ژاپن محدودیت اجتماعات بزرگ برای خنثی کردن Coronavirus

سازمان از توکیو ماراتن کاهش می یابد 30,000 تعداد شرکت کنندگان در آن را اجازه می دهد. دونده در یک Feb. 16 ماراتن در کوماموتو غرب ژاپن.

عکس: آسوشیتد پرس

توکیو—ژاپن آغاز شده است تعلیق عمده مجامع عمومی برای مقابله با گسترش Covid-19 تعداد موارد جدید به سرعت بالا می رود و باعث می شود این کشور یکی از بزرگترین سایت های عفونت در خارج از چین است.

روز جمعه در توکیو متروپولیتن دولت گفت: آن را نمی خواهد نگه دارید و رویدادهای مهم مانند مراسم فارغ التحصیلی مدرسه و امتحانات ورودی برای سه هفته از طریق اواسط ماه مارس بر اساس توصیه های کارشناسان. شهر اوزاکا در زمان تطبیق گام.

ردیابی Coronavirus

  • مرگ و میر می ایستد در بیش از 2,200.
  • در سرزمین اصلی چین بیش از 75 ، 000 نفر تایید شده است آلوده.
  • شیوع بیماری در زندان ها بی درنگ نگرانی در مورد ناشناخته خوشه.
  • کره جنوبی گزارش داد یک پرش در موارد جدید با اکثر مرتبط megachurch.
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

یک سخنرانی عمومی توسط امپراتور Naruhito برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه خود 60th birthday, لغو شد و کسب و کار در حال محدود کردن جلسات بزرگ. Honda Motor Co. گفت: آن را لغو هر گونه رویداد با بیش از 100 شرکت کنندگان در حال حاضر.

از جمعه وزارت بهداشت گفت: 105 نفر در ژاپن تشخیص داده شد با رمان کروناویروس که باعث این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19. این رقم را شامل نمی شود بیش از 600 نفر آلوده در یک سفر دریایی کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما. سه ژاپنی فوت کرده اند این بیماری از جمله دو نفر از کشتی.

“اکنون زمان مهمی برای تلاش به گسترش عفونت” رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: در یک به طور منظم در کنفرانس خبری. او گفت: دولت نبود الزامی ممنوعیت رویدادهای اما “می پرسد مردم و کسب و کار همکاری کنند.”

ژاپن حاکم حزب لیبرال دموکرات است به طور نامحدود به تعویق افتاد سالانه خود کنفرانس حزب در ابتدا برنامه ریزی شده برای 8 مارس. بسیاری از شرکت های بزرگ به طور معمول نگه توده استخدام رویدادها در بهار در پایان ژاپن در سال تحصیلی که در حال حاضر به نام خاموش. سازمان از توکیو ماراتن قطع بیش از 30000 عمومی دونده از مارس 1 مسابقه با استناد به نگرانی در مورد گسترش ویروس.

سالن های کنسرت و سینما در ضمن هنوز ساخته نشده تغییرات عمده برای عملیات خود و با عجله ساعته قطار در توکیو باقی می ماند شلوغ است.

مربوط تصویری

عنوان پایان قرنطینه افراد مجاز به شروع ترک coronavirus زده الماس شاهزاده ژاپنی, مقامات بهداشت گفت: دو مسافر زودتر در بیمارستان بستری بود درگذشت. عکس: تاکاشی AOYAMA/گتی ایماژ

Masahiro کامی یک متخصص بیماری های عفونی گفت: او در شک و تردید است که تعلیق برخی از رویدادهای عمومی خواهد تاثیر قابل توجهی در گسترش ویروس. “رفت و آمد در قطار بسته بندی شده به عنوان مثال است راه بدتر از در نظر گرفتن بخشی در توکیو ماراتن” او گفت:.

دکتر کامی که ریاست یک سازمان غیر انتفاعی به نام حکومت پزشکی موسسه تحقیقات گفت: رسانه ها تمرکز بر روی چند مورد از بیماری های جدی از coronavirus عفونت در ژاپن در حال ایجاد یک وحشت بیش از این نیاز به انصراف از حوادث.

در حالی که ژاپن در ابتدا یک تعداد انگشت شماری از موارد مربوط به افرادی که آمده بودند از ووهان مرکز بیماری همه گیر در چین یا تماس مستقیم با کسی که از ووهان افزایش موارد در هفته گذشته شامل بسیاری که مسیر از عفونت روشن نیست. موارد span از هوکایدو در شمال اوکیناوا در جنوب.

بیش از 1000 نفر متحرك از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بین پنج شنبه و جمعه و آنها وارد ژاپن بدون محدودیت در حرکات خود را. همه کسانی که مسافران آزمایش منفی برای ویروس, اما در برخی از موارد مردم باید آزمایش مثبت پس از یک تست منفی—از جمله دو مورد گزارش جمعه در استرالیا که با ارسال یک پرواز به ژاپن برای بازگرداندن شهروندان شده بود که در کشتی.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

هواپیمای حامل کانادا کشتی کروز مسافران خانه فرود آمد جمعه به عنوان یکی از بازگرداندن اسرائیلی ها.

یک خطر برای ژاپن از گسترش این ویروس است که اختلال به المپیک قرار بود در توکیو برگزار شد از جولای 24. اعضای کمیته بین المللی المپیک و کمیته سازماندهی برای بازی هفته گذشته گفت: این مسابقات خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده اما در روز پنج شنبه یک تست رویداد برای پارالمپیک که مجموعه را پس از بازی های المپیک به تعویق افتاد به دلیل ویروس.

گسترش این ویروس همچنین ممکن است وزن بر حضور در احزاب در پارک ها برای ژاپن گیلاس شکوفه مشاهده شود. آخرین پیش بینی ها نشان می دهد شکوفه های گیلاس گل ممکن است اوج در توکیو منطقه در اواسط ماه مارس بسیار زودتر از معمول سال است.

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر

  • ژاپن در دفاع از دست زدن به کروناویروس زده کشتی کروز
  • چگونه یک کنفرانس سنگاپور Spead ویروس
  • نه فقط نایک و اپل: ویروس مختل کسب و کارهای کوچک
  • چرا بسیاری از کسب و کار خواهد شد در قلاب برای ضرر و زیان
  • در داخل ایالات متحده Coronavirus قرنطینه: اشتیاق برای راحتی خانه

نوشتن به Alastair گیل در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im