه در نیویورک است.

خانم سیمون-Mishel در فیلادلفیا می افزاید که سیستم اغلب بهینه سازی شده برای مقامات دولتی به جای کارگران است.

“من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن یک لیست از بهترین شیوه های برای به اشتراک گذاشتن با قوه مقننه اما من فقط می تواند پیدا کردن که در آن نمونه هایی از این پروژه ها اشتباه رفته بود و آنچه اشتباه رفته بود,” او می گوید. “اگر شما در حال رفتن به صرف میلیون ها دلار خود را به روز رسانی تکنولوژی آن باید آن را آسان تر برای کارگران است.”

در عید پاک یکشنبه خانم بیلی رو در دو خط پاسخ ایمیل از بیمه بیکاری در اتاق نشان می دهد او از نظر مالی واجد شرایط برای مزایای بیکاری. او هیجان زده بود. در یک متن به مانیتور گفت: “به طوری که کمی از نور در انتهای تونل امیدوارم.”

چند روز بعد از آن هر چند او هنوز هم نشده است قادر به ارائه یک ادعای بسیار کمتر پول دریافت کرده اند. او نگرانی در مورد توانایی خود را به مواد غذایی و پول تا ماه آینده را تغذیه کمک می رسد.

بنابراین خانم بیلی معمول صبح همان باقی مانده است: از خواب بیدار تماس دفتر صبر کنید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>