ژاپن برخلاف اجماع می گوید: محدود Coronavirus تست کافی است

توکیو خیابان های این هفته است. مقامات درخواست مردم به در خانه کار می کنند اما نه قانع کننده آنها را به انجام این کار.

عکس: kazuhiro nogi/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

توکیو—در زمانی که سازمان بهداشت جهانی و بسیاری از کشورهای در حال هل دادن به “تست” برای کمک به متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس ژاپن در حال شنا کردن در برابر جزر و مد.

این کشور محدود کننده آزمایشات جدید کروناویروس به آسیب پذیر و در معرض خطر از مردم استدلال که این خوب را فراهم می کند-به اندازه کافی تصویر از چگونگی بیماری در حال پیشرفت است. ژاپن تست فرکانس می ایستد در کمتر از 6 درصد به طور گسترده ای مورد ستایش تهاجمی screeners مانند سنگاپور و کره جنوبی—با این حال آن هنوز به تجربه انفجاری افزایش در مواردی که قرار است به نتیجه از محدود تست.

از شنبه کمتر از 2500 نفر رسید در این کشور از 126 میلیون تشخیص داده شد با جدید coronavirus در حدود همان تعداد به عنوان کوچک لوکزامبورگ. پنجاه و هفت نفر کشته شده اند.

برخی از کارشناسان هشدار می دهند وجود دارد می تواند هزاران نفر از افراد آلوده به سرگردان در اطراف کشف نشده—یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار وضعیت اگر آنها به گسترش این بیماری دور و گسترده در یکی از ترین در جهان به سرعت پیری در کشورها است. اما تا کنون استراتژی کار کرده است و محدود بار در نظام سلامت و بر اقتصاد بسیاری از پزشکان در اینجا استدلال می کنند.

“آن احساس می کند مانند ما در پین و سوزن یک بازی مرغ هر روز” گفت: Hitoshi Oshitani, یک متخصص بیماری های عفونی است که در پانل متخصص کمک شکل در ژاپن coronavirus سیاست. “اما من فکر می کنم آن است که احتمالا رفتن به همه حق است.”

مامان Sakamoto, مدیر, کنترل عفونت در توکیو سنت لوک بین المللی بیمارستان گفت که coronavirus آزمون نیست کامل ابزار تشخیصی و اگر در ترکیب با چیزی مانند یک ریه اسکن.

ژاپنی, وزارت دفاع, کارکنان, فاصله از هم جدا شدند در روز شنبه به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تست “است که بیش از یک قطعه کوچک از پازل و بسیار محدود است یکی در که” خانم Sakamoto گفت. “آن را نمی انتخاب کنید تا به همه چیز. وجود دارد مثبت و همچنین منفی کاذب.”

توسط خوب نگه داشتن زبانه ها در ظاهری گسترش بیماری ژاپنی, کارشناسان می گویند این کشور است که قادر به سفت کردن پیچ در فعالیت عمومی به عنوان مورد نیاز است. در حال حاضر توکیو است که با دعوت از مردم به کار در خانه و دور ماندن از کافه ها و کاباره ها نه قانع کننده آنها را به انجام این کار.

یک مسیر متفاوت

ژاپن نشده ثبت نام بسیاری از coronavirus موارد با وجود محدود آزمایش در مقایسه با کره جنوبی.

تعداد زیادی از مردم تست شده برای coronavirus

کره جنوبی

421,547

ژاپن

34,508

تعداد تایید coronavirus موارد

کره جنوبی

9,887

ژاپن

2,178

مجموع آزمایش coronavirus در هر میلیون نفر

کره جنوبی

8,165

ژاپن

274

توجه: همانطور که از آوریل 1

منبع: دولتها

ژاپن تست موضع تضاد با همسایه کره جنوبی که نورد پیاده روی را از طریق درایو-از طریق تست سایت های که در آن پزشکان می تواند یک نمونه در کمتر از 20 دقیقه. گرفتن اطلاعات گسترده ای از ویروس ها را گسترش کمک کره جنوبی به سرعت در حال مهار این بیماری پس از شیوع هزاران نفر از موارد متصل به یک کلیسا گفت: Kwon Gye-cheol, رئیس, کره ای, جامعه آزمایشگاهی پزشکی.

هر دو طرفداران و منتقدان از ژاپن رویکرد موافق این کشور احتمالا از دست رفته بسیاری از موارد. ژاپن مرگ و میر از این بیماری می ایستد در حدود 3 درصد از تایید مورد تعداد بالا برای یک کشور با نظام سلامت است. فرض کنید یک مطلب معمولی مرگ و مير در حدود 1% برای Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس, ژاپن, است, احتمالا گم شده حدود 3000 موارد گفت: دیل فیشر, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ملی سنگاپور است.

“چون شما رو کنترل نشده بیماری شما در مورد نمی دانم” گفت: دکتر فیشر.

نخست وزیر شینزو آبه به نام کافی coronavirus تست.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

حتی نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اذعان کرده بودن مضطرب در نسبتا متوسط تعداد آزمون گفتن یک کنفرانس خبری در مارس 28 که او فشار دادن وزارت بهداشت در روزانه به اطمینان حاصل شود کافی آزمايشات تجویز شود.

برخی از کارشناسان سرزنش undertesting اخیر ظهور خوشه از افراد آلوده. بیش از 100 نفر در یکی توکیو بیمارستان از جمله بیماران و اعضای هیات آزمایش مثبت برای coronavirus در طول هفته گذشته.

مربوط تصویری

کاخ سفید پروژه تا 240,000 coronavirus-مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر می اندازد جهانی قرارداد ساخت به بی نظمی و یک نظرسنجی: حمایت گسترده ای را برای تهاجمی تر اقدامات لازم برای جلوگیری از این ویروس. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: تام برنر/ایسنا

در یک مثال دیگر از عدم تشخیص یک دانشجو از دانشگاه ناکازاکی در جنوب جزیره کیوشو آمد از تحصیل در انگلستان دو هفته پیش و سعی کردم به نمایش در دولت تعیین درمانگاه پس از یک گلو درد تنها می شود گفت: برای ماندن در خانه پس از او ندارد تب بالا. دانش آموز به جای او رفتم دانشگاه که در بيمارستان آغاز شده بود اداره خود را تست و ثبت نام مثبت برای کروناویروس جدید, به گفته یک سخنگوی دانشگاه.

“به دلیل عدم وجود تست عفونت در بیمارستان ها و در درون خانواده ها آزادانه” گفت: Norio Sugaya یک استاد در دانشگاه Keio و عضو که آنفلوانزا دستورالعمل کمیته.

درجه حرارت بدن یک مسافر پیاده کشتی کروز در یوکوهاما و بررسی شد و در ماه فوریه.

عکس: فیلیپ fong/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مدافعان ژاپن سیستم می گویند این غیر ممکن است برای پیدا کردن همه با خفیف یا بدون علائم و تلاش برای انجام این کار فقط باعث تنگناها در سیستم مراقبت های بهداشتی و یا حتی تشدید گسترش بیماری با قراردادن افراد بیمار هم هست.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

به جای ژاپن است که با تمرکز بر تست بسیار بیمار و افرادی که آمده اند و از کشورهایی با نرخ ابتلا به عفونت. و آن را به شدت تست مخاطبین از آن نشان داده شده است به توان و حذف.

مشکل بزرگ این است که موارد بهار بدون روشن دنباله از انتقال از آنجا که نشان می دهد وجود نامرئی خوشه بیماری است که ممکن است گسترش بدون کنترل. اما ژاپن بنابراین بسیاری از افراد مسن در معرض Covid-19 که هر گونه ملاحظه خوشه موظف است تا پایان ساخت برخی از آنها بیمار و آنها را غربالگری برای این بیماری گفت: دکتر Oshitani عفونی-متخصص بیماری های.

این بدان معناست که ژاپن می تواند انجام دهد حداقل تست و یک حدس خوب در مورد دولت از هر نهان خوشه با نگه داشتن سازمان دیده بان هوشیار در بدحال دکتر Oshitani گفت.

خانم ساکاموتو از سنت لوک بین المللی بیمارستان گفت: ژاپن هنوز ردیابی کردن تماس نزدیک از افراد آلوده ، “این بسیار وقت گیر و دقیق کار,” او گفت:. “آن کار کرده است اما معلوم نیست که اگر آن را ادامه خواهد داد به کار می کنند.”

نوشتن به Phred Dvorak در [email protected] و Miho Inada در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>