زندانی جوان زندانی صنعتگر

این فقط یک بازی هوشمند کلمات در بازبینی شعار معروف ما نخست وزیر سابق Lal Bahadur Shastri. این تاکید اهمیت هند صنعتگران که در تلاش برای نگه دارید و به ما اصلی صنایع دستی و همچنان به تمرین و دوباره اختراع قرن قدمت صنایع دستی در مقیاس بزرگ تولید یورش.

Handloom بافندگان و کارگران نساجی در سراسر هند داشته مضاعف زمان دشوار در طول Covid-19-مربوط به مستند و رکود. هر چه کوچک شهری مشتریان آنها بیشتر جهانیان به بریزد. آشکارا وجود دارد اساسی بقا در ذهن مردم نسبت به خرید صنایع دستی در طول یک غیر موجود زندگی اجتماعی است.
اما در اینجا به همین دلیل خرید از ما صنعتگران بسیار بیشتر از صرف کمد لباس علاوه بر. آن را در مورد حمایت از زندگی و امرار معاش از هزاران استعداد سازندگان.

‘Habba’ پلت فرم است که می خواهد برای کمک به فعال صنعتگران به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. Habba است کانادا کلمه که به معنی جشنواره است. این RAKSHA BANDHAN آن را می خواهد مردم را به خرید handloom rakhis ساخته شده توسط خود صنعتگران و ارسال آن به سربازان ما به عنوان یک ژست قدردانی است. تا کنون آنها در حال کار با 10 سازمان های مردمی در سراسر هیماچال پرادش تامیل نادو Uttarakhand Kutch و ماهاراشترا. این سازمان عمدتا با کار زنان روستایی صنعتگران.


این rakhis ساخته شده در سبک های مختلف با هند متنوع نساجی سنت. آنها عبارتند از Kutchi embroiderers که tassles سنتی, آینه کاری از دهرمپوری بافندگی و قلاب دوزی از Uttarkhand قبیله ای هنر از Jharkhand, به نام چند.
“حدود 80 از ما زنان باید این شانس را به اشتغال در حالی که در خانه نشسته است. کرونا ویروس به طور کامل تعطیل و کار ما است. اما هنگامی که به ما گفته شد که این rakhis به معنای برای ما jawans ما بیش از خوشحال به rakhis برای آنها در حالی که با پوشیدن ماسک و نگهداری اجتماعی فاصله اقدامات می گوید:” Kiran. او هدایت Uttarapath Sewa Sansthan مستقر در Uttarakhand که با این نسخهها کار برای تقویت متعدد هیمالیا جوامع فراهم می کند و مدیریت منابع طبیعی خدمات به این جوامع است.


“فروش این rakhis را از لحاظ اقتصادی به ما کمک کند در طول این Covid مستند می گوید:” Chameli Purti فقیر قبیله ای از هو جامعه در Jharkhand. او با این نسخهها کار در Kala Mandir است که یک خرده فروشی سازمان متخصص در قومی سنتی می پوشند در هند.
این ‘زندانی جوان زندانی صنعتگر’ ابتکار عمل با هدف ارسال 1,00,000 rakhis به سربازان ما و به نوبه خود فعال 1000 صنعتگران برای کسب درآمد و kickstart برای امرار معاش خود.

“ما تا به حال بسیار سختی در طول مستند. اما به خصوص این rakhis برای سربازان ما که در حال حفاظت از مرزهای ما آن است که یک ماده از افتخار و شادی برای ما” می افزاید: مینا صنعتگر کار با هیمالیا شکوفه در Champawat, Uttarakhand.

به عنوان یک جاذبه افزود هر Rakhi که یک جوان دریافت می آید با توجه ویژه و قدردانی از صنعتگران. اگر سهم خود را منافع Lambadi زنان متعلق به دهرمپوری در تامیل نادو این چیزی است که توجه داشته باشید می خواند: “این Handloom Rakhi یک هدیه به شما با تشکر از شما برای شجاع فداکاری شما را. این یک دست دوزی Rakhi طراحی شده به ویژه برای شما توسط شما خواهر زنان صنعتگران تمام راه را از Tamil Nadu. ساخته شده با عشق, ما برای شما آرزو یک مبارک Raksha Bandhan از فاصله دور!”

با فقط چند روز به کمک این دیدار هدف خود را برای ما jawans. خرید rakhi, نجات یک خانواده و یک jawan مبارک!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im