کار, استخدام, تصویب اجتماعی فاصله

نامزدهای مصاحبه در اتومبیل های خود را در یک بیان اشتغال حرفه ای منظقه کار عادلانه در Grand Rapids, Mich.

عکس: آدم پرنده برای وال استریت ژورنال

GRAND RAPIDS, Mich.—جفری Cyr چرخ خود را سفید هوندا سدان به یک فضای پارکینگ در نزدیکی یک microbrewery و تاکو مشترک در مرکز نوار در اینجا حدود ظهر به تازگی. به جای مواد غذایی, مشاغل, شد در منو است.

به عنوان کسب و کار بیشتر مجاز به از سرگیری عملیات در سراسر ایالات متحده کارفرمایان در حال توطئه تازه rehiring استراتژی های مانند منظقه کار عادلانه در گرند رپیدز که جذب آقای Cyr و دوست دخترش هانا Vruggink.

در طول پارکینگ-بسیاری غربالگری زن و شوهر و دیگر جویندگان کار نشسته در اتومبیل های خود و ارائه شده استخدام پوشیدن ماسک صورت با اطلاعات اولیه برای امکان تماس مجدد بر روی طیف وسیعی از مشاغل در صنعت نور و کسانی که نیاز به نیروی کار ماهر.

این یک مثال از اینکه چگونه اجتماعی فاصله مورد نیاز برای جلوگیری از coronavirus همه گیر است تغییر شغل و استخدام.

“هر کس می داند که چگونه به انجام این منظقه مواد غذایی در حال حاضر, بنابراین ایده این است که نگاهی به مفهوم و اعمال آن را به آنچه که ما انجام می دهیم” گفت: جنیس Petrini صاحب حق رای دادن محلی از قرار دادن آژانس بیان اشتغال حرفه ای که سازمان فروتنی با حضور در نمایشگاه فرصت های شغلی.

دی قهوه ای از بیان اشتغال حرفه ای صحبت می کند با یک نامزد کار.

عکس: آدم پرنده برای وال استریت ژورنال

پس از صحبت با آقای Cyr یک جوشکار که 20 سال سن و خانم Vruggink که به کار در یک فروشگاه خانم Petrini گفت: خانم Vruggink است که در 20 می تواند مناسب برای منشی محل کار و یا در یک صنعتی خط مونتاژ. “ما می تواند به شما در پیدا کردن چیزی بهتر از آنچه شما در حال حاضر گفت:” خانم Petrini. یک روز بعد از آن بیان صف آقای Cyr با یک full-زمان جوشکاری و موقعیت او گفت:.

وزارت کار داده نمی در عین حال نشان دادن نشانه ای از بهبود در پست شغل با ماه آوریل حدود 5 میلیون listings از حدود 6 میلیون در ماه مارس و کمتر از 2.2 میلیون نفر نسبت به یک سال قبل است. کارگران ظ 1.5 میلیون به تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به ژوئن 13 و 20.5 میلیون نفر از دریافت مزایای در طول هفته قبل از این وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

خصوصی, نظرسنجی, اما, پیشنهاد مقید کردن تقاضا برای استخدام. میلواکی-بر اساس ManpowerGroup گفت: در اوایل این ماه که 60 درصد از شرکت های این بررسی انتظار می رود به بازگشت به prepandemic استخدام سطوح قبل از پایان سال 2020 است.

مراحل اولیه postlockdown استخدام در حال حاضر آشکار چالش ها که نمی شد پیش بینی شده که تعطیلی دولت سفارشات و عوامل دیگر باعث شد شرکت به آتش کردند و کارگران توسط ده ها میلیون نفر در میان یک شناور اقتصاد و بازار کار در اوایل این سال است. به عنوان متحده بازگشایی کارفرمایان هستند نیروبخش برای آنچه که انتظار آنها خواهد بود سیل متقاضیان آنها به کارکنان به خصوص هنگامی که بالاتر مزایای بیکاری صادر شده به عنوان بخشی از بیماری همه گیر امداد به پایان رسیده است.

مدیران صنعت گفت: آماده سازی برای restaffing برجسته هستند سازمانی و حقوقی مانع از مرتب سازی résumés و مصاحبه با نامزدهای تصویری به بازاندیشی کارکنان در اندازه ها و وظایف به عنوان شرکت های آماده برای بسیار متفاوت هنجارهای. این مسائل در بالا آمده است از محل کار-ایمنی استراتژی های طراحی شده برای به حداقل رساندن گسترش coronavirus مانند مصرف کارگران درجه حرارت و نصب پلکسی گلاس بین ایستگاه های کاری.

“آنها تا به حال به آمده تا با playbooks گفت:” پل مک دونالد, ارشد اجرایی, مدیر حرفه ای-خدمات شرکت Robert Half International , Inc. او دیده است شرکت های سرمایه گذاری و صنایع دیگر اتخاذ راه دور استخدام onboarding و کار در حالی که در گذشته تنها اولیه استخدام وظایف ممکن است به کار گرفته شده آنلاین. “آنچه لازم بود را در حال حاضر انجام می شود به آینده” آقای مک دونالد گفت:, و اضافه کرد که خود شرکت تحقیقات نشان می دهد که سه چهارم از کارگران می خواهند کار خود را به شامل راه دور و چشم پوشیدن از دست دادن.

