ژاپن گزارش 41 جدید کروناویروس عفونت در قرنطینه بوش کروز

در الماس شاهزاده مسافران داده شده است دماسنج برای نظارت بر دمای بدن خود را.

عکس: kim kyung-hoon/ایسنا

توکیو—ژاپن گزارش 41 مورد جدید از رمان coronavirus عفونت در میان مردم در یک بوش کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو بالا بردن مجموع به 61.

کشتی حمل در اطراف 3,700 مسافران و خدمه را تولید کرده است یکی از بزرگترین خوشه های عفونت کروناویروس در خارج از چین است. منشاء شیوع در کشتی الماس شاهزاده خانم است که تصور می شود 80 ساله که در سمت چپ این کشتی در هنگ کنگ میدوی را از طریق دو هفته کروز در سراسر آسیا.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: 21 از موارد جدید گزارش جمعه شد و مسافران ژاپنی. تمام خواهد شد گرفته شده برای بیمارستان ها در روی زمین است. دیگران از کشتی زودتر تایید به این ویروس نیز در حال درمان در روی زمین است. کشتی لنگر انداخت در بندر یوکوهاما.

به طور جداگانه ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه گفت: غیر ژاپنی به مسافران در کشتی کروز با توجه به برقراری تماس در ژاپن به زودی نمی شود مجاز به پیاده به دلیل نگرانی در مورد گسترش ویروس.

کشتی Westerdam است که برنامه ریزی شده را به یک سری از توقف در ژاپن از روز شنبه. کشتی اپراتور Holland America Line در بیانیه ای گفت: آن را به حال شده است به اطلاع دولت ژاپن که کشتی نمی شود مجاز به تماس در بنادر. آن گفت: کشتی نیست در قرنطینه هستند و هیچ مورد شناخته شده از coronavirus در هیئت مدیره.

در الماس شاهزاده مسافران داده شده است دماسنج برای نظارت بر دمای بدن خود را و گفت: برای هشدار خدمه اگر آن را بالای 37.5 درجه سانتیگراد (99.5 درجه فارنهایت).

یک زن دارای یک پرچم است که بار خوانده شده “کمبود دارو” در الماس شاهزاده خانم.

عکس: kim kyung-hoon/ایسنا

در مجموع 273 نفر در کشتی با تب و علائم مانند یا که تماس نزدیک با مسافری که در هنگ کنگ شد و بعد از تایید به ویروس مورد آزمایش قرار گرفتند در اوایل این هفته برای عفونت ممکن است. تمام نتایج حاصل از این آزمون در حال حاضر دریافت شده است. مسافران در کشتی بودند گفت: روز دوشنبه آنها را مجبور به ماندن در کابین به صورت دو هفته قرنطینه دوره است.

برخی از مسافران از کابین با ویندوز شده اند مجاز به پیاده روی در فوقانی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. آنها داده شده است دستکش و ماسک و گفت: برای حفظ فاصله خود از یکدیگر به عنوان یک اقدام احتیاطی در مقابل ممکن است گسترش ویروس با توجه به اطلاعیه در کشتی.

تامی اسمیت 73 ساله بازنشسته مدیر مدرسه ابتدایی از جنوب کالیفرنیا است که مسافر در کشتی گفت: او بیش از حد نگران افزایش در تعداد موارد عفونت های ویروسی.

“ما هنوز هم در ارواح خوب,” او گفت:.

در مورد 3,700 مسافر و خدمه در کشتی کروز مستقر در ژاپن در حال قرنطینه در این کشتی پس از حداقل 20 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus. یک مسافر صحبت در مورد وقت خود را روی الماس شاهزاده خانم. عکس: بهروز مهری/گتی ایماژ

نوشتن به Alastair گیل در alastair.gale@wsj.com و Suryatapa باتاچاریا در Suryatapa.Bhattacharya@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو