جین آستن, خواهر خود را نابود نامه. ‘خانم آستن’ تصور دلایل.

جین آستن ممکن است تکمیل شده و تنها شش رمان در سال 41 اما عواقب spinoffs و فیلم آنها باعث تقریبا که همه جا به عنوان شکسپیر مشتقات. “خانم آستن” گیل Hornby را به خوبی تحقیق slyly خاردار رمان تاریخی است و شایسته علاوه بر این مطمئن شوید که به اسیر Janeites.

عنوانی دست آستن است که جین اختصاص داده شده خواهر بزرگتر کاساندرا که به احترام او با 28 سال است که در Hornby را گفتن محافظت خواهر محبوب خود را میراث با غیرت. این رمان به طور عمده در سال 1840 – هنگامی که پیری کاساندرا را نشان می دهد تا در بستگان’ به زودی به صورت خالی Kintbury اقامت خلیفه مصمم به نجات خواهر خود را به نامه های مورد علاقه محرم از چشم کنجکاو از آیندگان. او راست اظهار داشت: ماموریت “برای پیدا کردن و از بین بردن هر گونه شواهدی وجود دارد که ممکن است سازش جین شهرت.” اما هر حرف کاساندرا می خواند او می فرستد – و Hornby را روایت – به حوادث آن را تداعی که در طول سال از کاساندرا نامزدی در سال 1795 از طریق جین مرگ در سال 1817.

به ماندگار بهت و حیرت از مورخان کاساندرا آستن را در واقع از بین بردن بسیاری از جین مکاتبات – صدها نامه بین دو خواهر. او چه می خواهید به پنهان کردن ؟ که سوال این است که تا حدودی چه چیزی باعث این رمان که تلاش برای ارائه کاساندرا اقدامات قابل فهم اگر نه در دسترس نباشد بخشایش.

مانند آستن حیله گری اجتماعی طنز Hornby رمان با این نسخهها کار در سطوح مختلف. در سطح, این داستان از یک هوشمند جذاب ریجنسی زنی که پس از مرگ نامزد استعفای خودش را به spinsterhood و مالی نزديكان زندگی که gratifications بقیه در حال وحی مفید – به پدر و مادر او خواهر با استعداد و ثروتمند برادران پرثمر خانواده – پس از بخت و اقبال “به نظر می رسید تنها برای اجرا کردن مرد خط.”

در سطح دیگر آن را زنده پرتره از آستن و خانواده اش, بر اساس Hornby را در بازار مسکن ایجاد مجدد آن دسته از نامه های گم شده که او را پر می کند با entertainingly اسید تفسیر های مختلف در مورد بستگان و دوستان و شواهد نگران کننده نوسانات خلقی که veer بین “عبوس و سکوت و یا شکننده و ستمکار.” در این گفتن جین است که همیشه در کمترین زمانی که شرایط خنثی کردن نوشتن او – به عنوان زمانی که او سه خواهر و پدر و مادر خود را مجبور به یک بی قراری, عشایری وجود پس از برادر خود جیمز و تحریک کننده همسر مریم را بیش از خانه و خانواده, Steventon کشیش بخش.

حفاری کمی عمیق تر و شما نه فقط مربوطه به اهنگ صدا پژواک آستن نثر اما چند قرض طرح نقاط از جمله استراتژیک بهنگام بیماری های مخاطره اندازد برداشتی غلط از شخصیت یک شخصیت که مانند اما در eponymous 1815 رمان می آموزد درس در مورد غرور از دخالت دیگران در امور.

همانطور که در آستن وجود دارد مقدار زیادی از معاشقه, درام, اما Hornby است slyly معکوس ازدواج طرح و مفهوم است که برای یک داستان به پایان خوش آن را باید در پایان یک نامزدی. کاساندرا که مانند جین است که به وضوح واضح تر از بسیاری از مردان در زندگی او می آید به گرامی داشتن آزادی spinsterhood و به درک که او “شادترین لحظات به حال تصویب شده است در شرکت عالی زنان است.” “خانم آستن” جشن نه فقط ویرجینیا وولف اتاق خود اما یک خانه از خود – و شادی از مصاحبت زن.

Hornby رمان ارائه می دهد کاملا مدرن فمینیستی شیب است که اعلام آن epigraph از آستن “اجبار”: “مردان هر حال استفاده از ما در گفتن داستان خود را. … قلم شده را در دست خود.” “خانم آستن” با آن jabs در doltish مردان و تثبیت جنسیتی نابرابری تیز ویژگی های زن از نقطه نظر. کاساندرا به صبر برای او ثروتمند برادر ادوارد “بی عاطفه ذهن را به خود عابر پیاده پیشرفت” و پس از او گیاهان این ایده است که او باید مادر و خواهران او با یک کلبه در Chawton و مستغلات. Hornby می افزاید: کنایه “او تا به حال به صبر در حالی که خوب.”

زمانی که آستن بانوان در نهایت رسیدن به رویای خود جین exults “ما در زمان ایجاد گوش که سرنوشت ما ارائه و از مد افتاده چیزی که بسیار فوق العاده است.” کاساندرا پاسخ “ما را به مدینه فاضله! من می توانید تصور کنید که هیچ زندگی بهتر از ما که در اینجا.”

یک پایان خوش که ممکن است شامل املاک و مستغلات اما شامل نیست ازدواج, تعجب ما! نه خیلی سریع. “خانم آستن” در ادامه به پیچ و تاب و به نوبه خود خوشمزه را در معرض خطرات کورکورانه ترویج یک ایده مدینه فاضله اعم از متاهل یا مجرد “به عنوان تنها خوشبختی واقعی.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>