ژاپن مسائل حکم برای سه مرد مظنون به کمک به Ghosn فرار

Carlos Ghosn در بیروت در Jan. 8. عکس: محمد azakir/ایسنا

توکیو—یک دادگاه در روز پنج شنبه با صدور حکم دستگیری سه آمریکایی که دادستان گفته بودند مظنون به کمک به سابق Nissan Motor Co. رئیس Carlos Ghosn فرار ژاپن در اواخر ماه دسامبر با پنهان شدن داخل چمدان.

توکیو گفته دادستان سابق Green Beret, Michael Taylor, 59 و پسرش پیتر تیلور 26 و همچنین لبنان متولد شهروند ایالات متحده جورج Zayek, 60 بودند مظنون به نقض ژاپن مهاجرت-قوانین کنترل. سه نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در بیانیه دادستان تایید کرد که به طور گسترده ای گزارش به تشریح آقای Ghosn را فرار شجاعانه و گفت او را مخفی می کردند در یک قطعه از توشه و سوار یک هواپیمای جت خصوصی است که ترک فرودگاه بین المللی کانسای در اوزاکای در حدود 11 p. m. on Dec. 29. توکیو معاون دادستان Takahiro سایتو نیز برای اولین بار آنچه را که او گفته بود مرکزی نقش جوانتر آقای تیلور.

Carlos Ghosn جزئیات چرا او فرار ژاپن

سابق خودرو اجرایی Carlos Ghosn گفت که او “فرار بی عدالتی” در ژاپن است. وال استریت ژورنال را چیپ کامینز توضیح می دهد که آنچه اخیر شلوغ کنفرانس مطبوعاتی در بیروت به ما می گوید در مورد آقای Ghosn را در مراحل بعدی. عکس: مایا Alleruzzo/آسوشیتد پرس

آقای سایتو گفت: پیتر تیلور آمد به ژاپن در تابستان 2019 و ملاقات آقای Ghosn چهار بار در دفتر آقای Ghosn را وکیل ژاپنی در توکیو. پیتر تیلور و آقای Ghosn ملاقات دوباره در دسامبر. 6 Dec. 28 روز قبل از آقای Ghosn فرار با توجه به دادستان که کاهش یافته است را به محل جلسات است. او گفت: مقامات معتقد بودند این جلسات بودند به قصد فرار.

آقای سایتو گفت به اعتقاد او آقای تیلور دست آقای Ghosn یک کلید به توکیو هتل در دسامبر. 28 جلسه. در بعد از ظهر روز بعد آقای Ghosn رفت به هتل از توکیو خانه و اجازه دهید خود را به یک اتاق محفوظ می باشد توسط آقای Taylor دادستان گفت. آقای Ghosn تغییر لباس های خود را در هتل قبل از رفتن به اوزاکا, دادستان گفت.

مایکل تیلور و آقای Zayek همراه آقای Ghosn به فرودگاه کانسای و بر روی جت خصوصی آقای سایتو گفت: تایید گزارشات اخیر در وال استریت ژورنال. او می گویند آنچه که پیتر تیلور آیا پس از کمک به آقای Ghosn آماده شدن برای سفر اما یک مجله ژاپنی به نام جمعه گفت آمریکا در 20s خود شبیه پیتر تیلور در زمان تاکسی به فرودگاه ناریتا توکیو از توکیو هتل و چپ کشور است.

در فرودگاه کانسای آقای Ghosn مخفیانه بر روی جت خصوصی با پنهان شدن داخل چمدان, فرار از ماموران اداره مهاجرت که به طور معمول بررسی آن خروج از کشور و پرواز به ترکیه در مسیر به لبنان دادستان گفت.

دادستان مشخص نیست نوع چمدان است که در آن آقای Ghosn hid اما وال استریت ژورنال گزارش کرده است آن را یک جعبه سیاه به طور معمول استفاده می شود برای حمل تجهیزات موسیقی.

آقای Ghosn زندگی در توکیو در انتظار محاکمه به اتهام مالی قبل از فرار خود را. پس از گذراندن 130 روز در زندان بیش از دو جداگانه نانامی به بازی او به قید وثیقه آزاد شد در مارس 2019. او مجاز به سفر در ژاپن اما محروم شد توسط دادگاه منطقه توکیو برای خروج از کشور.

آقای سایتو دادستان گفت: حمله چهارشنبه در دفتر سابق Ghosn وکیل Junichiro Hironaka که در آن دادستان شکست باز کردن زیر شلواری برای مشاهده اسناد بود که با هدف جمع آوری شواهد و مدارک علیه پیتر تیلور.

مربوط به پوشش

  • در Carlos Ghosn فرار و توطئه گران بهره برداری فرودگاه حفره امنیتی
  • داخل Carlos Ghosn فرار بزرگ: یک قطار هواپیما و جعبه سیاه
  • Carlos Ghosn دیوانه مجذوب خود ژاپن—’فرار بود مثل یک رمان’
  • پشت Ghosn فرار, سابق, سبز, بره, با گوشت گاو مورد خود زمان در زندان

آقای Ghosn گفت: او بی گناه است از اتهامات علیه او. با استناد به خود را طولانی بازداشت او پس از دستگیری و ژاپن اعتقاد نرخ بیش از 99 درصد مردم با جرم او گفت که او نمی تواند دریافت یک محاکمه عادلانه در ژاپن و فرار بی عدالتی است. یکی دیگر از سابق وکیل آقای Ghosn, تاکاشی Takano گفت: او می داند که چرا آقای Ghosn تصمیم به فرار می شود که او به عنوان توضیح داده شده ژاپنی عدالت سیستم تعصب به نفع دادستان.

آقای سایتو گفت: افرادی که بیان چنین نمایش ها پخش می شد نهفته است. او گفت که به طور معمول نمی کند اعلام صدور حکم بازداشت ساخته شده یک استثنا در مورد اتهام Ghosn همکاران به روشنی نظر خود را که فرار از جرم و آقای Ghosn باید ماند در ژاپن به صورت آزمایشی.

نوشتن به پیتر Landers در peter.landers@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو