ژاپن سریع-آهنگ های سالانه در جلسات به عصر دیجیتال

Masayoshi پسر رئیس و مدیر اجرایی SoftBank گروه Corp. خطاب سهامداران دیجیتالی.

عکس: Kiyoshi Ota/مهر نیوز

توکیو—سالانه سهامداران جلسات در اینجا یک بار میزبانی در سالن های کنفرانس با کیف هدیه در درب و اسراف ناهار بوفه.

همه گیر برش های کوتاه اما آن را درآورده ژاپن سنت محدود شرکت سفارشی به برخی از تغییرات است که می تواند به نفع سهامداران خارجی که پخش شده است در حال رشد نقش در حکومت.

در این سال برای اولین بار صدها نفر از شرکت های ژاپنی از جمله بسیاری از تراشه های آبی ارائه راه هایی برای تماشای آنلاین گاهی اوقات همزمان با تفسیر انگلیسی. چند مجاز سهامداران به پرسش از خانه های خود و یا حتی رای در قطعنامه.

در حالی که گریه به دور از ایالات متحده, که در آن آنلاین سوالات و رای گیری در حال حاضر رایج تغییر مشخص شده قابل افتتاح در توکیو که بزرگترین بورس خارج از ایالات متحده به عنوان اندازه گیری توسط ارزش بازار آن شرکت. سهامداران خارجی که یک بار تا به حال به پرواز به توکیو برای شرکت در مراسم سالانه در حال حاضر می توانید انجام دهید تا از میز خود در خانه حداقل در مناسبت.

“من فکر می کنم این حرکت به آنلاین [در اجلاس سالانه] دهکدهای مثبت بوده است, نه تنها به عنوان یک پاسخ به Covid-19 اما همچنین به عنوان یک راه برای شرکت ها برای ارائه گسترده تر گروه از سرمایه گذاران با دسترسی به اطلاعات و مدیریت سخنرانی گفت:” کریس Vilburn سر از آسیا و نظارت در گلدمن ساکس مدیریت دارایی ها.

هر سال ذکر شده شرکت های ژاپنی چیزهای خود را در اجلاس سالانه به یک دوره کوتاه قبل از پایان ماه ژوئن. برای اکثر شرکت ها از سال مالی به پایان می رسد در ماه مارس و آنها را برای برگزاری این نشست در ظرف سه ماه از سال مالی پایان.

در حالی که تنظیم کننده مجاز تاخیر در این سال به دلیل coronavirus اکثر شرکت ها تصمیم گرفتند به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده پس از یک دولت ملی اضطراری برداشته شد در ماه مه.

اغلب دسترسی آنلاین یک خیابان یک طرفه: سهامداران می توانند به سادگی تماشا و گوش دادن. در موارد که در آن شرکت محدود در شخص مشارکت برای جلوگیری از گسترش ویروس یک حرکت نزولی با توجه به برخی از سرمایه گذاران نبود را به نگه مدیریت را به آتش کشیدند.

Mitsubishi Motors Corp که ثبت زیان برای سال مالی و معلق آن سود سهام رو از طریق سهامداران آن جلسه در روز 18 ژوئن در کمتر از 31 دقیقه در مقایسه با ساعت در سال گذشته است. مدیر اجرایی Takao کاتو دست زدن به سوالات فرستاده شده پیشاپیش عذرخواهی کرد بیش از سود سهام, تعلیق, اما نمی, چهره, نوع طولانی بازجویی که اغلب همراه با نتایج ضعیف.

بسیاری از شرکت ها احساس کردند که آنها آماده برای بیشتر آنلاین مشارکت از جمله هر گونه مسئولیت حقوقی است که ممکن است ناشی از مشکلات با رای گیری آنلاین.

“من فکر می کنم آنها فقط نمی خواهم خجالت از ویژگی های قطعی به خصوص قدیمی مدرسه مدیران ارشد گفت:” زهیر خان مدیر عامل و مدیر صندوق با اتحادیه Bancaire Privée در توکیو.

سهامداران اغلب نبودند آماده است یا نه. ویدئویی ساز کپکام Co. محدود مشاهده آنلاین به سهامداران که ثبت نام در پیشبرد. آن گفت: 53 سهامداران با حضور در ژوئن 17 جلسه در فرد و 80 با حضور طریق کامپیوتر یک کل است که کمی پایین از سال گذشته زمانی که در این جلسه در فرد تنها. با اینحال کپکام گفت: آن یافت آنلاین ارائه با ارزش است.

در میان شرکت هایی که در زمان کامل شیرجه رفتن به جلسات آنلاین شد سافت شرکت ها به طور جداگانه ذکر شده ژاپنی تلفن همراه-تلفن واحد SoftBank گروه Corp. سهامداران قادر به رای گیری آنلاین با انتخاب “تایید” را فشار دهید بر روی صفحه نمایش خود را با نتایج اعلام شده در ثانیه است.

کن Miyauchi مدیر اجرایی تلفن همراه شرکت در زمان 19 سوال از سهامداران از جمله یک درخواست در مورد مشروعیت آنلاین نشست سالانه. “ما باور داریم که این قانونی است,” او گفت:. “این است که یک ترتیب و ما می دانیم که برخی از سهامداران ممکن است ناراضی یا ناراحت کننده است اما ما آن را بهتر و بهتر جلو می رویم.”

اسراف هدیه کیسه های به طور فزاینده ای به یک چیزی از گذشته به عنوان سهامدار جلسات حرکت آنلاین در ژاپن است.

عکس: جونکو کیمورا-ماتسوموتو/مهر نیوز

Z منابع Corp. پدر و مادر محبوب وب پورتال یاهو ژاپن تا به حال مشابه سیاست و اضافه کردن چوب به هویج هشدار داد هر کسی که در تلاش به نشان می دهد تا در فرد است که آنها نمی خواهد نمره یاهو ژاپن لیوان یا تی شرت. “وجود خواهد داشت هیچ هدیه ای کوچک برای سهامداران” Z دارایی گفت.

حتی با دسترسی بیشتر برخی از سرمایه گذاران خارجی می گویند که آنها نمی بینید چقدر حکومت نقش سالانه جلسات که اغلب به عنوان یک خروجی برای سهامداران peeves حیوان خانگی. در ماشین ساز سوبارو Corp. نشست سالانه دو سهامداران که آمد با قطار با استفاده از خود سوال وقت به شکایت آنها تا به حال مشکل پیدا کردن هتل محل برگزاری چرا که به اندازه کافی سوبارو کارکنان مستقر بودند برای نشان دادن راه است.

با اینحال ست فیشر بنیانگذار و مدیر سرمایه گذاری رئیس واحه مدیریت شرکت ، گفت: این مهم برای شرکت ها برای باز کردن جلسات عمومی سالانه. “ما به شدت تشویق همه شرکت های ژاپنی به قدم برای آماده شدن برای برگزاری هیبرید-نوع یا مجازی AGMs سال آینده” گفت: آقای فیشر که صندوق سرمایه گذاری در سهام.

نوشتن به Suryatapa باتاچاریا در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im