J. C. Penney, پرش, پیوند, پرداخت, شروع ورشکستگی ساعت

یک بسته J. C. Penney فروشگاه ماه گذشته در Montebello, کالیفرنیا.

عکس: تصویر ورزش/زوما پرس

J. C. Penney Co. گفت: این قلم 12 میلیون دلار بهره پرداخت بدهکار به دارندگان اوراق قرضه یکی از عمده فروشان به دست و پنجه نرم زیر گونه ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با فروشگاه خود را تعطیل, J. C. Penney گفت: در اوراق بهادار پر کردن است که آن را صرف پرداخت به ارزیابی استراتژیک جایگزین. دیگر تلاش های زنجیره ای از جمله Neiman Marcus Group Inc. و J. Crew, گروه, Inc., نیز شده اند در مذاکرات با طلبکاران این ماه به گفته افراد آشنا با این موضوع.

برای J. C. Penney از دست رفته پرداخت لگد کردن 30 روز مهلت قبل از بدهی رسمی می شود. این شرکت شده است در مذاکرات با وام دهندگان به بازسازی تعهدات خود و یا تامین مالی به صورت بالقوه تشکیل پرونده ورشکستگی به گفته افراد آشنا با این بحث.

“Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است چالش های بی سابقه ای برای فروشگاه خرده فروشان در سراسر صنعت و منجر به گسترده فروشگاه closings” گفت: J. C. Penney سخنگوی گفت: این شرکت شده است در مذاکرات با وام دهندگان از اواسط 2019. “ما همچنان با تمرکز بر طرح ما برای نوسازی و نگاه به جلو به زمانی که ما بازگشایی درهای ما.”

J. C. Penney شده بود مبارزه طولانی قبل از مقامات دستور داده فروشگاه به نزدیک است. این شرکت دارای یک $3.7 میلیارد بدهی بار و تلاش کرده است با کاهش فروش و یک درب گردان از رهبران و استراتژی. سهام خود را غرق در زیر $1 و در معرض خطر بودن delisted از بازار بورس نیویورک.

J. C. Penney شده بود در گفتگو با طلبکاران در ماه های اخیر بیش از شرایط یک معامله احتمالی با ایران به بازسازی بدهی های خود را در خارج از دادگاه. پس از coronavirus همه گیر رخ داد این شرکت مشاوران رسیده به طلبکاران به آنها بگویید که چنین بحث ها را مجبور به بازگشت به تخته رسم با توجه به غیر منتظره تاثیر بر روی کسب و کار شرکت گفت: یک فرد آشنا با این موضوع.

این 846-فروشگاه های زنجیره ای شده است به دنبال منابع بالقوه تامین مالی برای یک بدهکار در اختیار داشتن امکانات که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق بالقوه ورشکستگی ادامه گفت: یکی دیگر از فرد آشنا با این موضوع.

مدیر اجرایی جیل زواتاو که در زمان بیش در اواخر سال 2018 شده است تلاش برای وصله پینه کردن کالا و بیش از فروشگاه های. اما او در حال اجرا خارج از زمان. درآمد در به تازگی به اتمام سال مالی سقوط کرد 7.1 ٪ به $11.17 میلیارد دلار را از نزدیک به 20 میلیارد دلار در سال 2007. J. C. Penney دهکدهای از دست داد پول هر سال از سال 2012.

حتی قبل از همه گیر مجبور فروشگاه تعطیلی فروشگاه های بزرگ مانند J. C. Penney شده اند از دست دادن مشتریان به رقیب زنجیر و خرید آنلاین. پدر و مادر سیرز و Kmart برای ورشکستگی زمینه حفاظت در سال 2018 و بسته شده است صدها نفر از فروشگاه ها. Macy’s , Inc. در ماه فوریه اعلام کرد قصد دارد نزدیک به یک پنجم از فروشگاه های خود را در طول سه سال آینده.

ده ها تن از خرده فروشان furloughed کارگران و کشیده پایین خطوط اعتباری را در ماه گذشته است. خرده فروشان با بدهی سنگین بارهای آسیب پذیر هستند. Neiman Marcus که مدیون $4.7 میلیارد دلار از یک قوی تر خریداری نیز علاقه ای به دلیل پرداخت 15 آوریل است. Neiman نمایندگان نمی پاسخ به درخواست برای نظر.

J. C. Penney هرگز به طور کامل بهبود از یک شکست تعمیرات اساسی سابق Apple Inc. اجرایی ران جانسون که آیا دور با تخفیف و محبوب در خانه برندها. ماروین الیسون سابق Home Depot اجرایی که در نهایت به عنوان مدیر عامل شرکت لوازم اضافه. پس از آقای الیسون در سمت چپ برای تبدیل شدن به مدیر عامل لاو Cos., J. C. Penney چرخد و دوباره با قطع فروش لوازم خانگی و تمرکز مجدد بر پوشاک.

در علاوه بر این به بسته شدن فروشگاه های آن, J. C. Penney است furloughed بسیاری از فروشگاه های کارگران و کارکنان شرکت. شرکت تجارت الکترونیک عملیات باز باقی می ماند اما آن را از دست داد در اکثر کسب و کار خود را با فروشگاه ها بسته است. Penney شاغل 90,000 تمام وقت و پاره وقت کارکنان به عنوان Feb. 1.

J. C. Penney بدهی معامله شده در شدت مضطرب سطوح برای برخی از زمان. این شرکت $388 میلیون 6.375% اوراق قرضه که این شرکت تصمیم به جست و خیز پرداخت سود در تجارت بود که در اوایل این هفته در 8.5 سنت دلار با توجه به MarketAxess.

نوشتن به الکساندر گلدستون در [email protected] و سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de