مانع شکستن حرفه ای فیلم و تلویزیون تهیه کننده-نویسنده Joan Harrison قابل توجه است برای ترکیب آن از بخت خوب و گل نشسته پشتکار.

فاقد هر گونه ارتباط با صنعت سینما در ایالات متحده و یا بومی انگلستان هریسون در بر داشت راه خود را به کسب و کار از طریق محض تصادف: یک دوست به او نشان داد یک آگهی روزنامه برای آنچه که تبدیل به یک منشیگری کار برای مدیر افسانه ای آلفرد هیچکاک.

هریسون parlayed کار با هیچکاک – که در ابتدا درگیر وظایف مانند باز کردن ایمیل و پاسخ دادن به تلفن به عنوان یک تهیه کننده-نویسنده خود متمایز ترین فیلم از اواخر دهه 1930 و اوایل ’40s. بعد او اظهار داشت استقلال خود را با تولید خود مجموعه ای از فیلم به یاد ماندنی برای دیگر مدیران.

هریسون قدرت ماندن در هالیوود می توان به قوت خود تمرکز در یک صنعت است که پس از آن به عنوان در حال حاضر به ندرت فرصت های ساخته شده به آسانی و یا به راحتی در دسترس زنان در پشت صحنه. با وجود این اثر او در سمت چپ بر روی فیلم های که به یاد او نام هریسون هرگز موضوع کتاب در طول زندگی تا به حال. فیلم محقق کریستینا خط نوشته شده “فانتوم بانوی: هالیوود تولید Joan Harrison the Forgotten زن پشت هیچکاک” هم به عنوان یک ادای احترام به هریسون و همچنین به عنوان یک عهد به بزرگ سایه بازیگران معروف, مدیران, در, هالیوود, به خصوص اگر آنها مرد هستند.

در حالی که تصدیق هیچکاک و هریسون کار خلاق با هم خط نمی براق بیش از آنچه که تنها می تواند به عنوان یک در برابر سمی محیط کار. هیچکاک می تواند رفتار boorishly نسبت هریسون به ویژه طی یک حادثه که در آن او به عنوان خوانده شده خاموش-رنگ معابر از جیمز جویس رمان “اولیس” با هدف شکستن از طریق به ظاهر پولادین رفتار است. خط باعث می شود هیچ عذر و بهانه نوشتن “خود را ارکستراسیون در خدمت هیچ هدف ظاهری اما به تحریک یک طرفه و احساسی, استریپتیز, در نظر گرفته شده برای او وابسته به عشق شهوانی, ارضاء.”

هریسون عادت کرده بود به غلبه بر موانع قرار داده شده در مسیر خود را. اگر چه متولد در یک خانواده که انتشار یک روزنامه هفتگی Harrison دلسرد شد هنگامی که او ابراز علاقه در روزنامه کار می کنند و او نیز ملاقات با تعجب زمانی که او اعلام کرد قصد خود را برای رفتن به کالج. هریسون استقامت بر دومی مقدم او با حضور در آکسفورد و سوربن – یافت اما چند حرفه ای رسانه ها برای شور و شوق او را برای داستان سرایی به خصوص داستانهایی که تا به حال یک عنصر از رمز و راز. “همه من بعد از بیست و چهار ساعت یک روز یک قصه خوب,” او گفت:.

موقعیت هریسون برنده بر اساس آن آگهی روزنامه – وزیر به هیچکاک بود که در آن بهترین و شناخته شده برای تان شدیدا از چنین قابل اعتماد نگران کننده تفریحات عنوان “The Lodger: A Story of the London Fog” (1927) – به سختی می توانست صدا مثل یک رویا, اما, به عنوان یک فن از مدیر, فیلم, او به رسمیت شناخته شده و امکانات آن.

و در هریسون (آرکانزاس) هیچکاک را تصرف کرده بود در دوم زن همکار در آنها او را برای کمک در مونتاژ قطعات پازل – اسکریپت, ریخته گری, طراحی بصری – ساخته شده است که تا خود را به یاد فیلم. همراه با هریسون هیچکاک نیز با تکیه بر ذوق و استعداد خود (و تنها گهگاه اعتبار همکار), Alma Reville.

اگر چه زنان در این هیچکاک فیلم بزرگسالان اغلب ناموفق منفعل – فکر می کنم از راه گریس کلی وجود دارد در حاشیه بسیاری از عمل در شاهکار خود “عقب پنجره” (1954) – شخصیت زن در فیلم های خود را ساخته شده با هریسون معمولا عمق و ابعاد.

این یک لیست قابل توجه: Harrison دریافت اعتبار به عنوان فیلمنامه نویس در یک shelfful از هیچکاک بهترین فیلم از جمله “Jamaica Inn” (1939), “خبرنگار خارجی” (1940) و “ربکا” (1940) – دومی دو تا از آن مشبک او نامزد اسکار – اما این عنوان شغلی به نوعی به نظر می رسد کافی نیست. یک یادداشت ساخته شده است که دور در دفتر هیچکاک استعداد عامل با تاکید بر نقش بی نظیر از هریسون به عنوان “ارزشمند به او در ارتباط با خود را “عجیب و غریب سیستم’ از نوشتن تیراندازی خود برنامه زاویه دوربین و غیره.”

در لین حیله گر گفتن Harrison شد یک نوع از ابزار سینمایی بازیکن مسئول بازسازی صحنه به جای تاریخ و زمان آخرین دقیقه مصاحبه از مادلین کارول در “The 39 Steps” (1935) و فشار تولید David O. Selznick اجازه می دهد تا او را قوی تر و کمتر حوصله کیفیت در قهرمان در “ربکا”; Harrison حتی لابی برای ریخته گری لجباز Margaret Sullavan در نقش عنوان بیش Joan Fontaine که در نهایت ستاره دار.

در عین حال با وجود این برجستگی از هیچکاک در این کتاب لین ساکن نیست بی جهت بر نقش خود در هریسون (آرکانزاس) ، به جای خط اختصاص فصل به فیلم های هریسون تولید شده در خارج از سایه اش از جمله شجاعانه تصور و درخشان اعدام فیلم noirs “فانتوم بانوی” (1944) منبع عنوان کتاب است و “سوار بر اسب صورتی” (1947). اگر چه این فیلم به خوبی شناخته شده است که کار خود را با هیچکاک, Harrison شکست زمین جدی با آنها. بازیگر کارول Lynley گفت: “اما برای جوآن من نمی فکر می کنم که ما تا به حال Gale Anne Hurd, کاتلین کندی یا امی پاسکال.”

در اواخر 1950s, Harrison دوباره وارد هیچکاک مدار لطف او کار تولید مجموعه تلویزیونی “آلفرد هیچکاک ارائه است.” هیچکاک ممکن است ستاره اما هریسون به عنوان معمول بود که تابیده. “این نشان می دهد به زیبایی اجرا گفت:” نورمن لوید نیز یک تولید کننده در سری. “این یک رویا است که چرا از آن به عنوان یک افتخار برای او کار کنید.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو