یک کارل داروخانه کارمند با پوشیدن یک ماسک و دستکش می رسد به قبول پرداخت از مشتری در اسپن کلرادو.

عکس: Kelsey Brunner/آسوشیتد پرس

بن والدس بود که با پوشیدن یک ماسک صورت در محل کار به تازگی زمانی که سرپرست خود گفت: او را به آن را خاموش کرد و گفت آن را یک تخلف.

آقای والدس, نیویورک شهرستان, قطار اپراتور که با این نسخهها کار بر روی 7 خط تا به حال خریداری یک N95 ماسک را می پوشند در حالی که راه رفتن را از طریق شلوغ اتومبیل به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به مسافران است. او می گوید ناظر به او گفت یک ماسک ممکن است ترساندن مردم است.

اما این ایده از رفتن بدون آن او می ترسم. “ما مردم را از سراسر جهان در این خط,” او گفت:, و اضافه کرد که او نگران آلوده بودن جدید کروناویروس و احتمالا در معرض عزیزان خود را از جمله 68 ساله و مادر.

آقای والدس که 34 سال رو اجازه پوشیدن ماسک خود را هنگامی که حمل و نقل متروپولیتن گفت: 8 مارس که همه کارگران می تواند همین ماسک و دستکش در کار اگر آنها آرزو. “ایمنی خود را و که مشتریان ما اولویت ما است می گوید:” سخنگوی شمس Tarek.

به عنوان تعدادی از ایالات متحده coronavirus موارد مانت محل از فروشگاه ها به بیمارستان ها رو به یک دوراهی که باید مجاز به پوشیدن ماسک و دستکش و هنگامی که. در بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات آن است که یک سوال از نحوه استفاده از منابع در محیط در حال حاضر کشیده به نقطه شکستن. در تنظیمات دیگر برخی از مدیران گفت: اگر استفاده از کارگران خود را, دنده محافظ, مردم در اطراف آنها ممکن است فرض کنیم که آنها بیمار هستند و ممکن است بی ارزش احساس خطر.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نمی توصیه به استفاده از ماسک صورت برای افراد سالم و می گوید آنها باید محفوظ است برای مراقبت های بهداشتی کارگران به خصوص که بسیاری از بیمارستان ها اجرا از تجهیزات حفاظتی. بروس Ribner مدیر پزشکی بیمارستان دانشگاه اموری را جدی واگیر-واحد بیماری های موافق است.

“به طور متوسط برای غیر نظامی راه رفتن در خیابان و یا کار در محل خود از کسب و کار واقعا وجود دارد نه مقدار سود اگر هر,” او گفت:. جدا از مراقبت های بهداشتی کارگران او می گوید: بسیاری از افراد در مواجهه با سرفه یا عطسه افراد به سادگی می توانید انتخاب کنید به حرکت به دور.

اما با توجه به تحقیقات نشان می دهد که این ویروس می تواند گسترش از مردم قبل از نمایشگاه علائم برخی از کارگران که شغل نیاز به تماس نزدیک با مردم در حال آوردن خود به خود دنده به کار به هر حال گاهی اوقات در تضاد با مدیریت بیش از موضوع است.

وال استریت ژورنال به آنا وایلد Mathews می پرسد دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسر FDA اگر ماسک کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. عکس: Eduardo Munoz/ایسنا

یکی هدف Corp. کارمند که به مراقبت برای او زاده با سرطان می گوید او سعی کردم به پوشیدن ماسک در محل کار, اما گفته شد انسان-منابع نماینده که او نیاز به یک دکتر است و توجه به آن را نگه دارید. کارمند بعد رو اجازه او می گوید:. هدف گفته وال استریت ژورنال که کارگران می تواند پوشیدن ماسک اگر آنها می خواهند.

