زندان در هند درمان اقلیت خوبی ؟

در زمان های اخیر شده است وجود دارد مقدار زیادی از بحث در مورد حقوق اقلیت ها در کشورهای مختلف. بسیاری از کشورها نوعی از سیاست ها و مقررات برای حفاظت از منافع اقلیت. اما جالب است توجه داشته باشید که منشور ملل متحد چامه و هر طور مستقیم اشاره ای به حقوق اقلیت ها. منشور سازمان ملل متحد کند که مفاد حقوق بشر به خصوص در ماده 1 (3) که می گوید که سازمان ملل متحد باید تلاش “برای ترویج و تشویق احترام به حقوق بشر و آزادیهای اساسی برای همه بدون تمایز به نژاد و جنس و زبان یا مذهب”. آن است که احتمالا به دلیل فوق است که ما باید کشف کنند که اکثر کشورها حداقل برخی از مقررات مربوط به اقلیت ها. در حالی که درمان اقلیت ها در شهرهای مختلف متحده و سازمان ملل شده است, موضوع برای تحقیق, اما چگونه اقلیت های درمان در زندان بوده است نه تحقیق. این مقاله به بررسی درمان اقلیت های مختلف در زندان در هند. در این سال ماه رمضان همزمان با Covid مربوط به مستندات و محدودیت از این رو ارائه موانع جدید برای مشاهده و روزه و اعمال مذهبی برای کسانی که زندانی.

هند منجر راه در حمایت از زندانیان مذهبی و حقوق. مقامات زندان کار پشتکار به تضمین می کنند که زندانیان قادر به مشاهده روزه, دعا, در حالی که حفظ اجتماعی فاصله دسترسی مذهبی, مواد, ماده, مناسب, مواد غذایی, تغییر زمان ارائه غذا محدودیت اجباری در کار و اجازه می دهد از مواد غذایی خاص از سازمان های غیر دولتی در میان چیزهای دیگر.

باید آن را در اینجا ذکر است که بسیاری از دانشمندان مسلمان بر این باورند که تحت برخی شرایط استثنایی مسلمانان هستند معاف از روزه. هنوز محیط زیست ارائه شده توسط هند زندان است که تسهیل به اندازه کافی به تقریبا همه مسلمان زندانیان سریع. تعامل انجام شده با مقامات زندان ایالت پنجاب Haryana, Uttar Pradesh, Gujarat و دهلی نو است. آن مطلع شد که مراقبت از اقلیت بود و روال فعالیت در تمام زندان. زندان های انجام شده جشن برای همه ادیان و به خصوص در زمان مراقبت از خود زندانیان که متعلق به اقلیت ها. به طور خاص, در طول ماه مبارک رمضان ویژه تلاش های انجام شده به منظور تسهیل در مشاهده و روزه و شیوه های مربوط به. با توجه به این که همه مسلمانان پرهیز از مواد غذایی و آب از اطراف طلوع آفتاب تا غروب مقامات زندان تسهیل تأمین مواد غذایی و ضروری قبل از طلوع آفتاب و بلافاصله پس از غروب آفتاب است. هر سال به طور معمول سازمان های غیر دولتی اقلیت گروه های حمایت سازمان های مذهبی ، جلو آمده و به ارائه مواد غذایی ویژه و مذهبی مواد. آن را منتقل و توسط مقامات زندان که تعداد نسبتا کمی از سازمان ها زیاده روی در کمک های مالی در این سال در ماه رمضان با توجه به Covid محدودیت. اما مقامات زندان سخت کار می کرد برای حمایت از زندان راهنما و فراتر از ندای وظیفه اجازه می دهد تا مسلمان زندانیان به لذت بردن از خود را مذهبی و حقوق.

آن را بیشتر به اطلاع مقامات زندان که این عمل از حفاظت از حقوق اقلیت های مذهبی است یک روش عملیاتی استاندارد. آن ثابت باقی مانده است و در طول سال. من نقل قول از یک مقاله در ادامه به صورت آنلاین توسط Aina خان بر مسلمانان در بریتانیا زندان منتشر شده در 29/04/2020 که در انگلستان زندانها که “چند فرهنگی که در آن وجود ندارد نسبت بالایی از زندانیان مسلمان, شما لازم نیست که یک درک و یا comfortability عامل وقتی که می آید به تمرین دین در زندان است. بیشتر مقاله متحده (نقل قول مستقیم از این مقاله) که “حتی بیشتر بی ضرر عمل مانند رشد ریش خود را, دعا خواندن عربی در سلول خود است به طور ناگهانی دیده می شود که در جاده به رادیکالیزه.” این جالب توجه است که بریتانیا از حزب کارگر MP دیوید Lammy ارائه یک گزارش در سال 2016 در درمان اقلیت که اظهار داشت که مسلمانان حساب برای 15 درصد از کل جمعیت زندان در حالی که تشکیل تنها 5 درصد انگلستان کلی جمعیت. همچنین تعدادی از زندانیان مسلمان دو برابر شده بود در ده سال. NCRB (ملی جرم و جنایت سوابق دفتر) نشان می دهد که زندانیان مسلمان را تشکیل می دهند در حدود 15 ٪ از تمام محکومین که تقریبا همان درصد از مسلمانان در هند است.

بیشتر تعاملات با مسئولان زندان نشان داد که محدودیت های اعمال شده به زندانیان مسلمان داده شده است که آنها در حال روزه داری و کار در طول روزه داری ممکن است در نتیجه یک سویه است که ممکن است منجر به عوارض. بیشتر مراسم مذهبی به مناسبت پایان هر روزه و همچنین آخرین روز از روزه (عید) برگزار شد پس سیاست های اجتماعی فاصله نهاد توسط دولت است.

در بررسی های انجام شده توسط من و تیم من در زندان پنجاب و هاریانا گجرات و دهلی نو نشان می دهد که به طور کلی عملکرد کارکنان زندان در تخلیه عادلانه درمان در زندان ممکن است بسیار عالی اما بی عدالتی در درمان می کند ناشی از وابستگی های مذهبی. نزدیک به 34 درصد از زندانیان ابراز نگرانی در مورد درمان نابرابر اما نه یک فرد بیان نابرابر درمان بر اساس دین است. نه اکثر زندانیان با بیان این که درمان اقلیت بود و گاهی اوقات بهتر از بقیه است. همچنین مشخص شد که بسیاری از غیر مسلمانان روزه در طول ماه مبارک رمضان به سادگی به سود افزوده مواد غذایی تنوع و کیفیت. پس از درمان ممکن است نابرابر با توجه به پس زمینه از زندانیان اما نه بر اساس دین است. از این رو می توانید با خیال راحت استنباط است که توسط و بزرگ, درمان اقلیت ها در هند سیستم زندان خوب است تا آنجا که خود را مذهبی حقوق نگران هستند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.