نرخ بیکاری در این بیماری همه گیر کاهش یافته است به طور نامتناسبی در لاتین, زنان بسیاری در صنعت خدمات. در اینجا این است که چگونه جنسیت و نژاد و شغل کمک به تعیین این که چه کسی بیشترین آسیب پذیر در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. تصویر: کریستال تای

رکورد افزایش بیکاری به معنی “توازن قدرت تغییر کرده است به” سوی کارفرمایان اما کار-جستجوی صنعت همچنان در راستای precrisis روز از بیکاری پایین که هر رزومه خوش بود با توجه به Jeffrey K. Rohrs مدیر ارشد بازاریابی افسر hr software advice, Inc., استخدام-نرم افزار ساز در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا. آن را انجام سالانه نظرسنجی که پیدا کرده است که بیش از نیمی از تمام نامزدها درخواست برای موقعیت های بالا مدارک تحصیلی خود را ارائه می دهد و سیستم به مرتب سازی از طریق برنامه های کاربردی.

آندریا L. رایان آتلانتا مبتنی بر کار وکیل در فیشر فیلیپس LLP گفت: او را تماشا او وابسته مشتریان خود را کاهش دهد کارکنان به سرعت زمانی که این بیماری همه گیر رسید. او خواستار آنها در حال حاضر به طراحی روش سیستماتیک برای rehiring بهترین کارگران بدون تحریک تبعیض ادعا شده توسط کسانی که به ارمغان آورد. او گفت: یک نقطه شروع برای کارفرمایان است به خاطر آنچه آنها گفته کارکنان خود را هنگامی که آنها اجازه دهید آنها را بروید.

در منطقه کلیولند بنیاد Software Inc. اضافه شده سه موقعیت در طول این مستند با استفاده از ویدئو کنفرانس, که مایک قصیده شرکت رئیس جمهور گفت: کار می کند اما باعث می شود آن را سخت تر برای قضاوت نامزد برای “مناسب و فرهنگ” و عصبانیت. معمول خود عمل کرد به سوال چشم انداز و سپس راه رفتن آنها را از طریق شرکت امکانات. “وجود دارد هیچ چیز مانند خواندن یک نامزد به صورت چهره به چهره” آقای قصیده گفت.

اعضای یک بیان اشتغال حرفه ای تیم را به پایین اطلاعات اولیه از متقاضیان کار در منظقه کار عادلانه.

عکس: آدم پرنده برای وال استریت ژورنال

تن به تن به عنوان ترکیبی استخدام راه حل منظقه کار نمایشگاه popping تا در مکان هایی از جمله Metairie, La., و Modesto. برای بیان رویداد در Grand Rapids, یک streetside نشانه افتخار “200 + فرصت های شغلی” و بادکنک تزئین مرکز نوار پارکینگ.

در میان اوایل ورود Jermaine Stinson که سوار شدن در یک بسته بندی ون اداره شده توسط یک پناهگاه بی خانمان گفت: او به دنبال کار شبیه به یک شغل ثابت او تا به حال بسته بندی دارو قبل از coronavirus بیماری همه گیر. “من فقط می خواهم آن را به دور و بنابراین هر کس می تواند بازگشت به کار” گفت: آقای Stinson که 43.

با چندین سال تجربه در نور-مشاغل صنعت از جمله بسته بندی اسنک سفارش قطعات و مونتاژ, تاشا خار 40 بود shoo-به بیان تیم برای یک کارخانه موقعیت آن بود که استخدام برای آن خواهد پرداخت 14 دلار در ساعت به بالا از $11.50 او در حال حاضر در یک کار مشابه.

مشاغل در ارائه شامل 14 موقعیت لقب “بالا touchpoint ضد عفونی کننده” در شرکت های محلی است که می خواهد آن مرکز به طور مستمر پاک کردن و انتظار پاک کننده به راه رفتن تا 5 مایل در روز است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما سعی به پیدا کردن یک شغل و یا استخدام یک کارمند در طول همه گیر? چه استراتژی را کار کرده است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

خانم Petrini صاحب بیان حق رای گفت: حضور در این نمایشگاه کمتر از حد انتظار است. او نسبت داده شده است که تا حدودی به کروناویروس مزایای بیکاری—که او گفت: بیا به حدود 20 دلار در هر ساعت—و تا حدی به نگرانی در مورد ویروس.

در مقابل به منظقه عادلانه خانم Petrini گفت: به طور کامل آنلاین رویداد برای کار از خانه حرفه ای خود شرکت میزبانی مه بود و چنان محبوب شد تمدید به مدت چهار روز از یک روز به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

“ما مرتب از دریافت پالس از همه چیز,” او گفت:.

نوشتن به James T. Areddy در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8