پس از لغو 370/35A در مورد وضعیت ویژه از J&K توسط پارلمان نخست وزیر داشته باشید شروع روند دموکراتیک توزیع بیش از قدرت سیاسی به مردم محلی و همچنین مرمت استقلال ‘به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است’. او تکرار همان تضمین در روز شنبه در حالی که صحبت کردن به Apni نمایندگان حزب. کارهای بزرگ و دشوار است با توجه به خشونت سرند جو همراه با منافع مختلف محله از جمله حاکم موسسات برای دهه ها با هم و ناگهانی تصمیم دولت برای لغو وضعیت ویژه دولت است. از آن پس اتحادیه های دولت قرار گرفته است عظیم انتقادات و فشار پایدار از جمله از محله های بین المللی برای بازگرداندن محدود آزادی آزادی رهبران سیاسی و فعالان و بازگرداندن روند دموکراتیک. دولت همچنین تلاش شده است انجام این کار البته با احتیاط بیشتر و با دقت در حال حرکت کمی به سمت. بسیاری از بازداشت رهبران در حال منتشر شد به تدریج محدودیت در ارتباطات و اینترنت شده اند تا حد زیادی برداشته ساخت توده ها بیشتر و راحت تر. بیشتر قابل ملاحظه ای مهم و بزرگ برنامه های اقتصادی انجام شده که نتایج عملکرد تولید قابل توجهی اشتغال برای جوانان محلی آنها را درگیر در رفاه.

انتشار فاروق عبدالله یک گام عمده است که ممکن است پس از آزادی از دیگر رهبران دولت است. این به طور طبیعی, به دنبال درخواست از دولت و احزاب اصلی برای آزادی رهبران خود را تضمین شرکت در متعاقب آن panchayat انتخابات که در حال حاضر معوق در نور گفت: درخواست. این یکی از مهمترین و خوش حرکت توسط مرکز سنگ فرش راه صادقانه و محتاطانه روند دموکراتیک در منطقه است. این نیز در انطباق با تضمین های داده شده توسط نخست وزیر به این کشور است.

این panchayat انتخابات در موعد مقرر نیز به دنبال انتخابات اولین مجلس شورای ملی. مقصد نهایی خواهد بود که استقلال از خاک است. وجود دارد اما یک زن و شوهر از عوامل که اثر و رفتن به یک راه طولانی در شکل دادن به آینده منطقه – اجتماعی سیاسی و از همه مهمتر از لحاظ اقتصادی.

اولا J&K که در آن رهبران منتشر خواهد شد و انتخابات به Panchayat برگزار خواهد شد که شرکت های مختلف خاک در دسترس نباشد – a به طور مستقیم به اداره قلمرو توسط مرکز. احزاب سیاسی, از این رو, نیاز به پذیرش و درک این واقعیت و باید از رفتن به در حال حاضر حل و فصل بحث در مورد وضعیت منطقه است. همه دارندگان سهام به خصوص احزاب سیاسی باید تلاش شرکت کننده در روند سیاسی منجر به به دست آوردن استقلال برای منطقه است. هر گونه انحراف از این مسیر تنظیم خواهد تنها تاخیر در روند و هزینه از صمیم قلب به این منطقه است.

ثانیا در حالی که دولت در حال حرکت به جلو در نظر گرفتن گام های مثبت نسبت به آن قسم خورده و اهداف تمام احزاب سیاسی این منطقه – به ویژه این همایش ملی (NC) و مردم حزب دموکرات (PDP) – باید دیده در نظر گرفتن طرح های در راه مثبت با همه صداقت. NC است که نقش بیشتری به بازی پس از آن حکومت پس از آن دولت برای بسیاری از سال است. Farooque عبدالله ممکن است به خوبی تنظیم تن است که ترین رهبر ارشد دولت شده داشتن یک شریک فعال در بسیاری از نقاط عطف دولت و شناخته شده بسیار تاکید و قوی در او ارسالی شده با برکت قانع کننده مهارت. NC شده است یکی از شرکای NDA فاروق عبدالله که یکی از اعضای کابینه و آن را به خوبی انجام خواهد داد همگام با آن بیشتر به صورت هدفمند و گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است برای مردم در آن ادعا می کند به نمایندگی و خدمت می کنند. PDP بیش از حد اخیر بود شریک و آن را به خوبی انجام خواهد داد برای فراموش کردن بیمار بخواهد حداقل برای زمان حال. آن خواهد بود که دو طرف آن را مهم ترین نقشی که در شکل دادن به سرنوشت دولت است.

