Jio و نیاز به تعمیرات اساسی از هند نظارتی رژیم

مجمع عمومی سالیانه Reliance Industries برگزار شد روز گذشته نمایش جالب تحولات جدید است. برجسته ترین شرکت ادعا می کنند که آن را طراحی کرده و توسعه کامل 5G راه حل از ابتدا و همکاری خود را با گوگل به طور مشترک توسعه یک سیستم عامل آندروید برای گوشی های هوشمند به میزان قابل توجهی پایین تر از هزینه های خود را.

صرف نظر از این که چگونه این اطلاعیه بازی کردن بتن در شرایط غیر قابل برگشت روند در دنیای فناوری ارتباطات است قدرت غول سیستم عامل به بسته نرم افزاری برنامه های متعدد. یک پلت فرم مانند Jio می تواند یک نقطه ورود برای نیازهای بی شمار مانند خرید, پرداخت, اخبار و سرگرمی.

ادامه: گوگل به پرداخت RIL تومان 34,000 cr برای 7.7 درصد از سهام خود در Jio سیستم عامل

تکامل از چند غول سیستم عامل باعث شده تحقیقات خود را تنظیم. در حالی که این سیستم عامل اهرم اقتصاد مقیاس به نحو احسن ارائه خدمات نیز وجود دارد که از ترس بسته بندی ساسات رقابت از پتانسیل disruptor عامل در یک تو رفتگی در دیوار. بنابراین دولت باید به منظور بالا بردن بازی خود را در تنظیم تکنولوژی در حال ظهور. آن را نمی توان در همان اصول است که جلوگیری از انحصار در سیمان یا فولاد است. هند نظارتی رژیم به آورده همگام با این تغییرات باعث پیشرفت های تکنولوژیکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de