ژاپن آبه وسیعتر وضعیت اضطراری به تمام ملت

فندک ترافیک پا از حالت طبیعی در روز سه شنبه در Shibuya عبور در توکیو است که تحت یک وضعیت اضطراری از هفته گذشته.

عکس: یوجین Hoshiko/آسوشیتد پرس

توکیو—نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در سراسر کشور وضعیت اضطراری تحمیل بیشتر اقتصاد-خفقان اقدامات در کشور بود که عمدتا اجتناب آنها بود.

اعلام مبلغ به اذعان است که تلاش خود را برای حفظ کشور در حال اجرا به طور معمول تا به حال در معرض آن را به یک پتانسیل افزایش شدید عفونت کروناویروس—یک پتانسیل درس برای ایالات متحده و کشورهای اروپایی هستند که با وزن هنگام و چگونه برای از سرگیری فعالیت های روزمره.

آقای آبه گفت که او برنامه ریزی شده قوانین به حدود 1000 دلار به صورت نقدی به هر فرد در ژاپن برای مقابله با ضربه ای از محدودیت های معکوس زودتر طرح است که باید محدود پرداخت به برخی از تلاش خانواده ها.

برای بسیاری از مارس, فروشگاه ها, رستوران ها و دفاتر در ژاپن شد تا حد زیادی باز کنید به طور معمول سه روز آخر هفته مارس 20-22 که در آن بسیاری از رفت و به نظر شکوفه های گیلاس به نظر می رسد به کمک به افزایش عفونت.

ژاپن تعداد عفونت شده است دو برابر شدن هر هشت روز و در صدر 9,000 در روز پنج شنبه اگر چه شمارش ممکن است تحت تاثیر قرار بیشتر تست. تعداد مرگ و میر افزایش چهار شنبه 17 بالاترین تک-بعد عوارض برای رسیدن به 136. بالغ هنوز هم به خوبی در زیر سطح در آمریکا و اروپا است.

“ما به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کاهش فرد-به-فرد تماس حداقل 70% و ترجیحا 80%” آقای آبه گفت. به نام او بر مردم به سفر و دور از خانه خود در منطقه است.

کروناویروس و اقتصاد

  • رهبران کسب و کار اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به طور چشمگیری افزایش Coronavirus تست
  • آلمان به تدریج شروع بازگشایی اقتصاد در هفته آینده
  • Coronavirus تعطیلی مسدود عصری برای اقتصاد آمریکا در ماه مارس

نخست وزیر گفت که او تردید برای سرکوب روزمره کسب و کار و اوقات فراغت به دلیل ترس خود را در مورد تلفات اقتصادی. او تغییر دوره در 7 آوریل با اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و دیگر شهرهای بزرگ. حدود 80% از مردم فکر حرکت در آمد خیلی دیر با توجه به Kyodo News نظرسنجی.

با اورژانس در حال حاضر در سراسر کشور, ضربه به اقتصاد است به احتمال زیاد به رشد شدید تر است. اگر چه آن است که هنوز هم نسبتا سست گام با استانداردهای جهانی—کسب و کار نیست مجبور به بستن و مردم نیست جریمه برای ترک خانه های خود را—بسیاری از آنها به طور داوطلبانه محدود کردن فعالیت های خود را.

اورژانس ادامه خواهد داد تا زمانی که حداقل مارس 6, پوشش طلایی هفته تعطیلات زمانی که بسیاری از به طور معمول سفر در قطار و هواپیما در سراسر کشور است.

“این است که فوری به گام برای به حداقل رساندن جنبش مردم در طول تعطیلات طولانی” گفت: وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا.

شرکت های بزرگ آغاز کرده اند خاموش کردن عملیات. Toshiba Corp. گفت: آن گیاهان و دفاتر فروش در سراسر کشور خواهد دید مارس 20 تا حداقل مارس 7, در حالی که Toyota Motor Corp گفت: آن را خواهد دید بسیاری از خودرو های داخلی کارخانه برای روز اضافی در آوریل و مه. تعداد بازدید کنندگان به ژاپن کاهش یافت 93 درصد در ماه مارس با دولت محرومیت از ورود به بسیاری از خارجی ها, پاک کردن هزینه های گردشگری که به حساب برای نزدیک به 1 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال گذشته است.

به طور کلی, اقتصاد ژاپن است که به احتمال زیاد به کوچک و در مقیاس سالیانه با سرعت از 22 درصد در سه ماهه جاری با توجه به اقتصاددانان در UBS.

آقای آبه گفت: دولت برنامه ریزی شده برای هر فرد 100,000 ین کمی کمتر از 1000 $در تحت قانون است که می تواند مجلس تصویب و به زودی به عنوان این ماه است. که در پاسخ به انتقاد از هر دو مخالف و حاکم-حزب قانونگذاران در مورد قبلی طرح که از 300 ، 000 ین به خانواده های مبتلا به افت زیادی در درآمد.

Natsuo جالب رهبر یک حزب تاریخ در ائتلاف حاکم گفت که تحت زودتر طرح “دسترس خواهد بود بسیار محدود” و نوار قرمز می تواند باعث تاخیر در گرفتن پول نقد به مردم است. “ما باید برای ایجاد سریع قضاوت داده dire straits مردم در,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به پیتر Landers در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im