ثالثا همه احزاب در همکاری با این مرکز باید دوری می گزیدند و نگه داشتن دور تفرقه pro پاکستان عناصر و unitedly دلسرد مخل طرح است. این امر می تواند کاملا طبیعی است که جریان اصلی رهبران حزب خواهد بود با نزدیک شدن توسط این عناصر با توجه به برهم زدن و مختل دموکراتیک ابتکار. برای آنها بیشتر علاقه مند به بازی قربانیان قبل از اینکه جامعه بین المللی است. آنها همچنین بسیار علاقه مند درخواست به اندازه بودجه و به این معنی است که ممکن است از مرز. جریان اصلی احزاب بنابراین باید از نگه داشتن یک فاصله امن از آنها. آن خواهد بود که احزاب اصلی که در نهایت به حکم دولت و هر misadventures تنها می تواند مضر به منافع خود در زمان آمده است.

چهارم این مرکز باید ادامه عنوان نهاد بی طرف بازی تا حد زیادی نقش یک مربی و تسهیل و باید آن را حداقل برای زمان حال خودداری از دیده می شود به عنوان بازی بی جی پی کارت. BJP باید نه بیشتر و البته نه کمتر از یک سیاسی بازیکن و نباید مبادرت به عنوان یک برادر بزرگ. در غیر این صورت تمام هند معمول استقرار حزب خواهد بود مفید در این دولت و این امر پتانسیل ایجاد یک قابل اجتناب زنده آتش و شعله. محلی BJP باید تغذیه خود را برای تبدیل شدن به یک جایگزین مناسب برای NC/PDP که در نمایشگاه به جای پا با قوانین عادلانه از این بازی است.

Fifthly مرکز را به شکل یک حزب هیئت در دوره به دلیل برای بازدید از دولت انتخاب محتاطانه رهبران احزاب داشتن مناسب و کافی مختصر در مورد وضعیت زمین. ملی احزاب هم باید قبول این واقعیت دوری می گزیدند غرقه شدن در ارزان سیاست در این فوق العاده حساس نشد. پس از همه, وجود داشته است, صدای حمایت از دولت حرکت واگرد 370/35A از سراسر احزاب و لحن مثبت و توجه داشته باشید باید پیروز شویم. مرکز باید تلاش رسیدن به یک اجماع وسیع دموکراتیک نقشه راه است که آن را در نظر دارد را برای منطقه است.

مهمتر از همه نهادهای سیاسی باید با هم کار کنند برای اجتناب از هر گونه تفرقه تلاش و خشونت در منطقه است. همه نگران باید حمایت مرکز که قوانین منطقه به عنوان در حال حاضر برای جلوگیری از خشونت بی رحمانه و ما ایجاد امنیت باید همه پشتیبانی از همه ما است. اگر برخی از ما خودمان انتقاد خود ما استقرار جوامع بین المللی را سرقت و استدلال ما آمد بر ما. اگر همه ما واقعا احساس می کنید که J&K باقی مانده است ما بخشی جدایی ناپذیر ما باید منعکس کننده همان احساسات در رفتار ما بیش از حد.

و اجازه دهید ما نیست صحبت از جوامع با اکثریت در مقابل اقلیت – در حالی که صحبت کردن در مورد هر چیزی برای منطقه است. بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده در حال حاضر و کسانی که به اندازه کافی باید. می تواند به ما نشان دهد و ما با هم و جذب مردم ما در این منطقه با ما و تکمیل روند!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im