جک از همه ورزش ها:: چگونه به بهبود سلامت ورزشکاران و همچنین به عنوان طرفداران خود را

بالا sportstars را بالا پول است. اما فراتر از شک بالا سگ هستند مقتدر که در واقع خود را از تیم های ورزشی و یا حتی ورزشی لیگ. مانند رومن آبراموویچ که صاحب باشگاه فوتبال چلسی FC نشسته در راه شیرین نقطه از حتی بالاترین امتیاز بازیکنان. برای یکی از چیزهایی که او در معرض خطر هیچ مزمن پس از سانحه انسفالوپاتی یا CTE. این یک نوع زوال عقل است که در حال حاضر شناخته شده ایجاد می شود دقیقا همان نوع از تکرار ضربه به سر است که عنصری به تماس های ورزشی. در بوکس تکرار ضربه به سر شده اند شناخته شده به علت ‘پانچ مست سندرم’ یا زوال عقل pugilistica برای تا آنجا که یک قرن است.

از لحاظ تاریخی مرفه نمی کثیف خود را با تماس های ورزشی به جای انتخاب بیشتر نجیبانه سرگرمی مانند گلف و تنیس و کریکت در واقع. امروز مگا شرکت های بزرگ که درو میلیاردها دلار از ورزش سود خیلی بیشتر از این ورزشکار حرفه ای که کوتاه است و لیستی از زندگی صدمات ناتوان کننده ، نیتا Ambani رئیس FSDL – حاکم اقتدار هندی سوپر لیگ – احتمال وجود دارد غافل از پیدایش معاصر تماس های ورزشی مانند فوتبال در, می گویند نبرد گلادیاتوران رومی دعوا. با این وجود یک “هنرهای لیبرال رویکرد’ که در آن ورزشکاران بازی یک آرایه وسیعی از ورزش به جای فوق العاده رقابتی در یک پست بهتر خواهد بود برای تندرستی خود را.

علاوه بر این, مهم نیست که چقدر درگیر شما در Mohammed Shami و Jaspit Bumrah را سخت runup و سریع بازی بولینگ خود را نبض مسابقه را نمی ساخت هر عضلات شما. همه در همه ، زمانی که “جام زندگی” است, شما ممکن است صرف monthful از روز رفتن “فشار آن همراه باید قوی … باید بروید و آن را دریافت … ale ale ale!” و در عین حال تا پایان بدتر برای سلامت. این نفرین از سیب زمینی نیمکت. گام به دور از که تلویزیون و بیرون رفتن, رفتن, بلند کردن یک خفاش یا توپ خود را. بازی در.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de