گوهر در تاج: این Covid-19 شیوع خواستار جهانی شدن نه کمتر

در میان بزرگترین و مهمترین رویدادهای رخ سیاره زمین از آن زمان cohered به وجود برخی از 4.5 میلیارد سال پیش یکی نسبتا به تازگی رخ داده است – تنها برخی از 66 میلیون سال پیش. یک ستاره دنباله دار و یا سیارک در حدود 15 متر گسترده ناودان به شبه جزیره یوکاتان در حال حاضر روز مکزیک در سرعت 72,000 کیلومتر در ساعت رها کردن یک انفجار در حال حاضر حدود 37.4 میلیارد بار قوی تر از بمب هسته ای هیروشیما. وجود دارد هیچ انسان بر روی این سیاره به ثبت این رویداد است. اما دانشمندان که آن را نمیفهمد از شواهد زمین شناسی باید drily مشاهده شد که در آن یک روز بد به یک دایناسور – پرکارترین بزرگ گونه از زمان که آن اتفاق افتاد. هلاک شدند.

Uday Deb

در مقابل coronavirus رویداد نسبتا آهسته حرکت همه گیر. آن را به کافی توجه کنید به نوع بشر از زمان Covid-19 فکر به یک منشاء حیوانی منتقل شد به انسان در ووهان چین در ماه نوامبر گذشته. در واقع قبل از 8-12 هفته که Covid-19 گرفت به حضور خود در سراسر جهان احساس – دایناسورها کردم تنها یک 8-12 دقیقه heads-up – بشر هشدار داده شده بود توسط خود پیشرو coronaviruses مانند سارس و MERS.

اما تا حد زیادی آنها را نگه داشته و با بیشتر مرگبار ویروس ابولا در خلیج خاصی وجود داشت smugness در جهان چگونه در ابتدا مشاهده Covid-19. همچنین آن را فراموش کرده: در مقایسه با سال 2003 که سارس پدید آمده از یک خفاش نعل اسب در استان یوننان چین در 2019/2020 به مراتب موثر تر و بی بند و بار آن تجارت و مردم گسترش در سراسر جهان است.

حتی فیلم های مبتنی بر قاتل ویروس تم نیست تکان خوردن جهان است. با تشکر بسیار بدخیم هوایی هند است که خود را به روز نکرده مسافت های طولانی سیستم سرگرمی برای سال یکی رو به تماشای 2011 دانلود فیلم Contagion در حالی که پرواز از دهلی نو به واشنگتن پس از اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند حتی به عنوان Covid-19 بالدار غرب است. فیلم شروع می شود در روز دو از سرایت هنگامی که زن های اجرایی بث Emhoff, بازی های برگزار شده توسط گوئینت پالترو فرو می ریزد و در خانه اش در آمریکا پس از بازگشت از یک سفر کسب و کار و به جایی که او قرارداد Covid-19 مانند ویروس. قبل از اینکه طولانی, مردم در حال مرگ هستند مانند مگس در سراسر جهان است.

آن است که تا پایان فیلم آن روز یکی از همه گیر نازل شده است. یک جنگل است که قطع در چین است. آواره خفاش بال بال زدن به یک جای کثیف. یک بچه خوک که خورده است بت انداختن است و پس از آن در حال آماده شدن برای صرف شام توسط یک آشپز در یک صدای فش فش رستوران در ماکائو. آشپز است به طور ناگهانی به نام از آشپزخانه که در آن او از دست زدن به گوشت – به ملاقات و خوش آمد می گوید کسی که شام میخورد Paltrow. او فقط دستمال مرطوب دست خود را در صحن می رود, حرکت دست خود به شمار برای عکاسی از خود. این ویروس شروع سفر خود را.

شکر خدا Covid-19 در حالی که خطرناک است به مراتب کمتر کشنده از پاتوژن در سرایت است که به تولید یک مرگ و مير 30 درصد و کشته شدن 26 میلیون نفر در سراسر جهان است. آن است که در نهایت کنترل شده توسط یک واکسن ساخته شده توسط یک دانشمند محقق که را به خودش تزریق به بررسی اثر بخشی آن. اینکه آیا یا نه یک شبیه معجزه و یا دستیابی به موفقیت خواهد رخ می دهد در زندگی واقعی, واقعیت این است Covid-19 نیست فوق العاده کشنده است. فراتر از Dr مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق حمایت دارد و امیدوار کننده نشانه هایی که یک کوکتل مواد مخدر می تواند در کاهش اثرات آن.

این بیماری همه گیر خواهد شد و در نهایت فروکش. برخی از افراد حتی ممکن است به عقب نگاه کنید و تعجب می کنم اگر ما overreacted. بیشتر بدبینانه وای برخی از آنها متوقف نشده مهمانی با وجود بحران کنونی محاسبه ممکن است که اجازه می دهد سالخورده و ناتوان هستند که بیشتر در معرض آن – به مرگ می دهد اقتصاد جهانی یک دست انداز, صرفه جویی در سازمان ملل هزینه مراقبت از سالمندان حقوق بازنشستگی و تامین اجتماعی و غیره.

اما یک چیز قطعی است: زندگی هرگز همان خواهد شد دوباره – برای جوان و پیر برای کشورها و اقوام است. درس کشیده خواهد شد هر دو در فرد و در سطح جهانی است.هر دو مردم و ملت خواهد بود بیشتر هوشیار و با احتیاط از هر یک از دیگر. از ژئواستراتژیک در آغوش به شخصی دادن طیف گسترده ای از پروتکل ها را تجدید نظر شود. برخی از موانع و تعصبات – هر دو جسمی و ذهنی است که پدید آمده در طول زمان بحران ممکن است به تثبیت. Globalists و isolationists خواهد استدلال می کنند و حتی بیشتر به شدت در مورد ماهیت روابط بین المللی تجارت و مهاجرت.

در حال حاضر برخی از جهانی نتایج شروع به پدیدار شود. در حالی که چین برای مدت طولانی اقتصادی گلخانه در صندلی داغ ما نشان داده تا بد. این اولین بار است که بزرگ بین المللی بحران در دوران مدرن که در آن آمریکایی ها شکست خورده اند به منجر شود. یک ملت ساخته شده است که یک هواپیمای جنگی یک ساعت و یک کشتی جنگی یک روز در طول جنگ جهانی دوم یافت شده است که مایل – قادر به ارائه ماسک و دستکش و هواکش و کیت های آزمایش برای مردم آن است. داشتن منشأ این ویروس در چین به نظر می رسد به مراتب بیشتر در کنترل اوضاع حداقل در آن چمن است.

اما به عنوان انقراض دایناسور قسمت نشان داد یک فاجعه جهانی رویداد نمی شناسند مرزهای, که هر دو مصنوعی و های اخیر در این سیاره تاریخچه و timespan. هر ملتی که dodges بعدی آخرالزمانی شهاب بعدی یا تمدن-پایان پاتوژن است و نه انجام آن را برای خود بلکه برای بشریت به دلیل مخرب رویدادهای جهانی هستند نه انتخابی. آنها نمی, اعتصاب یک ملت و یدکی و آنها را متوقف نمی در مرزهای.دیوار و قرنطينه هستند محدود استفاده بیش از مدت زمان محدود. تمام این نشان می دهد آینده نهفته در بیشتر نه کمتر خواهد آورد به طوری که مشکلات اعم از rogue پاتوژن و یا ولگرد شهاب سنگ می تواند به سرعت رله و راه حل را می توان ابداع به همان اندازه سریع است. ما همه در این با هم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو