جیمز مرداک استعفا از اخبار پارسیان مدیره

جیمز مرداک در سال 2017

عکس: برایان Bedder/گتی ایماژ برای نشنال جئوگرافیک

جیمز مرداک جوان پسر روپرت مرداک استعفا داد از اخبار NWS -1.24% پارسیان مدیره یک حرکت که نشانه خروج کامل خود را از خانواده کسب و کار.

“استعفای من به دلیل اختلاف نظر بر سر برخی از محتوای سرمقاله منتشر شده توسط شرکت رسانه های خبری و برخی دیگر تصمیم گیری استراتژیک” آقای مرداک گفت: در استعفای خود را نامه ای که منتشر شد به عنوان بخشی از یک شرکت تشکیل پرونده منتشر شد جمعه.

آقای مرداک تا به حال یک بار شده است به طور گسترده ای به عنوان مدعی بالا برای یک روز اجرا کسب و کار خانواده است اما در سال های اخیر بوده است disengaging از نقش خود در این شرکت است. سال گذشته او به عنوان مدیر اجرایی 21st Century Fox پس از بخش قابل توجهی از شرکت واحد سرگرمی فروخته شد به والت دیزنی Co.

اخبار پارسیان مدیره صندلی بود آخرین رسمی نقش او برگزار شده در شرکت های تحت کنترل خود ،

یک سخنگوی آقای مرداک گفت که او تا به حال هیچ اضافی در نظر فراتر از نامه خود.

در اوایل این سال به عنوان آتش سوزی خروشان در خانواده بومی استرالیا, جیمز مرداک علنا انتقاد از پوشش تغییر آب و هوا در اخبار پارسیان در روزنامه ها و در فاکس پارسیان فاکس نیوز.

“ما سپاسگزار به جیمز خود را برای سال های بسیاری از خدمات به این شرکت است. ما برای او آرزوی بهترین ها در تلاش آینده” روپرت مرداک و ترجمه مرداک مدیر ارشد اجرایی و رئیس اجرایی از روباه و همکاری رئیس News Corp مدیره در بیانیه ای گفت:.

روپرت مرداک 89 باقی مانده است رئیس روباه و اجرایی رئیس News Corp.

جیمز مرداک را تمایلات سیاسی شده اند در تقابل با دیگران در خانواده امپراتوری. در سال 2017, آقای مرداک اهدا $1 میلیون به ضد افترا لیگ پس از محکوم کردن دیدگاه های ساخته شده توسط رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفید-supremacist تجمع در Charlottesville, Va.

آقای مرداک و همسرش, کاترین مرداک نیز اهدا بیش از 1 میلیون دلار به سیاسی-اقدام کمیته حمایت از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری دموکراتیک presumptive نامزد جو بایدن.

پس از خروج از فاکس, جیمز مرداک حال راه اندازی خود را سرمایه گذاری صندوق Lupa سیستم اما تا به حال باقی مانده در اخبار پارسیان مدیره. به مرداک خانواده سهامداران عمده در هر دو فاکس Corp. و اخبار پارسیان که صاحب داو جونز ناشر از وال استریت ژورنال.

اخبار پارسیان نیز صاحب نیویورک پست این بار از لندن و خورشید در انگلستان و ده ها تن از روزنامه ها در استرالیا.

جوانتر آقای مرداک شخصا رفت با $2.2 میلیارد دلار از فروش فاکس دارایی.

به عنوان یک نتیجه از جیمز مرداک استعفای اخبار پارسیان مدیره کاهش خواهد یافت و به 10 نفر از 11 شرکت گفت: در روز جمعه تشکیل پرونده.

جیمز مرداک پیوست News Corp در سال 1996 و رز از طریق نقش های متعددی در نهایت تبدیل شدن به رئیس اجرایی از مسجد اروپا پرداخت-TV broadcaster که اخبار پارسیان متعلق به بخش قابل توجهی, و, اخبار بین المللی, که زد این شرکت را در روزنامه های بریتانیا

در طول تصدی خود در حال اجرا انگلستان روزنامه های این شرکت را برای یک تلفن-نرم رسوایی. خرید اینترنتی چراغ این شرکت به نزدیک اخبار جهان روزنامه و پرداخت صدها میلیون نفر در هزینه های قانونی و جریمه.

جیمز مرداک استعفا از نقش خود را در اخبار بین المللی و BSkyB و پدر و مادر شرکت News Corp بود و بعد از هم جدا شده به دو عموم معامله اشخاص: اخبار پارسیان است که تشکیل شده عمدتا از روزنامه دارایی و 21st Century Fox ساخته شده از تلویزیون و سرگرمی های واحد. پس از دیزنی فروش, 21st Century Fox تغییر نام داد روباه Corp.

در 2015, جیمز مرداک شد, مدیر اجرایی 21st Century Fox و برادرش ترجمه شد اجرایی شرکت رئیس به عنوان پدر خود شروع به محدود کردن نقش خود را در روز به عملیات روز در شرکت خود را.

نوشتن به Lukas I. Mathslice در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>