در Frisco, Texas Macy’s , Inc. فروش همکاران گفتند که آنها نمی تواند پوشیدن شخصی ماسک و دستکش به دلیل انجام این کار خواهد ترساندن خریداران یکی از کارگران می گوید. در کارل بنیاد بیمارستان در اوربانا بیمار., اختلاف را شکست زمانی که ماموران امنیتی ارسال شده در خارج از اتاق اورژانس به حال ماسک خود را به طور خلاصه دور گرفته شده یک گارد امنیتی می گوید.

میسی می گوید آن را به طور موقت توقیف تمام فروشگاه های خود را به دلیل شیوع و نمی نظر بیشتر است. کارل می گوید که این کار برای حفظ منابع کمیاب و نگهبانان با بیشتر طولانی مدت قرار گرفتن در معرض بیمار مشکوک به Covid-19 نفر از دسترسی به, ماسک مطابق با دستورالعمل CDC.

سازمان بهداشت جهانی می گوید coronavirus را می توان با لمس کردن سطوح آلوده و یا از طریق قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا exhales. برای به حداقل رساندن عفونت های دولت ها به توقیف, میله, رستوران ها و فروشگاه های غیر ضروری و تشویق “اجتماعی فاصله” است که در آن مردم به ماندن حداقل شش فوت از یکدیگر است.

محل کار را به همین ترتیب تبدیل شده به عنوان کسب و کار بسیاری از مردم را خانه به انجام شغل خود را از راه دور. اما میلیون ها نفر از کارگران ضروری خرده فروشی کارکنان دولتی و افسران ایمنی پرستاری-صفحه اصلی کارکنان و بیشتر—لازم نیست که گزینه. و برخی مانند پرداخت صندوقداران که باید در برخورد با جمعیت وحشتزده خریداران می گویند که حفظ شش پا را از راه دور از مردم به سادگی امکان پذیر نیست.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

دستورالعمل جدید این ماه از ایمنی و بهداشت شغلی هدف دولت برای رسیدگی به نگرانی های چنین می گوید: پگی Otum یک وکیل است که با تمرکز بر ایمنی محل کار. در مکان هایی با جامعه انتقال coronavirus دستورالعمل می گویند افرادی که در مجاورت نزدیک با مردم—به عنوان مثال در مدارس و یا برخی از بالا-حجم خرده فروشی تنظیمات می تواند در نظر گرفته شود در خطر متوسط از قرار گرفتن در معرض. در چنین مواردی OSHA می گوید: تجهیزات حفاظتی مانند دستکش یا یک ماسک صورت ممکن است مناسب باشد.

چنین ارشاد نیست و از نظر قانونی الزام آور می گوید: خانم Otum و کارفرمایان باید تشخیص اینکه آیا اجازه می دهد تا کارکنان به استفاده از چنین دنده. هنوز هم به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی کند یک خطر او می گوید: با توجه به ارزش است.

“آن را مناسب برای کارفرمایان به کارگر نگرانی در مورد ایمنی و سلامت به طور جدی” او می گوید.

کارگران می گویند آنها از ترس نه تنها خود بیمار بلکه خطر ناخواسته آلوده کردن دیگران یک نگرانی است که در خصوص تلفظ در میان کارگران مراقبت های بهداشتی. پرستاران و پزشکان به طور مستقیم درگیر با Covid-19 بیماران نیست به طور معمول پوشانده زمانی که آنها صرف زمان با بیماران هر چند برخی از مراقبت های بهداشتی شرکت تغییر سیاست. در DaVita Inc. ، اجرا می شود که از 3000 سرپایی مراکز دیالیز در ایالات متحده, همه پزشکان مراقبت پزشکان و بیماران خواسته شده است به پوشیدن ماسک, می گوید, افسر ارشد پزشکی جف Giullian.

MTA آقای والدس می گوید: این ماسک ممکن است او را بسیار حمایت می کند. اما او می گوید که او در حال انجام بهترین خود را برای ایمن ماندن. “این زندگی من است” او می گوید. “اگر اپراتورهای قطار مریض خواهد شد که اجرای خط؟”

نوشتن به Te-Ping Chen در te-ping.chen@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de