یک سازمان مستقل Ikkut جامو تا به حال ارائه گزارش آن و طبق یافته های خود را با تقریبا 50 لاخ Kanal از زمین است که اختصاص داده شده به مسلمانان در قیمت بسیار کمتر از نرخ بازار در جامو شهرستان. در حال حاضر این موضوع توسط sub-judice در J&K دادگاه عالی. این دادخواست فرستاده شده قبل از دادگاه نشان داد که در لباس مبدل از Roshni عمل سیاستمداران تا به حال قانونی همه غیر قانونی اراضی و اختصاص داده شده به عمد تنها به یک جامعه است. طبق گزارش حدود 90 درصد مسلمانان ذینفع که لذت بردم Roshni عمل در نرخ بسیار کمتر.

چه Roshni عمل می کنند ؟

این Roshni قانون تشکیل به کسب درآمد برای راه اندازی نیروگاه های آبی پروژه های در J&K دولت و از این رو نام “Roshni”. طبق قانون انتقال از حقوق مالکیت از زمین های دولتی به کارکنان آن منوط به پرداخت هزینه تعیین شده توسط دولت است. انتظار می رفت که دولت دولت. این بود که درآمد 25.000 تومان کرور روپیه با انتقال 20 lakh kanals از دولت زمین موجود سرنشینان در نرخ بازار است. وجود دارد چند اصلاح شده در قانون. آن را تحت فاروق عبدالله 1990 به عنوان قطع برای تجاوز در زمین دولت. در سال 2005 مفتی محمد Sayeed را PDP-کنگره دولت آرام قطع در سال 2004. در طول تصدی غلام نبی آزاد قطع شد و آرامش بیشتر به 2007.

کلاهبرداری زمین
این Roshni عمل می کنند که اوراق در ماه نوامبر 2018 سپس توسط فرماندار Satya رفیق ملک که دولت یافت قانون به تلاش برای تغییر جمعیت کل منطقه است. فرماندار ملک را دولت اوراق قانون به دلیل آن بود قادر به پاسخگویی به آن مزایای مورد نظر و به جای آن سوء استفاده توسط ولی سیاستمداران است. دولت دولت. قرار بود برای به دست آوردن 25.000 تومان کرور روپیه اما تنها 76 تومان کرور روپیه و این شد در حسابرسی و حسابرس کل (CAG) گزارش در سال 2014 و آن را مقصر بی نظمی از جمله دلخواه کاهش در قیمت ثابت توسط یک کمیته دائمی و گفت: این انجام شد به نفع سیاستمداران و افراد مرفه. CAG یافت که شده است وجود دارد سقط جنین از Roshni عمل توسط سیاستمداران از J&K. مناطق در جامو شهرستان که دیده می شود افزایش ناگهانی مسلمان جمعیت: Gujjar ناگار Bathindi و Sunjuwan (حمله تروریستی اتفاق افتاده در سال 2018 در Army camp).

سوالات پاسخ داده نشده
چرا سیاستمداران مانند فاروق, مفتی و غلام نبی آزاد به زمین در چنین نرخ های ارزان تر?
چرا Roshni عمل نمی گیریم که آن را موفق به تولید درآمد طبق انتظارات خود را?
چرا زمین داده شد به یک جامعه خاص ، تقریبا 90 درصد مسلمان بودند.
آن را بزرگ توطئه توسط ولی سیاستمداران برای تغییر جامو جمعیت شناسی?
شد, حمله تروریستی در سال 2018 در Sunjwan (زمین بزرگ در این منطقه داده شده به مسلمانان تحت Roshni عمل) Army camp با توجه به تغییر در جمعیت شناسی?

آخرین توسعه:

رئیس دادگستری گیتا Mittal دستور داد که تمام سوابق مربوط به این مورد ارائه می شود قبل از دادگاه در مارس 18. “دادگاه عالی باید تصمیم گیری در مورد انتقال پرونده به نوبت در روز شنبه [مارس 18]” گفت: مدافع Ankur Sharma که در زمینه منافع عمومی دادخواهی (PIL) در این مورد که گفته میشود شامل بی نظمی در زمین سهمیه به لحن ~25,000 کرور. هفته گذشته دیوان عالی کشور اخراج کرده مذاکرات توسط وزیر سابق عبدل غنی Kohli در مقابل منظور از J&K بالا دادگاه در یک مورد در برابر موسسات آموزشی اجرا و متعلق به توسط خانواده اش در جنگل زمین در روستای Nowabad از Sunjwan در جامو. J&K دادگاه عالی خواسته بود جامو مقامات در مورد بالا بردن ساختمان های پیچیده بر روی زمین جنگل. مورد را به محل موردتوجه وتماشای عموم هنگامی که مدافع Ankur Sharma به دنبال جهت CBI اعتراض به تجاوز از دولت. زمین. این مدافع Ankur شارما در آمار لیست تروریستی Hizbul Mujaheedin چرا که او در معرض بسیاری از موارد فساد در J&K دولت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im